Jak pobrać Instagram – IT mania

Instagram to aplikacja, która umożliwia udostępnianie zdjęć i filmów swoim bliskim, rodzinie i znajomym, bez względu na to, gdzie mieszkają. Jest to aplikacja na Androida i iOS, która wydała już wersję komputerową i odniosła duży sukces.

Jeśli masz duszę fotografa, chęć podziwiania zdjęć z największej społeczności wizerunkowej na świecie lub śledzenia życia celebrytów na Instagramie jest koniecznością. Instagram nadal jest świetną siecią społecznościową poświęconą fotografii, wideo i ogólnie obrazowi.

Dzięki tej aplikacji możesz zmieniać rodzinne zdjęcia i filmy w dzieło sztuki i dzielić się nim. Możesz doświadczać świata oczami innych, patrząc na swoich znajomych i obserwując fanów Instagrama, aspirujących fotografów, zdjęcia celebrytów, sportowców i celebrytów mody, z którymi się identyfikujesz.

Sur Instagram, możesz edytować swoje zdjęcia następnie opublikuj je, podziel się chwilami z życia lub dziełami sztuki na swojej stronie. Aplikacja oferuje również możliwość publikowania historii, czatowania ze znajomymi, a nawet tworzenia filmów. Instagram to idealne narzędzie do udostępniania wszelkiego rodzaju zdjęć. Zobaczmy, jak pobrać Instagram na różne platformy i urządzenia.

Pobierz na Androida

Instagram to aplikacja na smartfony co pozwala komunikować się poprzez wykonane zdjęcia. Posiada intuicyjny i łatwy w obsłudze interfejs, jest łatwy w obsłudze. Instagram pozwala śledzić dowolną aktywność innych użytkowników aplikacji na podstawie zdjęć, które robią za pomocą urządzeń mobilnych.

Filtry z predyspozycjami do aplikacji poprawić jakość zdjęć. Instagram to także szybki edytor obrazów zdolny do tworzenia obrazów HD. Te opcje są dostępne bezpośrednio z interfejsu. W przypadku tych, które będą wyświetlane na większym urządzeniu, takim jak komputer, będziesz musiał użyć programu do zmiany rozmiaru obrazu.

Opcja automatycznej geolokalizacji zawsze wskazuje, gdzie zdjęcie zostało zrobione. Ta informacja zostanie wyświetlona z obrazem po przesłaniu. Informacje kontaktowe to Twój dokładny adres i lokalizacja w Google. Jeśli wolisz jedną migawkę od drugiej, możesz dodać „Lubię to” i komentarze, aby zachęcić innych do zrobienia tego samego.

Pobierz Instagram na Androida

Pobierz .APK

A jeśli chcesz pobrać tę aplikację, ale nie chcesz lub nie możesz jej pobrać z Google Play, możesz pobrać plik .APK z .com ten Dzięki tej wersji możesz oszczędzać dane podczas pobierania, a zrobisz to bezpiecznie i łatwo.

Pobierz na iOS

Instagram na iOS ułatwia udostępnianie zdjęć i filmów w mediach społecznościowych za pomocą iPhone’a lub iPada. Zapewnia natychmiastowe publikowanie kreacji użytkowników. Ten ostatni znajdzie zdjęcia, które zostały edytowane przez inne osoby na Facebooku lub Twitterze.

Po wykonaniu zdjęcia użytkownik może dokonać zmian. W albumie są wbudowane efekty i filtry, które pomogą Ci w tym zadaniu. Ta aplikacja umożliwia również nagrywanie filmów. Migawki opublikowane przez Instagram zawierają informacje o tym, gdzie zostały zrobione. System ten pomaga użytkownikowi łatwo zlokalizować te lokalizacje.

Instagram na iOS jest dostępny w App Store. Ta aplikacja jest bardzo popularna, staje się siecią społecznościową, która może konkurować z Twitterem i Facebookiem. Instalacja jest darmowa, wymaga tylko systemu iOS 11.0+ i jest kompatybilna z iPhone’em, iPadem i iPodem Touch.

Pobierz Dropbox na iOS

Pobierz na komputer

Instagram to bardzo popularne narzędzie społecznościowe do udostępniania zdjęć na urządzeniach mobilnych. Nie istnieje jako oficjalna aplikacja Windows, ale Microsoft zgodził się z Instagramem na wprowadzenie aplikacji Windows o nazwie „ Instagram z Facebooka „Z którą możesz połączyć się z aplikacją za pośrednictwem swojego konta na Facebooku na swoim komputerze.

Ta aplikacja jest opcją dla wielu próśb użytkowników o Instagram na PC. Aplikacja ma logo Instagrama, ale jest niebieskie, co oznacza, że ​​jest połączona z Twoim kontem na Facebooku.

Podanie ” Instagram z Facebooka Możesz go pobrać z oficjalnego sklepu Microsoft, wpisując poniższy link. Jest kompatybilny tylko z Windows 10+, a do tego potrzebujesz około 2 GB dostępnej pamięci.

Pobierz Instagram z Facebooka na Windows

Ta aplikacja nie została dobrze przyjęta przez użytkowników, wspierając problemy z łącznością. Ma bardzo niską ocenę, więc nie polecamy. Wpisz link i sprawdź sam.

Dodaj komentarz