Jak oglądać Netflix online z przyjaciółmi?

Kiedy utkniesz w domu i nie możesz wyjść, tracisz możliwość oglądania Netflixa ze znajomymi, zwłaszcza że premier przedłużył stan wyjątkowy do 11 kwietnia. Ale tylko dlatego, że nie możesz spędzać czasu ze znajomymi, nie oznacza to, że nie możesz razem oglądać Netflix online.

Możesz to zrobić za pomocą rozszerzenia Netflix Party do Chrome. To rozszerzenie umożliwia tworzenie internetowego pokoju rozmów ze znajomymi i jednoczesne oglądanie tego samego filmu, serialu lub programu.

Możesz także wysyłać wiadomości na czacie, pomijać fragmenty filmu lub pomijać odcinek programu lub programu. Ponadto w tej samej przestrzeni można jednocześnie oglądać wiele odcinków seriali lub programów. Ale w przypadku filmów możesz zobaczyć tylko jeden na każdy pokój.

Kompatybilność i instalacja Netflix Party

Jak wspomniałem, Netflix Party jest dostępne tylko dla Chrome, więc powinieneś używać go na laptopie lub komputerze stacjonarnym. Ze względu na surowe zasady Netflix dotyczące aplikacji innych firm, w sklepie Google Play dostępnych jest bardzo niewiele opcji, więc upewnij się, że nigdy nie korzystasz z aplikacji, która prosi o podanie nazwy użytkownika i hasła. Hasło do Netflixa.

Rozszerzenie Netflix Party jest bardzo łatwe w użyciu, wystarczy pobierz ze sklepu internetowego Google Chrome , kliknij „Dodaj rozszerzenie” i udostępnij link znajomym. Gdy Twoi znajomi klikną i zainstalują rozszerzenie, wszyscy możecie razem oglądać Netflix online.

Oglądaj Netflix online ze znajomymi

Teraz wszystko, co musisz zrobić, to zauważyć, że w pasku rozszerzeń Chome zobaczysz szarą ikonę „NP” (zmienia kolor, gdy nie jest używana).

Następnie otwórz stronę Netflix i zaloguj się Wybierz, co chcesz oglądać ze znajomymi, niezależnie od tego, czy jest to film, serial czy program telewizyjny.

Ikona „NP” zmienia kolor na czerwony po rozpoczęciu odtwarzania wideo. Kliknij tam, a następnie wybierz „Rozpocznij imprezę”. Następnie możesz zdecydować, czy masz wyłączną kontrolę nad tym, co chcesz oglądać, wybierając opcję „Tylko ja mam kontrolę”, w przeciwnym razie inni znajomi w Twoim pokoju również będą mogli kontrolować film, serial lub program.

Teraz Netflix Party stworzyło dla Ciebie unikalny adres URL pokoju rozmów. Skopiuj go i udostępnij znajomym na wybranej platformie do przesyłania wiadomości, takiej jak WhatsApp, Telegram, Skype, Facebook itp. Jednocześnie, jeśli nie chcesz aktywować trybu czatu, możesz odznaczyć „Pokaż czat”.

Gdy Twoi znajomi klikną link, wideo rozpocznie się natychmiast. Następnie wystarczy kliknąć ikonę „NP”, a zostaną dodane do pokoju (z preinstalowanym rozszerzeniem).

W pokoju rozmów możesz zobaczyć, kto dołączył do pokoju lub go opuścił, a kto wstrzymał, przeniósł lub zmodyfikował wideo.

Wreszcie rozszerzenie umożliwia zmianę zdjęcia profilowego Netflix Party, a także pseudonimu / pseudonimu.

Wszystko, co musisz zrobić, to usiąść i cieszyć się filmem lub serialem ze znajomymi. A kiedy chcesz zakończyć sesję, kliknij ikonę „NP” i wybierz „Wyloguj”.

Ach! Spokojnie, Netflix Party działa tylko w określonym strumieniu wideo, więc historia czatu i pokoju zniknie, gdy się wylogujesz.

Dodaj komentarz