Jak porządkować obrazy i zdjęcia w systemie Windows według rozmiaru? – Szybko i łatwo

Komputer jest wygodnym narzędziem do zarządzania plikami. Gdy mamy dużo zdjęć i chcemy je uporządkować według określonego parametru, proces może być długi, jeśli nie znamy procesu automatyzującego tę akcję. Z tego powodu warto się zastanowić jak rozmieścić obrazki i zdjęcia w oknach według rozmiaru?

Jak porządkować obrazy i zdjęcia w systemie Windows według rozmiaru? – Szybko i łatwo

Windows 10 pozwala zarządzać obrazami za pomocą jednej aplikacji „Zdjęcia” co ułatwia proces przeglądania i porządkowania tych plików. Możesz jednak skorzystać z dodatkowych aplikacji, aby rozszerzyć funkcjonalność swojego sprzętu.

Tutaj przedstawiamy istotne informacje na temat organizowania obrazów w systemie Windows 10 i alternatyw, dzięki czemu możesz zarządzaj swoimi plikami zdjęcie oraz z tego systemu operacyjnego.

Uporządkuj zdjęcia i obrazy w systemie Windows według rozmiaru

Istnieje wiele narzędzi, które pozwalają: edytuj i organizuj obrazy w działanie określonych funkcji, takich jak „rozmiar”. Jeśli chcesz uporządkuj obrazy swoich okien do rozmiaru , zalecamy skorzystanie z jednego z narzędzi wymienionych poniżej.

Edytuj z Eksploratora Windows 10

Jednak jest najlepsze alternatywy dla Eksploratora Windows , to nadal najłatwiejszy i najszybszy sposób organizowania zdjęć i obrazów w celu zarządzania folderami. W tym sensie, jeśli chcesz uporządkować swoje obrazy, masz dwie alternatywy: „Uprzejmy” itp. „Zbierać”.

Sortuj obrazy i zdjęcia według rozmiaru

Aby zastosować „polecenie”, musisz otworzyć folder zawierający obrazy i zdjęcia, które chcesz uporządkować. Następnie w pustym obszarze okna kliknij drugi przycisk myszy i wybierz „Sortuj według”. Natychmiast kliknij „Rozmiar”, aby wyświetlić okno obrazy posortowane według rozmiaru ten Upewnij się, że usuń puste foldery aby utrzymać Twój system w porządku.

Grupuj obrazy i zdjęcia według rozmiaru

Aby zastosować grupowanie obrazów, przejdź do folderu zawierającego pliki i kliknij prawym przyciskiem myszy, aby wyświetlić „Grupuj według”. Umieść kursor w tej opcji i wybierz „Rozmiar”. System pokaże Ci obrazy zorganizowane przez pliki „duże”, „średnie” i „małe” ten

Użyj dodatkowej aplikacji do organizowania zdjęć

Istnieje wiele różnych przydatnych i bardzo przydatnych aplikacji do zarządzania obrazami i zdjęciami z systemu Windows 10. Jeśli chcesz dodać więcej niż funkcje edycji Zalecamy korzystanie z następujących narzędzi do organizowania plików.

Reżyser „IrfanView”

„IrfanView” to menedżer obrazów, który umożliwia przeglądanie zdjęć i organizowanie naszych kolekcji, jeśli wolisz. Ta aplikacja jest jedną z najbardziej klasycznych w swojej klasie i posiada interfejs do wyświetlania zdjęć jako slajdów. Ponadto możesz użyć Funkcje przetwarzania danych EXIF i dodawaj projekty do własnych obrazów.

Zauważ, że to narzędzie jest zawarte w Menu kontekstowe systemu Windows dzięki czemu możesz porządkować swoje zdjęcia i obrazy według rozmiaru z tego samego eksploratora systemu.

Organizator „Wyobraź sobie”

„Imagine” to program, który umożliwia przeglądanie albumów ze zdjęciami i wszelkiego rodzaju obrazów przechowywanych na komputerze. Obsługuje dowolny format obrazu, a także ułatwia edycję plików zmień nazwę masy, aby zaoszczędzić czas ten Dzięki tej aplikacji możesz dodać funkcję edycji obrazu do Eksploratora Windows, tak jak robi to „IrfanView”.

Zobacz „XnView MP”

„XnView MP” jest idealny do profesjonalna organizacja obrazów w partiach ten Dodatkowo możesz edytować pliki, zmieniać ich rozmiar i rozmiar. Możesz nawet zarządzać kolorowymi obrazami i zdjęciami, filtrować pliki obrazów według ustawień i oznaczać zdjęcia.

Przeglądarka Nomacs

Nomacs to narzędzie do filtrowania i retuszu obrazów. Ponadto umożliwia zmianę rozdzielczości, jasności, dodawanie mozaik i adnotacji do zdjęć. „Nomaki” a Z kontrola przetwarzania bardzo przydatne do skutecznego zarządzania plikami z komputera.

Dodaj komentarz