Jak pobierać i udostępniać pliki z Facebooka znajomym

Facebook to jedna z najważniejszych platform internetowych i jedna z najpopularniejszych i najpopularniejszych sieci społecznościowych. Facebook może być społeczny który udostępnia więcej treści od użytkowników, więc musisz wiedzieć, jak pobierać i udostępniać pliki z Facebooka moim znajomym.

Podział filmy i zdjęcia jest jedną z podstawowych zasad platformy i początkowo wyróżniała ją na tle innych sieci społecznościowych. Na szczęście możesz również udostępniać pliki konkretnym znajomym lub nawet wszystkim znajomym, a jeśli jesteś początkującym, łatwo nauczysz się, jak to zrobić.

Jak pobierać i udostępniać pliki z Facebooka moim znajomym za pośrednictwem wiadomości

Niewątpliwie jeden z najlepszych sposobów na udostępnianie plików ze znajomymi z Facebooka odbywa się za pośrednictwem systemu wiadomości, w rzeczywistości dzięki tej opcji możesz nawet udostępniaj i publikuj piosenki lub całą muzykę na facebooku ale przed opublikowaniem tego typu treści należy pamiętać o kilku rzeczach. Bez zbędnych ceregieli przeczytaj uważnie poniższy przewodnik, aby udostępniać pliki za pośrednictwem wiadomości na Facebooku:

Jest to najbardziej zalecana opcja wysyłki ważne dokumenty i inne typy plików w bezpieczne i prywatne ten Jeśli chcesz wysłać pliki do znajomych za pośrednictwem systemu czatu Facebook, wykonaj następujące kroki.

Udostępniaj pliki na Facebooku za pośrednictwem Messengera na PC

 1. Wpisz swoje konto na Facebooku. Po zalogowaniu musisz znaleźć sekcję Wiadomości na Facebooku.
 2. Możesz uzyskać dostęp do tej opcji za pośrednictwem balonu Posłaniec znajduje się w prawym górnym rogu ekranu. Kliknij Wyświetl wszystko w Messengerze.
 3. Po lewej stronie ekranu musisz znaleźć znajomego, do którego chcesz wysłać plik.
 4. Gdy znajdziesz kontakt, kliknij go. Następnie pojawi się czat na Facebooku, na dole ekranu znajdziesz symbol plusa (+) kliknij na nią.
 5. Pojawią się różne opcje, aby dodać pliki należy wybrać ikonę zdjęcia (po jej wybraniu pojawi się opcja dodawania plików). Następnie system poprosi o wybranie pliku, który chcesz udostępnić. Znajdź zdjęcie, film lub dokument chcesz wysłać do znajomego i kliknij go dwukrotnie.
 6. Rozpocznie się pobieranie pliku, po przesłaniu go na czat naciśnij Wysłać, możesz nacisnąć klawisz wejście lub kliknij strzałkę.
 7. To właściwy sposób na wysyłanie plików do konkretnego znajomego za pośrednictwem Facebooka.

Z drugiej strony, jeśli chcesz podzielić się czymś z wieloma osobami, też możesz tworzenie grupy dyskusyjnej na Facebooku, a bardzo przydatna opcja do udostępniania plików, dokumentów i obrazów wielu osobom.

Jak mogę pobrać i udostępnić pliki z Facebooka moim znajomym za pośrednictwem ich profilu?

Oprócz poprzedniego samouczka możesz także udostępniać zdjęcia i filmy za pośrednictwem profilu znajomego na Facebooku. W każdym razie pamiętaj, że ta metoda spowoduje, że treść pojawi się w biografii twojego przyjaciela, innymi słowy, będzie publiczna.

Jednak w tej kwestii musimy pamiętać, że niektórzy posty nie mogą być udostępniane na Facebooku ale na szczęście można to łatwo rozwiązać, odwiedzając podany link. Ponadto ta metoda udostępniania jest przydatna, jeśli nie martwisz się treściami publicznymi.

Tak czy inaczej, jest to świetny sposób na udostępnianie zabawnych memów i zdjęć. Jeśli chcesz udostępnić pliki któremuś ze swoich znajomych w ich profilu, wykonaj następujące kroki:

Udostępnianie przez ścianę na Facebooku

 1. Zaloguj się na swoje konto Facebook ten
 2. Gdy znajdziesz się na swoim koncie na Facebooku, zauważysz, że opcja tworzenia posta pojawi się u góry ekranu.
 3. Dzięki systemowi będziesz mógł dzielić się treściami zarówno ze wszystkimi znajomymi (postami Twojego życia), jak i z konkretnymi znajomymi.
 4. Kliknij Co myślisz…? Na karcie Wiadomości zmień wybór Polityka en Przyjaciele konkretna opcja, do której można uzyskać dostęp, klikając już …
 5. Pojawi się wyszukiwarka, musisz znaleźć znajomych, którym chcesz udostępnić pliki, a następnie kliknąć zapisz zmiany ten
 6. Kliknij opcję zdjęcie / wideo i wybierz plik, który chcesz udostępnić znajomemu.
 7. Możesz więc udostępnić konkretny plik w biografii znajomych.

Prawda jest taka, że ​​istnieje kilka sposobów: prześlij obraz do udostępnienia na Facebooku i najlepiej jest rozważyć każdą z nich, ponieważ niektóre mogą być lepiej dopasowane do twoich potrzeb.

Dodaj komentarz