Jak oglądać wideo na Facebooku lub na żywo, nie zauważając tego – Facebook Live

Filmy lub pokazy na żywo to sposób na osiągnięcie celu przekazywać informacje , odpowiedni i natychmiastowy, najczęściej używany w tej chwili. Jest to utwór audiowizualny, który jest obecnie rozważany pod kątem komunikacji, takiej jak wirtualne lekcje i konferencje.

Facebook nie został pominięty w tej innowacji w mediach i ma swoją własną platforma transmisji na żywo do użytku przez wszystkich użytkowników, którzy na to zasługują. Jeśli chcesz wiedzieć, jak dostać się do jednego z nich i nie być widzianym, przeczytaj poniżej.

Co to jest Facebook Video lub Live Stream?

Transmisja na żywo lub telewizja to kolejny środek komunikacji, zarówno w Internecie, jak i w mediach, oparty na: forma audiowizualna który jest przetwarzany w czasie rzeczywistym i może być oglądany przez wiele osób.

Transmisja na żywo może odbywać się na różnych platformach, niektóre lepiej w niektórych tematach niż inne, ale ostatecznie wszystkie wykonują zadanie aktualizacji lub przekazywania wiedzy, tak jak w przypadku Facebook na żywo , platforma Facebook, która umożliwia tę usługę za pośrednictwem tej sieci społecznościowej i ma wiele narzędzi.

Z tego powodu miliony ludzi używają go codziennie do różnych celów, takich jak cele towarzyskie, rozrywkowe i / lub edukacyjne. kursy online dla poziom uniwersytecki i uniwersytecki.

Zaletą tego narzędzia jest to, że możesz z niego korzystać z urządzeń mobilnych, pobierając aplikację Facebook, a nawet pobierz filmy dzięki czemu jest to również możliwe prowadź transmisje na żywo ze swojego komputera lub komputer domowy.

W transmisji na żywo możesz robić wiele rzeczy, od przekazywania wiedzy do strumieniowanie gier wideo w czasie rzeczywistym Dlatego ważne jest, aby wiedzieć, jak obsługiwać to narzędzie, a przynajmniej wiedzieć, jak Kręć wideo teraz.

Jak zaimportować wideo lub transmisję na żywo na Facebooku?

Wystarczy wziąć udział w transmisji na żywo na Facebooku wejdź na swoje konto co możesz zrobić z telefonu komórkowego lub komputera i przejdź do sekcji wiadomości, a po lewej stronie kliknij Wyświetl lub Oglądaj, a zaczniesz widzieć ogromną ilość „na żywo”. jest.

Ale oprócz wejścia do transmisji na żywo, możesz je stworzyć co czyni go bardziej interesującym i użytecznym dla użytkowników Facebooka.

Po wejściu na konto upewnij się, że masz je przed sobą zaktualizuj aplikację Facebook do najnowszej wersji możesz przejść do opcji, w której stany są udostępniane i wybrać, gdzie są napisane „Wideo na żywo” rozpocznij transmisję na żywo.

Transmisja na żywo lub wrażenia wideo to jedne z najlepszych. W rzeczywistości korzystanie z Facebook Live jest uważane za jeden z pierwszych i najskuteczniejszych sposobów tego rodzaju informator lub komunikator.

Podczas pobierania filmów lub transmisji na żywo Facebook Lite , wybór odbywa się na żywo, a jeśli odbywa się to za pośrednictwem Facebooka („normalnie”), przesyłana jest opcja kliknięcia.

Jak oglądać filmy na Facebooku lub na żywo bez bycia zauważonym?

Teraz, jeśli nie chcesz transmitować na żywo i nie chcesz tego brać, aby nie pojawiać się lub być świadomym Twojej obecności, mówimy Ci, że możesz oglądać wideo na żywo z Facebooka. bez wiedzy innych.

Nie powiemy Ci, że musisz pobrać aplikację, ponieważ nie będzie to konieczne. A do tego rozwiązanie, które nie wydaje się być w jednym transmisja na żywo jest odwrotna.

Nie ma znaczenia z jakiego powodu Nie chcę, żeby to zauważyli Jeśli oglądasz filmy na facebooku lub na żywo, my tylko Ci pomożemy.

To, co możesz zrobić, jest proste: wejdź na Facebooka z przeglądarki, ale tym razem tak tryb inkognito , opcja w prawym górnym rogu przeglądarki, a zatem wejdź na transmisję na żywo.

Dodaj komentarz