Jak przekonwertować telefon Tizen na Androida i zainstalować aplikacje?

Miliony użytkowników telefonów komórkowych były zszokowane oddzieleniem giganta Samsunga od systemu operacyjnego Android. To prawda, że ​​Samsung zdecydował się wejść na rynek z nowym systemem operacyjnym dla swojego smartfona, z tym nowym system operacyjny o nazwie Tizen OS Samsung planuje konkurować z panami i panami tego rynku.

Nie jest tajemnicą, że gigant Google z systemem operacyjnym Android dba o systemy operacyjne ten Dominuje w wielu globalnych technologiach mobilnych, ponieważ ma miliony użytkowników smartfonów i tabletów. Mamy też drugiego giganta w tej dziedzinie, iOS, który od lat konkuruje na rynku.

I że wraz z pojawieniem się systemu operacyjnego Android pojawiła się potrzeba ponownego odkrycia siebie, aby być atrakcyjnym, bez wątpienia dzięki tym dwóm niesamowitym Systemy operacyjne Android i iOS , testowany i używany od lat, trudno będzie z nim konkurować. Samsung wydaje się lubić wyzwanie, bo od lat konkuruje z innymi dużymi markami. Teraz zaczynają konkurować z innymi markami, w tym z najpopularniejszymi systemami operacyjnymi z ich systemem operacyjnym Tizen.

Funkcje systemu operacyjnego Tizen

Jak wspomnieliśmy, Samsung wystartował smartfon i Smart TV z systemem Tizen OS , to nowy system operacyjny oparty na Linuksie, a jedną z jego cech wyróżniających jest to, że jest open source. Ma to na celu wsparcie programistów aplikacji w projektowaniu z Tizen OS.

Kolejną fajną cechą tego nowego systemu operacyjnego Tizen jest to, że obsługuje on HTLM5, co pozwala na uruchamianie szerokiej gamy gier i gier. Aplikacje HTLM5 w gładka na urządzeniu.

Te funkcje zapewniające pewność spowodują wysoki wskaźnik akceptacji wśród użytkowników i programistów aplikacji, co pomoże Ci zdobyć więcej klientów. Samsung również to zaimplementował System operacyjny Tizen na Smart TV co okazało się prawdziwym sukcesem.

Z tymi modelami telewizory inteligentne , Samsung zrewolucjonizowały rynek, te inteligentne telewizory mają duże zapasy. Pozwala także oglądać filmy przechowywane na komputerze bez użycia kabli, dzięki systemowi operacyjnemu Tizen.

Ces Inteligentne telewizory Samsung nowoczesny Wyposażone są w technologię ekranu dotykowego 4K HDR i szereg inteligentnych funkcji, które umożliwiają oglądanie treści z internetowych platform rozrywkowych, takich jak Netflix, YouTube i innych. Istnieje wiele innych funkcji, które sprawiły, że Samsung odniósł sukces w tej linii telewizory inteligentne.

Ale Samsung ma nadzieję, że odniesie równie sukces ze swoim smartfonem Tizen OS, jak ze swoim Smart TV. Możesz zainstalować na tych telewizorach Samsung aplikacje i gry bardzo łatwo i w wielkiej różnorodności.

Wiele będzie zależeć od tego, co im się spodoba urządzenia z Tizen, popularne aplikacje na Androida, takie jak WhatsApp. Jest to niewątpliwie możliwe dzięki niektórym aplikacjom, dla których zapraszam do odkrycia w kilku krokach, jak z nich korzystać.

Jak sprawić, by mój smartfon Tizen OS zainstalował i uruchomił aplikację na Androida?

Dla wielu było to mało prawdopodobne Aplikacje na Androida można zainstalować i Gotowe na telefonach z tym systemem Tizen OS. Ale dziś jest to możliwe dzięki pomocy programistów Open Mobile, przy wsparciu Samsunga.

Udało im się zaprojektować aplikację o nazwie Poziom zgodności aplikacji, dzięki której można uruchomić więcej niż WhatsApp i inne aplikacje.

Ponadto ci, którzy nabyli Smartfon z systemem operacyjnym Tizen może uruchomić wiele aplikacji na Androida, z pewnością pomoże Ci zmotywować się do kupowania telefonów Tizen OS bez obaw. Cóż, nadal możesz cieszyć się słynną aplikacją na Androida, po prostu ją pobierz.

Pewnego razu Otwórz aplikację mobilną Pobierać , uruchomi aplikację na Androida na Twoim telefonie. Poczekamy, czy Samsungowi uda się to wyzwanie System operacyjny Tizen na smartfona.

Dodaj komentarz