Jak pobrać i zainstalować Instagram na Samsung Smart TV oraz odtwarzać filmy i nawigować?

Teraz możesz mieć Instagram na Samsung Smart TV i cieszyć się własnym filmy i ty osiągać bezpośredni na dużym ekranie , dzięki temu, że obecnie dostępna jest szeroka gama telewizorów Smar i nowe aktualizacje wspieranie instalacji aplikacje takie jak HBO i Instagram.

Dzięki Twoim aplikacjom Samsung Smart TV, ty Nie tylko będziesz cieszyć się swoimi programami i filmami, ale także będziesz mieć możliwość eksploracji swoich sieci społecznościowych, takich jak między innymi Instagram.

Możesz oglądać filmy, zdjęcia, transmisje na żywo i słuchać muzyki na urządzeniu mobilnym z Instagramem, ale chcesz się dobrze bawić oglądając filmy i programy na Instagramie na dużym ekranie telewizora Samsung Smart TV? Dołącz do nas tutaj, w kilku prostych krokach podpowiemy Ci jak go zdobyć

Pobierz i zainstaluj Instagram na swoim Samsung Smart TV

 1. Najpierw, musi podłącz telewizor do Internetu Możesz do zrobienia przez Wi-Fi lub kabel sieciowy, niezależnie od procesu, musisz się upewnić, że masz Połączenie internetowe.
 2. Przejdź do menu telewizora.
 3. Kliknij przycisk Nazwa Witamy Ε
 4. Przesuń menu w miejsce, w którym jest napisane „APLIKACJE”, a następnie kliknij, aby uzyskać dostęp. Zwykle nazywa się to Smart Hub, który jest sklepem z aplikacjami dla Samsung Smart TV.
 5. W App Store możesz przeszukaj aplikację Instagram lub wpisz go w wyszukiwarkę.
 6. Po znalezieniu aplikacji Instagram. Kliknij, aby wejść, a następnie wybierz „Zainstaluj”, poczekaj kilka sekund, a zobaczysz przycisk z nazwą otworu, który będzie dostępny w katalogu aplikacji Samsung Smart TV.
 7. Jeśli podczas otwierania poprosi Cię o zalogowanie się na wywoływane konto Konto Samsung a nie masz go, nie martw się, po prostu utwórz go za pomocą swojego adresu e-mail, nie zajmie to dużo czasu, wystarczy kilka minut i gotowe.

Korzystaj z Instagrama na Samsung Smart TV

Otwórz Instagram na swoim Samsung Smart TV, a następnie napisz własny nazwa użytkownika i plan dowcip de iść przez W twoim koncie Ε Możesz teraz korzystać z tej sieci społecznościowej na ekranie telewizora.

Odtwarzaj filmy z Instagrama na Samsung Smart TV

Pierwszą rzeczą, której będziesz potrzebować, jest Google Chromecast pozwoli ci to zobaczyć Treści na Instagramie w telewizji. Następnie wykonaj te proste kroki.

 1. Musisz pobrać aplikację Google Home.
 2. Wybierz urządzenie Googlecast, a następnie telewizor Samsung Smart TV, do którego chcesz wysłać zawartość.
 3. Następnie kliknij „ Udostępnianie ekranu ”.

Urządzenie mobilne i Googlecast muszą być podłączony do tej samej sieci Wi-Fi Ε

Wszystko, co musisz zrobić, to otworzyć Instagram i to wszystko, zacząć oglądać swoje filmy.

Graj na żywo lub na Instagramie na Samsung Smart TV

 1. Musisz najpierw zainstalować „Historie IG na Instagramie” sam Telewizor z Chrome , w przeglądarce Google Chrome.
 2. Wejdź do internetowej wersji Instagrama i znajdź użytkownika na żywo, którego chcesz zobaczyć na swoim Samsung Smart TV.
 3. Następnie naciśnij przycisk, który zaznacza trzy kropki prostopadle do okna, w którym się znajduje Google Chrome Ε
 4. Następnie wybierz „Wyślij”, co spowoduje wysłanie karty do telewizora Samsung Smart TV, dzięki czemu będziesz mógł wyświetlać zawartość na ekranie.
 5. Po sprawdzeniu urządzenia powinieneś wybrać, z którą z alternatyw Chromecasta chcesz się bawić, zawartość przeglądarki na komputerze powinna być połączony Twój Samsung Smart TV Ε
 6. Wtedy zacznie grać na żywo na Instagramie. Kiedy chcesz przestać czytać, po prostu kliknij wyślij, a następnie przestań wysyłać, a to się skończy.

To takie proste i przyjemne spójrz na życie lub bezpośrednio Instagram na swoim Samsung Smart TV. Wszystko, czego potrzebujesz, to Chromecast, dzięki któremu możesz odtwarzać treści oglądane na urządzeniu na telewizorze Samsung Smart TV.

Czy jesteś gotowy, aby przestać oglądać Instagram na małych ekranach i? w pełni korzystać z tej sieci społecznościowej na telewizorze Samsung Smart. Następnie zastosuj podane tutaj informacje w praktyce i poznaj duży ekran.

Dodaj komentarz