Jak poprawić jakość mojego głosu lub dźwięku za pomocą programu Adobe Audition

Każdy nowy w edycji wideo może się zastanawiać jak poprawić jakość dźwięku wideo , zwłaszcza z Przesłuchanie firmy Adobe ten Ponieważ jakość głosu lub dźwięku w dowolnym filmie jest jednym z najważniejszych szczegółów, które należy wziąć pod uwagę.

Chociaż nie ogranicza się do filmów, ci, którzy go wybierają wypróbuj Adobe Audition korzystaj z dostępnych narzędzi do tworzenia dowolnych treści audio. Z jakiegoś powodu zasługuje na miano jednego z najlepszych najlepsze programy dla le edycja dźwięku profesjonalny in PC ten

Montaż, miksowanie, nagrywanie, ale przede wszystkim poprawiona jakość głosu i dźwięku łatwo i szybko są najlepszymi cechami programu. Jedynym wymaganiem jest cierpliwość i poświęcenie, aby opanować każdy przedmiot, który należy do Ciebie i pracować jak profesjonalista.

Jak poprawić jakość głosu lub dźwięku dzięki Adobe Audition?

Wiele osób wie jakość głosu lub dźwięku do dobrego mikrofonu dostępnego dla jednej osoby. Jednak w wielu przypadkach, przy dobrych czasach przetwarzania, masz wyraźny i czysty dźwięk.

Więc zanim pomyślisz o tym, jak edytuj nasz głos, aby dodać efekty za pomocą Adobe Przesłuchanie. To jest lepsze dowiedz się, jak poprawić ogólną jakość dowolny dźwięk z tym niesamowitym programem, a do tego musisz wykonać szereg kroków:

Wyeliminuj hałas

Pierwszą rzeczą, którą musisz zrobić, to pobrać nagranie lub dźwięk, aby rozpocząć proces edycji, konieczne jest wyeliminowanie denerwującego hałasu.

W tym celu zaznacz fragment nagrania, w którym zaobserwowano szum i po jego zlokalizowaniu przejdź do górnej linii w Jedność Dobytek ”. W dostępnym menu znajdziesz opcję „ Redukcja szumów – Reset „, a następnie wybierz” Redukcja szumów – Proces „.

Powyższe powinno otworzyć nowe okno z komunikatem „Nie nagrano pobierania lub wydruku audio”. Rozwiązuje się to za pomocą dostępnej opcji ” uchwyć wrażenie dźwiękowe dźwięku ”.

W tym momencie Próg wykryto szum to musi być narażony idealnym rozwiązaniem jest zmniejszenie go o 40% do 60%. Kliknij „Wybierz pełną serię”, a okno zamknie się po kliknięciu „Zastosuj”.

Poziom głosu głosu

Aby kontynuować wyrównywanie głosu, ponownie przejdziemy do „Efektów”, ale tym razem wybierzemy „Zakres i zrozumienie” z menu rozwijanego. Doprowadzi to do opcji „Poziom balansu głosu” dla tego punktu i edycji. będzie zależeć od głosu wszystkich ten

Trochę typowe jest wybranie opcji „Średni” w ustawieniach, które znajdziesz w nowym oknie poziomowania.

Tom

Może się to zdarzyć wielu osobom z powodu występ λιρ głos , ich objętość stale rośnie i maleje. Aby to naprawić, wrócimy do sekcji „Amplituda i rozumienie”, ale tym razem przejdziemy do „Single Band Compressor”

W oknie, które właśnie się otworzyło, musimy wybrać „Vocal Leveler” jako domyślny parametr i tym samym sprawdzić, czy nasz dźwięk jest spójny.

Uwagi dotyczące poprawy jakości mowy lub dźwięku za pomocą programu Adobe Audition

Jak się okazuje, Adobe Audition to umożliwia poprawić jakość każdego głosu lub brzmią łatwo i szybko. Ze względu na szeroki zakres jego funkcji, konieczne jest dokładniejsze zbadanie każdego z nich i jego przydatności dla Ciebie.

Najważniejszą rzeczą jest dostosować się do własnego głosu , stworzenie własnego stylu edycji pozwoli Ci szybko wykryć błędy i poprawki. Jest to niezbędny krok w zdobywaniu doświadczenia z czasem, aby zostać profesjonalnym pisarzem.

Mamy nadzieję, że Szkoła trenerska pracował idealnie dla Ty i nadal rozwijasz swoje talenty z nami jako głównymi mediatorami Twojej wiedzy. Nigdy nie jest za późno na naukę.

Dodaj komentarz