Jak przeglądać i konwertować pliki wideo .VOB w systemie Windows 10?


Pliki .VOB są tym, co można znaleźć na płytach DVD, a napędy znikają dziś z komputerów. To sprawia, że ​​jest to trudniejsze odtwarzaj te typy plików .VOB lub DVD na swoim komputerze i musisz wiedzieć, jak wyświetlać i konwertować Pliki wideo .VOB w systemie Windows 10 ten

Dodatkowo, konwertując pliki wideo .VOB, możesz pobierać te filmy, jak chcesz talerzforma cyfrowa i udostępniaj je szybko, bez żadnych kłopotów. Tutaj dowiesz się, jak odzyskać wszystkie te filmy .VOB, których nie widziałeś i myślałeś, że zostały utracone.

Jak przeglądać wideo .VOB w systemie Windows 10?

Pliki wideo .VOB to typ pliku znajdującego się na płytach kompaktowych, który może być odczytany przez odtwarzacz. Te filmy są zakodowane, aby utrudnić udostępnianie treści, a tym samym uniknąć ich dystrybucji bez zgody autora.

W systemie Windows 10 i większości systemów operacyjnych pliki tego typu nie mogą być odtwarzane bezpośrednio w odtwarzaczu multimedialnym. Z tego powodu musisz mieć Odtwarzacz wideo jest w stanie go odtworzyć, a jednym z najbardziej przydatnych jest VLC Media Player.

Ten odtwarzacz jest kompatybilny z Windows 10 i pozwala nie tylko czytać i załącz pliki wideo VOB ale także wszelkiego rodzaju formy. Wtedy poznasz wszystkie instrukcje, których będziesz przestrzegać Vlc media player aby wyświetlić pliki wideo VOB

 1. Pierwszą rzeczą, którą musisz zrobić jest do pobrania Vlc media player.
 2. Po pobraniu zainstaluj go na swoim komputerze, aby zacząć z niego korzystać.
 3. Po zainstalowaniu VLC Media Player otwórz go i kliknij kartę „Media” w lewym górnym rogu.
 4. Następnie otworzy się menu i wybierzesz „ Otwórz folder ”, W następnym oknie, które zostanie otwarte, zlokalizuj folder„ Video_TS ”, w którym znajduje się plik .VOB.
 5. Na koniec w folderze Video_TS zobaczysz kilka plików .VOB, wybierz największy i wybierz przycisk Otwórz.

W ten prosty sposób będziesz mógł odtwarzać wszystkie pliki wideo .VOB, które masz na komputerze z systemem Windows 10.

Jak przekonwertować pliki wideo .VOB do systemu Windows 10

Teraz jeśli chcesz konwertować pliki wideo .VOB w innym formacie w systemie Windows 10, do tego zadania będziesz musiał użyć innego specjalnego programu. Jeśli przekonwertujesz pliki wideo .VOB na inny format, taki jak MP4, będziesz mógł je odtwarzać w dowolnym odtwarzaczu multimedialnym.

Istnieją różne typy aplikacji do konwersji wideo .VOB, ale jednym z najczęściej używanych jest aTube Catcher. Oto kroki, jeśli chcesz dokonać konwersji łatwo i szybko Pliki wideo .VOB w Okna 10 ten

 1. Najpierw musisz pobrać aplikację aTube Catcher, aby pobrać ją z oficjalnej strony, kliknij zastaw ten
 2. Po pobraniu na komputer znajdź go w folderze pobierania i zainstaluj zgodnie z instrukcjami aplikacji.
 3. Otwórz aTube Catcher i wybierz „ Konwerter wideo ”.
 4. W następnym oknie wybierz przycisk „Dodaj” w prawym górnym rogu.
 5. Następnie otworzy się kolejne okno, w którym wybierzesz folder Video_TS, znajdziesz tam większy plik .VOB i kliknij przycisk „Otwórz”.
 6. Kliknij teraz ” Profil wyjściowy Aby móc wybrać format, na który chcesz przekonwertować plik wideo .VOB. Musisz także wybrać folder, w którym chcesz zapisać nowy plik wideo.
 7. Na koniec po prostu wybierz przycisk „Konwertuj” w prawym dolnym rogu, aby rozpocząć konwersję wideo.

Wykonując te kroki, dostaniesz to w kilka minut konwertować pliki wideo .VOB w innym formacie w systemie Windows 10. Możesz być także zainteresowany Jak wykonać kopię zapasową bezpłatnego systemu operacyjnego Windows 10. Jeśli z powodzeniem obejrzałeś i przekonwertowałeś wideo .VOB na Windows 10 za pomocą tego samouczka, śledź nas.

Dodaj komentarz