Jak pobrać i zainstalować Discord krok po kroku w systemie Ubuntu Linux?

Wygląda na to, że system Windows nie ma przeciwnika. Najczęściej używany system operacyjny na świecie, zachowuje ogromną przewagę nad innymi systemami, które nadal działają powoli i nieprzerwanie, tylko na jeden dzień system zaprojektowany przez Microsoft.

Jednym z tych systemów operacyjnych jest Linux, którego główną cechą jest to, że jego struktura i działanie może mieć bardzo interesujące i ważne optymalizacje dzięki wkładowi jego programistów, dzięki temu, że jest darmowy i otwarty system operacyjny ten

Coraz więcej programów wkracza do świata gier wideo

Oto jak Linux jest jednym z milionów użytkowników w na poziomie globalnym Przede wszystkim był to serwer WWW, który był szeroko używany przez niektóre platformy, takie jak Wikipedia, i stopniowo różne programy szukały sposobu na uzupełnienie tego bardzo interesującego systemu operacyjnego.

Oczywiście nie można ignorować branży gier wideo. Programy i gry na Linuksa są zintegrowane w rezultacie społeczność hazardowa rośnie.

Co to jest Discord?

I oczywiście, mówiąc o społeczności graczy, nie można wspomnieć o platformach i programach, których entuzjaści gier wideo używają do udostępniania ludziom z innego miasta lub kraju. Jednym z tych programów jest Discord, ale czym tak naprawdę jest spór? ;

To jest platforma, przez którą użytkownicy mogą dzielić się swoimi preferencjami, doświadczeniami, sugestiami i opiniami na temat gier wideo za pośrednictwem czatu lub, dzięki ciekawym narzędziom oferowanym przez tę platformę, za pośrednictwem wideorozmów.

Niezgoda może być używane bezpośrednio przez sieć albo ty też możesz zdalny kompresor na smartfonie, tablecie lub pobierz wersję desktopową na swój komputer.

Utwórz konto na Discordzie

Jednym z pierwszych kroków w korzystaniu z Discord, bezpośrednio z platformy internetowej lub z wersji na komputery, jest: Utwórz konto ten Aby to zrobić, kroki, które musisz wykonać, są bardzo proste:

 1. Przejdź do strony Discord.
 2. Kliknij link, a następnie „Przycisk” Zapisz się ”.
 3. Wpisz swój adres e-mail, wybraną nazwę użytkownika i hasło.
 4. Zaznacz pole, aby przeczytać warunki korzystania z usługi.
 5. Kliknij przycisk Kontynuuj, a Twoje konto będzie gotowe.

Pobierz Discord dla Ubuntu Linux

Jeśli jesteś częścią tej dużej społeczności ludzi, którzy zdecydowali używaj Ubuntu Linux na PC, nie martw się, ponieważ Discord był jednym z najlepszych programów, które próbowały zintegrować się z tym systemem operacyjnym.

 1. Wejdź do sekcji Pobierz Discord.
 2. Znajdź i wybierz sekcję odpowiadającą Twojemu systemowi Linux.
 3. Masz dwie opcje pobierania: deb i tar.gz.
 4. Ponieważ w tym przypadku jest to Ubuntu Linux, musisz wybrać opcję deb do pobrania.
 5. Kliknij „Pobierz”.

Procedura rozstrzygania sporów

Następną rzeczą, którą musisz zrobić, to korzystanie z terminala aby zaktualizować komputer za pomocą następujących poleceń (bez cudzysłowów):

 • „Aktualizacja Sudo”
 • „Aktualizacja Sudo apt -y”

Następnym poleceniem, którego użyjesz, jest przeniesienie terminala do katalogu pobierania, aby zainstalować program. W tym sensie oto przewodnik krok po kroku, który pomoże ci zawęzić proces:

 • Użyj polecenia „ cd ~ / Pobierz ”.
 • Przejdź do polecenia ” dpkg » aby zainstalować Discord na Ubuntu Linux za pomocą następującego polecenia: ” sudo dpkg -i διαφωνώ – *. Deb «
 • Poczekaj kilka minut na zakończenie procesu instalacji na komputerze.
 • Gotowy! Masz już Discorda na swoim komputerze.

Podziel się ze znajomymi lub wspaniałą społecznością Discord!

Więc już wiesz, jak łatwo pobrać i zainstalować Discord na Ubuntu Linux krok po kroku. Nadal korzystaj z narzędzi komunikacyjnych tej platformy, zarówno w jej zastosowaniu, jak i z przeglądarki Do dziel się swoimi doświadczeniami i postępuj zgodnie z zaleceniami znajomych lub ludzi z całego świata, kiedy grasz. Na co czekasz, aby się zarejestrować?

Dodaj komentarz