Jak oglądać wideo Amazon Prime w języku hiszpańskim — zmień język

Wtedy widzimy jak mogę oglądać? Amazon Prime Video po hiszpańsku Zmiana języka konta Prime Video jest dość łatwa. W tym artykule zobaczymy szczegółowo, jak możesz to zrobić.

Zasugerujemy również kilka rzeczy, jeśli zdecydujesz się udostępnić swoje konto innym osobom, aby obniżyć koszty. Na przykład wiedza o tym, ile urządzeń może oglądać Amazon Prime w tym samym czasie.

Ale najpierw zobaczmy jak Zmień język Amazon Prime Video w zaledwie kilku krokach to dość prosty proces.

Jak zmienić język Amazon Prime Video

Amazon Prime Video jest dostępny na różnych urządzeniach, a następujące języki są dostępne we wszystkich: niemiecki, duński, hiszpański, francuski, hindi, angielski, włoski, holenderski, norweski, polski, portugalski (brazylijski), szwedzki, tamilski, Tegulu.

Zmiana języka Twojego konta jest dość prosta w naszym języku. W ten sposób wszystkie wybory będą jasne i doskonale wiemy, że zawsze dokonujemy wyboru.

Szopa zmienić język Prime Video , wykonaj te proste czynności:

  • Najpierw musisz wejść na stronę Prime Video. Musisz przejść do strony ” Konto i ustawienia ”.
  • Wszystko, co musisz zrobić, to zlokalizować zakładkę ” język „A potem wystarczy ustawić, żeby było po hiszpańsku.

Jeśli chcesz to zrobić w aplikacji Amazon Prime Video na urządzenia mobilne jest również bardzo proste:

  • Przejdź do aplikacji Prime Video na Androida lub iOS.
  • Następnie musimy przejść do sekcji konfiguracja ten
  • Następnie kliknij „ język „I wybierz hiszpański.

W przypadku urządzeń mobilnych po otwarciu aplikacji zostanie ona skonfigurowana w języku, w którym posiadasz urządzenie. Więc przez większość czasu nie musimy formatować hiszpańskiego, ponieważ zwykle używamy go w tym języku.

Jak umieścić Amazon Prime Video w języku hiszpańskim?

Jak widać, to całkiem proste zmienić język Prime Video ten Możesz go skonfigurować w języku hiszpańskim za pomocą kilku kliknięć. Co najważniejsze, możesz udostępniać swoje konta Amazon Prime Video maksymalnie dwóm innym osobom, aby zaoszczędzić pieniądze.

Amazon pozwala nam grać na maksymalnie trzech urządzeniach jednocześnie. Możesz połączyć swoje konto z dowolnym urządzeniem. Ale możesz grać tylko do trzech na raz.

Aby móc udostępnić swoje konto dwóm innym osobom, koszty akcji i tak zaoszczędzić dużo pieniędzy. Jeśli zdecydujesz się udostępnić swoje konto, pamiętaj, że w przeciwieństwie do Netflix nie możemy tworzyć różnych profili dla każdego użytkownika.

Oznacza to, że po wejściu do Prime Video możesz: zacznij oglądać seriale i filmy, lub wypożyczalnia filmów ale masz tylko jeden profil. Jeśli dwie lub trzy osoby oglądają ten sam serial, może być mylące, który odcinek to będzie.

Ponadto należy pamiętać, że każdy, kto ma dostęp do Twojego konta Prime Video, szacuje również, że ma Amazon Prime w sklepie firmy, więc może składać dla Ciebie zamówienia, jeśli udostępnisz konto. nie ufaj zbytnio, to może być niebezpieczne.

Pomijając to wszystko, to bardzo proste zmień moje konto Amazon Prime Video na hiszpański ten Jak widać w kilku krokach, masz już skonfigurowany w swoim języku.

Dodaj komentarz