Jak otworzyć lub utworzyć plik z rozszerzeniem GITIGNORE w systemie Windows?

Windows to świetny system operacyjny, który ma kilka świetnych funkcji, takich jak ta, na którą pozwala napisz kod HTML w notatkach , tylko dla jednej z tych funkcji jest dzisiejszy samouczek, który pomoże Ci się dowiedzieć jak otworzyć lub utworzyć plik z rozszerzeniem GITIGNORE? łatwe i proste.

Ludzie mają fałszywe przekonanie, że pliki z nietypowymi rozszerzeniami, takimi jak JPG lub PNG, są ogólnie trudne do utworzenia lub wymagają procesu o bardzo skomplikowanych krokach że tylko technik komputerowy może to zrobić, ale jest to całkowicie błędne i wtedy zobaczysz dlaczego.

Jak otworzyć lub utworzyć plik z rozszerzeniem GITIGNORE?

Aby przejść od razu do sedna i Dowiedz się, jak szybko otworzyć lub utworzyć plik z rozszerzeniem GITIGNORE , pierwszą rzeczą do rozważenia jest to, że na potrzeby tego samouczka dowiesz się, jak oddzielnie otwierać i tworzyć pliki. z tym rozszerzeniem.

Rzeczywiście, chociaż są to niezwykle krótkie procedury, najlepiej je rozdzielić, aby ich nie pomylić. Teraz, aby zacząć, zobaczysz, jak otworzyć plik z rozszerzeniem GITIGNORE. Osiąga się to, uzyskując dostęp do kogokolwiek program, który umożliwia czytanie zwykłego tekstu.

Ponieważ pliki z tego typu rozszerzeniem są w rzeczywistości plikami tekstowymi i niczym więcej, co można otworzyć nawet w Notatniku Windows. Jeśli nie wiesz jak otwórz notatnik ten po prostu wykonaj następujące kroki:

Przewiń do pliku, który chcesz otworzyć i kliknij go prawym przyciskiem myszy, co spowoduje wyświetlenie listy opcji, przewiń do nazwy „Otwierać z” , dzięki tej akcji pojawi się jeszcze więcej opcji, wybierz „Notatnik”, który automatycznie otworzy Twój tekst.

Jeśli nie chcesz korzystać z Notatnika, możesz pobrać inną aplikację ze Sklepu, na przykład Notatnik + + który będzie służył temu samemu celowi, co zwykły notatnik.

Jeśli jednak chcesz profesjonalnie edytować swój plik, to jest to zalecana jest instalacja ATOM w Twoim komputerze ponieważ zawiera wiele funkcji, które pozwalają na obsługę plików GITIGNORE.

Utwórz GITIGNORE!

W związku z powyższym pierwsza część pytania jak otworzyć lub utworzyć plik z rozszerzeniem GITIGNORE została już przekazana, więc na końcu tego tutoriala dowiesz się teraz najłatwiejszy sposób na stworzenie tego typu pliku.

Pierwszą rzeczą, którą musisz zrobić, to przejść do notatnika w systemie Windows, zrób to, przechodząc do początku i umieszczając notatnik w pasku wyszukiwania po wyjściu z aplikacji, gdy tylko klikniesz powyżej i to wszystko.

Po zalogowaniu musisz wprowadzić zawartość pliku (do Ciebie), kiedy skończysz, kliknij opcję o nazwie „Zapisz jako”, otworzy się okno zapisywania, wybierz folder docelowy i nazwa witryny plik .gitignore.

Po prostu tltimo zmień typ archiwum na „Wszystkie archiwa” y listo, con eso quedará todo hecho, así que ya puedes decir que sabes como streter lub utwórz archiwum z rozszerzeniem GITIGNORE, por lo que no tienes más nada que hacer tutaj.

Jednak przed wyjazdem wskazane jest przeprowadzenie dalszych badań na ten temat nie jest to skomplikowane, dobrze trenować i dowiedz się więcej, aby łatwiej tworzyć pliki.

Jednocześnie nie zaszkodzi wypełnić te informacje, przeszukując artykuły takie jak: Jak: wymień procesor tekstu notebooka w systemie Windows 10 ?, czyli jak wyróżnić tekst w zeszycie?

Dodaj komentarz