Jak poprawnie zmienić hasło Tik Tok?

TIK Tok to aplikacja lub sieć społecznościowa która stała się bardzo popularna wśród nastolatków w ciągu ostatnich 4 lat od jej powstania.

Dlatego wiele osób używa dziś Tik Tok do zabawy podczas robienia filmów i odbierania serc. Jeśli nigdy nie korzystałeś z tej aplikacji, ale chcesz załóż konto Tik Tok , tutaj dowiesz się, co to jest i jak działa.

A jeśli przez jakiś czas korzystasz z Tik Tok i nie wiesz zbyt wiele o jego narzędziach, dowiesz się też więcej syn funkcja, na przykład Jak zmienić korekta Hasło ten

Czym jest Tik Tok i jak działa?

To było jakiś czas temu aplikacja podobna do Tik Tok o nazwie Musical.ly. Dokładnie w 2018 roku obaj połączyły się, tworząc coś, co jest obecnie znane jako Tik Tok.

Jak wspomniano powyżej, ta aplikacja może tworzyć i udostępniać krótkie filmy trwające od 3 do 60 sekund. Możesz nawet tworzyć filmy na Tik Tok z innymi głosami. Ma oś czasu, na której możesz zobaczyć treści od innych użytkowników i osób, które zdecydujesz się obserwować.

Jak mówimy dowolna inna sieć społecznościowa, możesz komunikować się z innymi użytkownikami i przyjaciółmi za pośrednictwem tej samej aplikacji. Możesz nawet zdobyć serca, jeśli ktoś inny polubi udostępniany przez Ciebie film.

Będąc krótkim filmem, pozwala na obejrzenie wielu filmów w ciągu kilku minut, co daje zabawną i ekscytującą aplikację.

Ten podanie Jest również dostępny w wielu językach i całkowicie darmowy na Androida i iOS, co przyczynia się do jego ogromnej popularności.

Jeszcze kilka miesięcy temu, w październiku 2019 roku, pod względem pobrań prześcignął Facebooka, Instagrama, YouTube i Snapchata, czyniąc z niego wyjątkową markę w historii aplikacji.

Tak bardzo, że dzisiaj wokół 500 milionów ludzi korzysta z tej aplikacji głównie nastolatków. Wśród innych opcji można dodać do filmów muzykę w tle, efekty dźwiękowe i filtry lub efekty wizualne, co sprawia, że ​​nagrywanie wideo jest jeszcze bardziej kreatywne.

Tworzyć filmy dla Tik Tok To jest bardzo proste Możesz to zrobić, używając oryginalnego dźwięku, nagrywając go samodzielnie lub używając jednego z wielu dźwięków na platformie.

Aby rozpocząć nagrywanie, wystarczy nacisnąć środkowy przycisk w dolnym wierszu z ikoną „+”. Następnie wybierz dźwięk, naciśnij czerwony środkowy przycisk i gotowe. Wprowadzisz swój pierwszy Tik Tok.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o jak i gdzie możesz pobrać aplikację Tik Tok, możesz być zainteresowany tym artykułem.

Jak zmienić hasło Tik Tok?

Jeśli używasz Tik Tok przez jakiś czas i chcesz zmienić swój własny Hasło z różnych powodów możesz dowiedzieć się, jak to zrobić tutaj.

Czasami zdarza się, że Twoje hasło jest znane komuś innemu lub po prostu chcesz stworzyć bezpieczniejsze hasło ze względów bezpieczeństwa. To bardzo proste.

Proces jest bardzo prosty i nie zmienia się z jednego na drugi system operacyjny Twojego urządzenia , czyli działa tak samo na iOS i Androidzie. W rzeczywistości odbywa się to za pośrednictwem samej aplikacji.

krok 1

Twoja sesja musi być połączona z Tik Tok. Uzyskaj dostęp do konfiguracji urządzenia w ” Menu ”. Aby to zrobić, po prostu kliknij trzy kropki w prawym górnym rogu profilu.

krok 2

Zamierzam ” Zarządzaj kontem I kliknij sekcję „Hasło”. Gdy ta opcja jest otwarta, 4-cyfrowe hasło zostanie automatycznie wysłane na Twój telefon komórkowy, umożliwiając ustawienie nowego hasła.

krok 3

Po otrzymaniu kodu dodaj go w odpowiednie miejsce i na koniec możesz Wpisz swoje nowe hasło potwierdzając dwukrotnie.

Aby uniknąć takich problemów, warto się upewnić Twoje hasło zawsze zawiera cyfry , różne litery i cyfry. Ma to utrudnić znalezienie hasła, a tym samym zapobiec włamaniu na konto.

Jedną z zalet tej sieci społecznościowej jest to, że możesz uzyskać do niej dostęp zarówno z telefonu i tabletu, jak i z komputera z Oficjalna strona TikTok.

Dodaj komentarz