Jak otwierać i odtwarzać pliki karaoke w programie Windows Media Player?

Windows Player jest jednym z najstarszych i najbardziej profesjonalnych na rynku. Dzięki nieskończonej liczbie aktualizacji (które pojawiają się w każdej nowej wersji systemu operacyjnego Windows) oraz przyjaznemu interfejsowi użytkownika. Mając to na uwadze, zobaczysz dzisiaj jak łatwo otwierać i odtwarzać pliki karaoke w programie Windows Media Player.

A faktem jest, że nie można sobie wyobrazić życia bez dysku Windows, prawie zniknął od czasu uruchomienia systemu operacyjnego i prawdopodobnie nigdy nie zniknie. Dzięki temu jest jednym z najbardziej wszechstronnych w istnieniu (można nawet konwertuj audio CD na muzykę MP3 z tym), co pozwala odtwarzaj dużą liczbę formatów audio pierś, dla przyjemności wszystkich.

Co to jest plik CDG?

Zanim ty się dowiesz jak otwierać i odtwarzać pliki karaoke w Windows Media Player, musisz najpierw określić typ pliku do użycia.

Zasadniczo plik karaoke to CDG (CD, CD i grafika), który obsługuje ścieżki dźwiękowe (takie jak muzyka) wraz z grafiką lub tekstem o niskiej rozdzielczości, dzięki czemu dana osoba może nadążyć za rytmem i swobodnie śpiewać.

Te utwory można wyodrębnić z płyty CD i nagrać na komputerze w różnych formatach, takich jak: MP3 + G lub BIN.

Jest to reguła w branży karaoke, oczywiście ze względu na możliwość przechowywania wszelkiego rodzaju grafik (litery o różnych kolorach i rozmiarach). Jednak z tego powodu CDG powinno być odtwarzane tylko na kompatybilnych urządzeniach karaoke, w przeciwnym razie usłyszysz tylko dźwięk, który zawiera ten

Dlatego potrzebujesz innego kodera niż ten, który jest domyślnie dostarczany przez Windows Media Player, aby odtworzyć cały plik na dowolnym komputerze, a tym samym być absolutnie przyjemny. Ten koder nazywa się karaoke na żywo.

Jest całkowicie darmowy i można go pobrać z dowolnej strony (od najlepiej z Twojej oficjalnej strony internetowej ), więc pierwszym krokiem do otwarcia i odtwarzania plików karaoke w Windows Media Player jest zainstalowanie tego programu (zalecane jest również Zaktualizuj Windows Media Player do najnowszej wersji ).

Otwieraj i odtwarzaj pliki karaoke w Windows Media Player

Teraz, gdy znasz już powyższe, nadszedł czas, aby nauczyć się grać dowolną muzykę karaoke. Aby to zrobić, musisz najpierw dwukrotnie kliknąć ” Stanowisko pracy „Z twojego systemu.

Zanim będziesz musiał zainstalować niezbędny koder, wystarczy go kliknąć, aż program rozpocznie proces instalacji.

Gdy skończysz i znajdziesz się we wspomnianej powyżej opcji, przeglądaj, aż znajdziesz plik lub utwór, który chcesz odtworzyć (najlepiej utwórz folder ze wszystkimi, aby uniknąć marnowania czasu). znajdź, kliknij prawym przyciskiem myszy.

Otworzy się wyskakujące okienko z wyborem „Otwierać z”, jak tylko na nim staniesz, pojawi się kolejna sekcja, w której musisz wybrać „Windows Media Player”.

Dzięki tej akcji odtwarzacz jest ładowany i powinieneś być w stanie zobaczyć i usłyszeć wszystko na torze bez żadnych problemów.

I gotowe, możesz po prostu otwierać i odtwarzać pliki karaoke w programie Windows Media Player, wystarczy pobrać program.

Zapamietaj to koder jest całkowicie legalny więc nie będzie to miało wpływu na ciebie w przyszłości. To jedyny sposób na osiągnięcie celu, więc jeśli z jakiegoś powodu nie chcesz tego robić, musisz zaopatrzyć się w kompatybilne urządzenie.

Niezależnie od podjętej decyzji pamiętaj, że ważne jest, aby zawsze dobrze się bawić podczas słuchania dobrej muzyki z przyjaciółmi i rodziną. To jest bezcenne.

Na koniec pomyśl, że ten gracz jest tak dobry, że pozwala również robić inne rzeczy, takie jak przekonwertuj plik CDA na MP3 ten tworzyć albumy i dodawać okładki więc nie zaszkodzi poszukać więcej informacji na ten temat.

Dodaj komentarz