Jak pobierać filmy na iOS za pomocą VLC Player

Pobieranie filmów na iOS nie jest łatwe z kilku powodów. Przeglądarki IOS nie zawsze mają możliwość zapisania wideo, chociaż mogą je odtwarzać, niektóre przeglądarki i aplikacje nie mają dostępu do pamięci na iPhonie lub iPadzie i po prostu przechowują je we własnych bibliotekach i na wielu stronach internetowych. ten aplikacje, które mogą pobierz filmy bezpośrednio na pulpicie nie działają na urządzeniu mobilnym. Jeśli chcesz pobierać filmy na iOS, możesz wypróbować VLC Player.

Będą pewne ograniczenia. To nie zadziała w przypadku adresu URL YouTube. Jeśli masz odpowiednią aplikację pobieraj filmy z YouTube na YouTube , pobierz wygenerowany adres URL i użyj go. Prawdopodobnie będziesz miał więcej szczęścia. Nie będzie działać w przypadku torrentów. Ponadto nie będzie działać w przypadku transmisji na żywo, tzn. nie będzie można ich nagrywać. Działa tylko z rzeczywistym linkiem do pliku i od Ciebie zależy, czy go uzyskasz.

Pobierz wideo na iOS

Najpierw pobierz link do pobrania wideo. Otwórz odtwarzacz VLC i przejdź do zakładki Sieć. Kliknij „Pobierz” i wprowadź link. Naciśnij przycisk pobierania. Postęp pobierania zostanie wyświetlony w odtwarzaczu VLC, a po zakończeniu możesz oglądać wideo w trybie offline.

>> Do> Film będzie tam. Ten film jest na Twoim urządzeniu, ale NIE w Rolce z aparatu. Jeśli to nie jest wielka sprawa, możesz iść, ale jeśli chcesz przenieść wideo do Rolki z aparatu, możesz. To tylko jeden krok.

Dotknij i przytrzymaj film (lub dotknij go, aby uzyskać dostęp do dodatkowych opcji), a w otwartym menu zobaczysz opcję „Udostępnij”. Dotknij go, a arkusz udostępniania będzie miał opcję „Zapisz wideo”. Kliknij „Zapisz wideo”, a wideo zostanie zapisane w Rolce z aparatu.

>> W> jeden w Rolce z aparatu i jeden w aplikacji Pliki, oba zajmują miejsce. Jeśli nie masz wolnego miejsca, możesz usunąć kopię wideo w aplikacji Pliki i używać tylko tej w Rolce z aparatu. To tylko oszczędność miejsca i nic więcej.

Dodaj komentarz