Jak podzielić i skopiować arkusz lub książkę programu Excel? – Krok po kroku

Naucz się ich wszystkich używać narzędzia popularny arkusz kalkulacyjny jest celem do rozważenia, jeśli jest często używany, abyśmy mogli zacząć od wiedzy, jak dzielić i kopiować przekroczyć ten

Chociaż możesz nauczyć się wielu opcji w miarę postępów, dodatkowa pomoc lub wskazówki nikomu nie zaszkodzą. Z ’ za pomocą funkcji bazy danych BASE w Excelu prosty za pomocą funkcji KOD w Excelu , nauka jest nadal konieczna.

Ponadto niektórzy użytkownicy mają trudności z wykonywaniem zadań przekroczyć jednak uważają to za konieczne.

Dowiedz się, jak podzielić arkusz w programie Excel!

Kiedy mówisz w tym o podziale prześcieradło , to analiza paneli w arkuszu. Najpierw prześcieradło to musi być łatwo tworzy w programie Microsoft Excel.

W ten sposób, a więc poprzez podział strony na tabele, sekcje te można przesuwać niezależnie.

Następnie, aby to osiągnąć, musisz wybrać tuż poniżej linii, w której chcesz zastosować to rozdzielenie.

W przypadku kolumny musisz wybrać po prawej stronie, gdzie zamierzasz utworzyć partycję.

Następnie odnajduje się i klika zakładkę o nazwie „ Wstęp „Jest w górnym zielonym polu, zwykle jest to ósma opcja.

Wewnątrz znajduje się sekcja poświęcona opcjom ” Oknozostanie ustawiony po prawej będzie to wyraźnie widoczne.

Dlatego, aby kontynuować krok po kroku, wybierz przycisk o nazwie „ Cukrzyca Aby program Excel dokonał wybranej zmiany.

Jeśli natomiast chcesz odwrócić lub wyeliminować fragmentację w arkuszach kalkulacyjnych, po prostu przejdź do tego samego menu i kliknij „ Cukrzyca „.

Od jednostki zależy, czy zastosuje wiedzę, jak widzieliśmy w pierwszej części tego samouczka na temat dzielenia i duplikowania w programie Excel.

Duplikuj w Excelu

Istnieje kilka sposobów tworzenia duplikatów strony lub skoroszytu w programie Excel, zwykle zawartych w poleceniach”. Ruch „TEN” FotokopiarkaDołączony ten

Przejdź do nowej książki

To znaczy z jednego pliku do drugiego, w tym celu obie strony powinny być otwarte ten Innymi słowy, książka źródłowa i odbiorca.

Następnie jest strona do skopiowania i przytrzymaj ją prawym przyciskiem myszy na odpowiedniej zakładce. Następnie musisz po prostu przeciągnąć, aby Nowa książka i wyszukaj, aby go wstawić lub wstaw go w sekcji kart.

W ten sposób, jeśli zostanie prawidłowo umieszczony, powinien poruszać się zadowalająco, aby można go było łatwo odtworzyć.

Skopiuj do tej samej książki

Teraz, jeśli chcesz skopiować lub przenieść arkusz do tej samej książki, możesz to zrobić na kilka sposobów.

Pierwszym z nich jest użycie dotykaćklawisz kontrolny ”Przycisk na klawiaturze, przytrzymując i przeciągając wybraną kartę w inne miejsce na stronie.

Dlatego po zwolnieniu przycisku i kliknięciu otrzymasz dokładną kopię arkusza oprócz jego nazwy ” (1) Obok niego lub odpowiedni numer.

Z drugiej strony, po kliknięciu prawym przyciskiem myszy arkusza, który chcesz przenieść lub skopiować, zostaną otwarte opcje.

Wśród tego wszystkiego będzie wołanie „ Przenieś lub skopiuj Które należy nacisnąć, aby wyświetlić menu ustawień.

W tym momencie zdecydujesz, gdzie chcesz go przenieść lub skopiować, wszystko zależy od zainteresowań i potrzeb każdego użytkownika.

Wreszcie na dole okna pole wyboru z opcją „ Zrób kopię „Następnie Kliknij Jasne ” zaakceptować I tak arkusz zostanie skopiowany.

Chociaż już wspomniano, że jednym z najlepszych sposobów nauczenia się zarządzania tym narzędziem jest metoda prób i błędów, dzięki temu przewodnikowi będziesz już na dobrej drodze do nauki dzielenia i kopiowania w programie Excel.

Dodaj komentarz