Jak otworzyć i używać pliku PSD na urządzeniu z Androidem?

Wtedy widzimy Jak otworzyć i używać pliku PSD na urządzeniu z systemem Android więc możesz go edytować, jak chcesz. Zaproponujemy Ci na przykład najciekawsze aplikacje, które Ci odpowiadają otwórz lub edytuj plik .PSD bez programu Photoshop online i które są bezpłatne.

Bez czego byłby świat? Photoshop ; Jedno ze świetnych programów do edycji obrazu, które jest odpowiednie zarówno dla osób z niewielkim doświadczeniem na tym świecie, jak i dla tych, którzy mają bardzo jasne rzeczy dotyczące edycji i tworzenia niesamowitych zdjęć i którzy mogą potrzebować konwertuj pliki Photoshop PSD na obraz JPG online za darmo do użytku na innych platformach.

Photoshop daje nam wiele możliwości i nie możemy zaprzeczyć, że do jego pełnego wykorzystania potrzebny będzie komputer. Nie jest jednak tak, że nie możemy z niego korzystać. urządzenia mobilne ten Istnieją aplikacje do otwierania i używania pliku PSD na urządzeniu z Androidem, które pozwolą nam otwierać pliki utworzone w programie Photoshop (PSD) bez zainstalowanego programu Photoshop , oprócz wprowadzania wielu zmian w zaciszu naszego telefonu lub tabletu.

Nieco niżej zaproponujemy Ci deux bardzo dobrze Aplikacje dzięki czemu możesz niezwykle łatwo otwierać i edytować pliki Photoshopa. Obie aplikacje są wysoce zalecane. Najlepiej byłoby, gdybyś spróbował w ten sposób dojść do własnych wniosków.

Jak otworzyć plik PSD na Androidzie

Nie da się ukryć, że urządzenia mobilne coraz bardziej przypominają komputery. Złożony, z wieloma możliwościami i tysiące aplikacji, które to wszystko robią. Dlatego, jak możesz sobie wyobrazić, jest to dość łatwe otwórz plik PSD na Androidzie ten

Możesz być z dala od komputera i nie możesz otworzyć pliku PSD do edycji. Następnie włącz komputer, aby zakończyć zadanie. Zobaczymy dwie dość ciekawe i potężne aplikacje, dzięki którym będziesz mógł otwierać pliki PSD na swoim urządzeniu mobilnym.

Mieszanka Adobe Photoshop

podanie Cegła suszona na słońcu formalny powinien oczywiście być naszym pierwszym wyborem. Chociaż wymaga to posiadania przenośnego urządzenia z dobrym sprzętem do pracy. W przeciwnym razie twoje doświadczenie nie będzie zbyt dobre.

Możesz jednak Łatwe otwieranie plików PSD na Androidzie , możesz go również edytować i tworzyć pliki od podstaw. Możesz pobierz w Sklepie Play i przynajmniej na razie jest darmowy.

Łatwe przeglądanie dokumentów

Nieco prostsza niż poprzednia opcja, nie wymaga zbyt wielu zasobów do uruchomienia i pozwala nam otwierać pliki Photoshopa. Jednocześnie posiada możliwość: Otwórz pliki w innych formatach takich jak: ai, doc, docx itp. Jest to doskonała aplikacja, dość lekka i łatwa w użyciu.

Posiada kilka ciekawych opcji, bardzo intuicyjny i prosty interfejs. Dlatego jest w pełni zalecany. A co najlepsze, jest całkowicie darmowy.

Jak otworzyć i edytować plik PSD na Androidzie

Który wolisz? Jak widać, mamy Niektóre opcje otwierania plików PSD w systemie Android ten Jednak problem z tym pierwszym polega na tym, że może wymagać dużych zasobów i wymaga mocy sprzętowej. Potrzebny będzie dobry telefon, aby działał płynnie i stabilnie.

Druga aplikacja jest znacznie wygodniejsza i prostsza dla zdecydowanej większości użytkowników. W obu przypadkach możesz edytować zdjęcia z telefonu komórkowego, prawdopodobnie nie na tym samym poziomie co komputer. Jest to jednak dobra alternatywa, aby wyjść z kłopotów, gdy nie masz dostępu do swojego komputera.

Chcesz zaproponować aplikację do otwierania plików PSD? Masz pytania dotyczące sposób na otwieranie i używanie plików Photoshop na twoim Androidzie ; W tym przypadku przypominamy, że nieco dalej mamy sekcję komentarzy, w której możesz zostawić swój własny.

Dodaj komentarz