Jak przekonwertować zeskanowany obraz na dokument Word bez programów internetowych?

Od samego początku apartament biurowy byli bardzo pomocni. Z każdą aktualizacją i ulepszeniem narzędzia zaimplementowane w każdym z tych programów ułatwiały wszystkim użytkownikom wykonywanie niemal każdej pracy.

Te programy zostały wykonane w zasadzie w informatyce mimo że ich ostatnie aktualizacje nie wprowadziły znaczących zmian, już zaimplementowane narzędzia wydają się całkiem adekwatne.

Microsoft Word

Świadczy o tym fakt, że w najnowszej aktualizacji nie wprowadzono żadnych istotnych zmian Word to bardzo przydatny edytor tekstu we wszystkich sytuacjach. Elastyczność i ogromny arsenał narzędzi zdecydowanie zaliczają go do grona Programy Microsoft Office najczęściej używany ten

Korzystanie z programu Word nie kończy się na edycji i przesyłaniu obrazów. Na dzień dzisiejszy istnieje wiele narzędzi do konwersji plików PDF z programu Word, a także konwersji plików Dokumenty PDF w programie Word ten

Obraz w słowie

Na szczęście zawsze jest grupa ludzi obdarzonych wyobraźnią, którzy podążają za swoimi instynktami i starają się opracować nowe narzędzia, które mogą uczynić tę pracę bardziej znośną.

Dzięki temu artykułowi zaoszczędź zeskanuj i edytuj dokument w programie Word , możesz zapoznać się z istniejącymi alternatywami, aby móc przekonwertować plik lub zeskanowany obraz na dokument programu Word bez przechodzenia przez proces pobierania.

Pierwszą rzeczą, o której należy pamiętać i która jest najbardziej zalecana, jest to zeskanowany obraz jest w formacie PDF aby przekonwertować go na plik Word. Istnieją jednak opcje, które mogą działać równie dobrze między innymi z JPG, PNG.

Konwersja obrazu

Istnieje kilka alternatyw przekonwertować zeskanowany obraz na dokument Word bez potrzeby korzystania z żadnego programu lub platformy internetowe. Jednak tutaj znajdziesz jeden z niewielu sposobów, na jakie może być. Jest łatwy, prosty i bez wątpienia jeden z najlepszych.

Jeśli plik, który chcesz przekonwertować na dokument Word, jest w formacie PDF (jak sugerowano powyżej), krok do wykonania jest bardzo prosty:

 1. Kliknij plik prawym przyciskiem myszy.
 2. Znajdź opcję Otwierać z …
 3. wybierać Microsoft Word
 4. Po wykonaniu tych kroków na ekranie pojawi się okno ostrzeżenia informujące, że zamierzasz przekonwertować plik PDF na Word, co może zająć trochę czasu w zależności od rozmiaru pliku.
 5. Dokument Word otworzy się za kilka minut.

Inne opcje

Online2pdf

Jedną z opcji, która uwalnia Cię od pobierania programów, są platformy internetowe. Online2pdf to bardzo dobry wybór, który pozwala nawet na konwersję Pliki PowerPointa w formacie PDF ten

Konwertuj również wiele plików w jeden. Maksymalna dopuszczalna waga wynosi od 100 do 150 MB. Aby kontynuować na tej stronie, wykonaj następujące kroki:

 • Otwórz eksplorator plików i wybierz obrazy, które chcesz przekonwertować na portal internetowy. Możesz też kliknąć Wybierz plik, a gdy otworzy się okno Eksploratora plików, wybierz go.
 • Kliknij Konwertuj i poczekaj, aż strona przeanalizuje wprowadzony obraz lub obrazy.
 • Po zakończeniu skanowania plik powinien zostać pobrany automatycznie. Wystarczy go otworzyć, aby zobaczyć dokładnie, w jaki sposób został przesłany tekst forma słowna ten

Bezpłatny internetowy OCR

Kolejna dobra alternatywa, którą możesz znaleźć w Internecie, aby przekonwertować zeskanowane obrazy na dokument Word. Na tej platformie musisz wykonać kilka prostych kroków:

 1. Wpisz ich stronę internetową: www.nevocr.com ten
 2. Kliknij Wybierz plik.
 3. Po otwarciu Eksploratora plików zlokalizuj i wybierz plik, który chcesz przekonwertować na dokument programu Word.
 4. Po wybraniu pliku do konwersji kliknij kartę + Złożenie OCR ten
 5. Platforma rozpocznie analizę czytelnego tekstu w zeskanowanym pliku, aby przetłumaczyć go na dokument Word.
 6. Po zakończeniu skanowania kliknij opcję Pobierać ten Pojawi się menu, w którym możesz wybrać: Microsoft Word (DOC).
 7. Plik zacznie się pobierać, wystarczy go otworzyć, aby sprawdzić, czy wszystko jest w porządku, ponieważ prawdopodobnie zawiera błędy.

Ucz się w bardzo łatwy i praktyczny sposób przekonwertować plik PowerPoint na dokument Word tu i teraz unikaj przyszłych problemów z konwersją programów i kompatybilnością.

Dodaj komentarz