Jak przekonwertować MP4 na MP3 w iTunes — szybko i łatwo — Mania komputerowa

Oprócz możliwości ściągać muzykę , iTunes może konwertować MP4 na MP3. W ten sposób będziesz mieć większą pojemność, a Twoje potrzeby będą odpowiednie dla różnych systemów operacyjnych, zwłaszcza Apple, Mac i Windows.

Jest to okazja do posiadania szerokiej gamy muzyki na urządzeniu mobilnym i udostępniania jej, kiedy tylko chcesz. Na pewno pokochasz tę aplikację, ponieważ możesz organizować i edytować pliki do pobrania na użyj na dowolnym odtwarzaczu Zapisz plik MP4 ten

Czy czasami próbujesz użyć pliku, a twój odtwarzacz multimedialny go nie odtworzy? Co robić w takich przypadkach? Możesz być pewien, że dzięki iTunes możesz pobierać pliki MP4 i konwertować je na MP3 i nie tylko przekonwertuj ścieżkę AAC na MP3 a najlepsza część jest bezpłatna.

Podstawowy i łatwy przewodnik po konwersji MP4 na MP3 za pomocą iTunes

Oto jak konwertować Wygodny Pliki MP4 na pliki MP3 Szybko i bezpiecznie. Gwarantuje niezawodną aplikację, wystarczy postępować zgodnie z poniższymi krokami.

 • Jeśli używasz systemu Windows, pobierz iTunes z oficjalna strona internetowa poniżej jabłko i zainstaluj program. Jeśli używasz komputera Mac, znajdź aplikację na swoim komputerze.
 • Uruchom program, wybierz pliki MP4 do konwersji, kliknij przycisk z napisem „Archiwa”.
 • Wybierz format audio.
 • Wybierz format MP3 jako miejsce docelowe.
 • I na koniec kliknij „Przekształcać” a konwersja rozpocznie się natychmiast.

Podstawowy przewodnik po konwersji MP4 na MP3 za pomocą iTunes w systemie Windows

Być może zastanawiasz się, jak to zrobić, jeśli masz komputery z systemem Windows. Chcesz skorzystać Listy audio kompletne i zróżnicowane praktyczny sposób, bez komplikacji i zawsze dostępny.

Kiedy otrzymujemy aplikację, pierwszą rzeczą, którą widzimy, są jej wymagania i czy posiadany przez nas system operacyjny jest kompatybilny. W jaki sposób użytkownicy systemu Windows mogą skorzystać z iTunes? Proste kroki do konwersji MP4 na MP3 to:

 • Znajdź iTunes na wybranym serwerze, pobierz i uruchom go może trochę potrwać. Uruchom aplikację, wybierz „Preferencje”, wybierz opcję „Ogólny I kliknij przycisk „Enter”.
 • Na karcie Wstaw wybierz Ukryj MP3 i kliknij OK. Upewnij się, że wybrałeś format kodowania dźwięku.
 • Następnie wybierz pliki MP4 do konwersji, kliknij „Utwórz wersję MP3”.
 • Na koniec musisz poczekać kilka minut na zakończenie konwersji.

Dlaczego iTunes jest dobrym wyborem do konwersji MP4 na MP3?

Potem wyjaśnimy zalety aplikacji unes Tunes i dlaczego korzystanie z niego pomoże Ci uzyskać idealną konwersję MP4 na MP3.

 • Jak widać, iTunes to prosty i łatwy w użyciu konwerter, po pobraniu programu możesz go używać w dowolnym momencie. Po prostu wybierz „Pobierać”, „Uruchom” i wykonaj powyższe kroki, a przekonwertujesz pliki w ciągu kilku sekund.
 • ITunes to wygodny i elastyczny program, który pozwala tworzyć i odtwarzać pliki audio MP3, a nawet pobierać muzykę z płyt CD i konwertować je. To dobra opcja, ponieważ wiele z nich ma ograniczoną pojemność na pliki audio i możesz zaoszczędzić więcej po konwersji na MP3.
 • Ciekawym szczegółem jest to, że możesz użyj iTunes Dodatkowo na komputerach Mac, Apple i Windows możesz konwertować pliki audio na formaty skompresowane lub nieskompresowane. Dlatego bardzo ważne jest, aby wybrać format kodowania, który zachowuje jakość dźwięku.
 • Zaplanuj się zachowa audio MP4, a także MP3 w folderach co gwarantuje, że dokonałeś dobrego wyboru konwersji.

Inną rzeczą, którą możesz zrobić, jest wyszukiwanie internetowe konwertery muzyki ten Otrzymasz te same wyniki i nie będziesz musiał pobierać żadnego programu.

Dodaj komentarz