Jak pobrać najnowszą wersję Audacity Full Spanish za darmo na swój komputer?

Audacity to edytor audio typu open source. Chociaż za tym programem nie stoi żadna firma, z pewnością możesz z nim zdziałać cuda. Z Twórz muzykę 8D Au spowolnienie dźwięku , ten program pozwala zrobić wszystko. Dlatego w tym artykule wyjaśnimy jak pobrać najnowszą wersję Audacity za darmo Kompletny hiszpański na PC. Będzie to pierwszy krok do osiągnięcia wszystkiego, o czym mówiliśmy wcześniej.

Kroki, aby pobrać i zainstalować Audacity w pełnym języku hiszpańskim na komputerze

W tej sekcji opowiemy Ci szczegółowo o wszystkim, co musisz wiedzieć, aby dowiedzieć się, jak to zrobić pobierz i zainstaluj Audacity na swoim komputerze bez problemu. Dlatego zalecamy uważne przeczytanie poniższych kroków

  • Musisz najpierw mieć dostęp Oficjalna strona Audacity aby pobrać najnowszą wersję tego programu.
  • Po zalogowaniu się na oficjalnej stronie należy kliknąć „pobierz”.
  • Następnie wybierz wersję programu zgodną z Twoim systemem operacyjnym. Na szczęście możesz pobrać Audacity na komputery z systemem Windows 7, Windows 8, Windows 10, Linux i Mac OS X.
  • Po wybraniu wersji zgodnej z naszym systemem operacyjnym rozpocznie się pobieranie. Pod koniec tego pobierania zobaczysz plik wykonywalny, który musisz dwukrotnie kliknąć, aby rozpocząć proces instalacji ten

  • Zobaczymy teraz kreatora instalacji, który znacznie ułatwi cały proces. Pierwszą rzeczą, na którą należy zwrócić uwagę, jest język i lokalizacja, w której chcemy przechowywać Audacity.
  • Na koniec kreator pokaże nam opcję otwarcia programu, a my z kolei zobaczymy ikonę na pulpicie.

Jak ustawić preferencje nagrywania Audacity?

Po pomyślnym zakończeniu pobierz i zainstaluj Audacity , zalecamy przeczytanie dodatkowych wskazówek dotyczących konfigurowania tego programu po raz pierwszy. Wymienimy tylko kilka szczegółów, które możesz poprawić na dłuższą metę, gdy nauczysz się radzić sobie z pewnymi aspektami edycji dźwięku.

  • Aby rozpocząć, musisz kliknąć „ reszta „Umieszczony u góry ekranu, tuż obok” Plik ”.
  • Następnie musisz wybrać opcję ” preferencje ”. Zobaczymy więc wyskakujące okienko, w którym znajduje się menu, które pokazuje nam zmiany, które możemy wprowadzić. Stamtąd możemy skonfigurować niektóre szczegóły urządzeń audio, nagrywających i odtwarzających.
  • Teraz w selekcji ” Jakość, ten program jest domyślnie ustawiony na 44100 Hz i 32-bitowy format. Ale nie martw się, ten aspekt można idealnie zmienić zgodnie z własnymi preferencjami. Nie zalecamy jednak jej zmiany, chyba że masz duże doświadczenie w edycji dźwięku.
  • W tym menu będziemy mogli również zmodyfikować niektóre szczegóły związane z interfejsem tego programu. Na przykład wyświetlaj ścieżki i niektóre aspekty procesu importu i eksportu dźwięku.

Pierwsze kroki do nauki nagrywania dźwięku za pomocą Audacity

Jeśli chcesz rozpocząć nagrywanie dźwięku, musisz zacząć od podłącz mikrofon do komputera i sprawdź, czy działa idealnie. Następnie wystarczy nacisnąć przycisk „Nagraj” w menu głównym, aby rozpocząć proces rejestracji. dziurawy ten

Po zakończeniu rejestracji kliknij przycisk „Stop”. W ten sposób możesz usłyszeć wszystko, co nagrałeś w szczegółach.

Jeśli Ci się spodobało, możesz nagrywanie dźwięku do edycji lub użyj go później. Aby to zrobić, kliknij „Plik”, a następnie wybierz „Zapisz”.

Następnie wystarczy wybrać folder, w którym chcesz zapisać dźwięk. Ponadto przypominamy, że pliki są zapisywane we własnym formacie Audacity, więc nie mogą być odczytane przez żaden inny program. Aby odtworzyć je jako plik audio, musisz eksportuj lub zapisuj w formacie audio MP3 ten

Z drugiej strony, jeśli chcesz edytuj jeden bogatszy nagrany dźwięk , po prostu kliknij „Plik”, a następnie „Otwórz”. Możesz jednak również skorzystać z opcji „Importuj”, aby wybrać dźwięk, który zapisaliśmy w folderze na naszym komputerze.

Jeśli informacje zawarte w tym artykule okazały się przydatne, udostępnij je swoim kontaktom.

Dodaj komentarz