Jak pobrać i zainstalować ActiveX w systemie Mac OS X krok po kroku

Odciski palców są niezbędne do tworzenia ekranów sterownica ActiveX sprawia, że ​​przeglądanie sieci jest o wiele przyjemniejsze. Firma Microsoft opracowała ten sterownik z zamiarem umożliwienia użytkownikowi dostępu do różnych elementów sterujących i przycisków podczas nawigacji. Chociaż Microsoft jest programistą ActiveX, wyjaśniamy jak to zrobić pobierz i zainstaluj ActiveX w systemie Mac OS X. ten Dowiedz się, jak to zrobić.

O czym należy pamiętać podczas pobierania ActiveX

Jeśli złośliwe oprogramowanie zainfekuje Twój komputer, prawdopodobnie dzięki tym sterownikom kontrola nad Twoim komputerem może wpaść w ręce hakera. Może zmieniać ustawienia i funkcje systemu operacyjnego.

Musisz się upewnić pobierz i zainstaluj najnowszą wersję w celu skorzystania z ulepszeń wprowadzonych przez deweloperów.

Dodaj go, jeśli go nie masz najnowsza wersja ActiveX , przeglądanie najpopularniejszych witryn będzie dla Ciebie trudne. Jeśli jednak tak się stanie, możesz ręcznie aktywować polecenia w swojej przeglądarce.

Aktywuj ten kontroler poprawi komfort przeglądania jako użytkownik. Daje dostęp do wielu funkcji oferowanych przez przeglądane serwery. Należą do nich gry, ankiety, bazy danych itp.

Niektóre witryny powiadomią Cię, gdy będą potrzebować ActiveX , pojawi się okno, w którym można pobrać i zainstalować, może się ono różnić w zależności od używanego systemu operacyjnego i przeglądarki.

Jeśli używana wersja jest nieaktualna, zalecamy tymczasowe włączenie jej tylko dla żądanej strony, ponieważ stara wersja zagrażałaby bezpieczeństwu komputera. Zrobimy to teraz Dowiedz się, jak pobrać i zainstalować ActiveX w systemie Mac OS X.

Jak pobrać i zainstalować ActiveX

Na początek ważne jest, aby pamiętać, dlaczego ActiveX został stworzony wyłącznie dla Internet Explorera jeśli chcesz pobrać go na Mac OS, musisz to zrobić z tej przeglądarki. Aby to zrobić, musisz naśladować przeglądarka safari wchodząc w opcję Safari, którą znajdziesz w pasku menu narzędzi, a następnie preferencje ten

W preferencje przejdź do zakładki zaawansowane i sprawdź wybór Wyświetl menu programistyczne na pasku menu, następnie zamknij to okno, teraz zobaczysz zakładkę rozwój na pasku menu kiedy wejdziesz, pojawi się za agent użytkownika różne typy przeglądarek, które możesz emulować , Wybierz Internet Explorer.

Teraz możesz zainstalować ActiveX z tej przeglądarki, pamiętaj, że chociaż zagrożenia bezpieczeństwa są niewielkie, instalacja ActiveX wiąże się z ryzykiem zamów złośliwe oprogramowanie w Twoim komputerze? Należy również zauważyć, że od wersji sieciowej 9 można włączać lub wyłączać filtry ActiveX z poziomu okna menu. narzędzia ten Jak możesz to robić?

  1. Otwórz Internet Explorer
  2. wejdź do menu narzędzia
  3. następnie przejdź do OPCJE INTERNETOWE
  4. Kliknij Bezpieczeństwo później Poziom niestandardowy
  5. przewijaj okno, które się pojawi, aż się pojawi Kontrolki i dodatki ActiveX , zaznacz pola obok elementów sterujących, które chcesz uruchomić i aktywować
  6. Kliknij W PORZĄDKU
  7. zamknij i uruchom ponownie przeglądarkę

Należy dodać, że jeśli doświadczenie nawigacyjne staje się dla pilotów bardziej dynamiczne, nie można ignorować ryzyka.

ZALECENIA

Dlatego zachowaj ostrożność przy wyborze dodatkowe moduły do ​​aktywacji, aby nie uszkodziły one trwale komputera. Dlatego zawsze staraj się mieć najnowszą wersję tego sterownika, aby zmniejszyć lukę w zabezpieczeniach.

Ogólnie, ponieważ nie jest to sterownik opracowany przez Apple, musisz go pobrać i zainstalować z Internet Explorera, możesz go emulować z Safari, podążaj ścieżką, którą podążasz Jeśli zwróćmy też uwagę możesz włączyć pobieranie i dodatki ActiveX aby Twoje doświadczenie w Internecie było wyjątkowe. Mamy nadzieję, że ten artykuł okaże się przydatny.

Dodaj komentarz