Jak oglądać filmy i zdjęcia z iPhone’a na telewizorze Samsung Smart TV bez kabli

Chociaż urządzenia mobilne są dobre do odtwarzania treści, wyświetlanie szczegółów na większym ekranie jest jeszcze przyjemniejsze. Jeśli chcesz samodzielnie oglądać filmy i zdjęcia z iPhone’a Samsung Smart TV , tutaj znajdziesz rozwiązania, które pozwolą to osiągnąć.

Telefon komórkowy, który Apple zamierza wprowadzić na rynek, naprawdę wyróżnia się jakością. ale wielu użytkowników nadal decyduje się na przesyłanie strumieniowe do telewizora ten

Jeśli w twoim przypadku telewizor HD, który posiadasz, to Samsung Smart TV. Nie martw się, jeśli uważasz, że ponieważ są to różne firmy, nie będą w stanie się zsynchronizować.

W tym artykule poznasz różne wskaźniki, których możesz użyć, aby zapewnić doskonałe działanie dostarczania treści.

Oprócz podłączenia urządzenia mobilnego istnieją również sposoby: podłącz komputer do Smart TV bez kabli.

Lustro ekranu iPhone’a w Samsung Smart TV bez kabli

Ze względu na fakt, że telefony komórkowe i telewizory wysokiej rozdzielczości pochodzą od firm bardzo różne systemy operacyjne , transmisja między dwoma produktami musi odbywać się za pośrednictwem aplikacji w App Store każdego z nich.

Dlatego w tej sekcji znajdziesz listę różnych aplikacji, które pozwolą Ci udostępniać ekran iPhone ten

aplikacji: Lustro do Samsung TV Streamer

Udostępnianie ekranu na telewizorze wysokiej rozdzielczości jest możliwe dzięki aplikacji Lustro telewizora Samsung Streamer które można kupić za pośrednictwem iTunes.

Aby to zrobić, musisz pobrać i zainstalować aplikację Mirror for Samsung TV Streamer z iTunes lub ze sklepu z aplikacjami na iOS.

Po wykonaniu tego kroku otwórz aplikację i poczekaj na pojawienie się ekranu głównego Ikona Samsung Smart TV pokazuje się musisz nacisnąć.

Gdy to zrobisz, na ekranie HDTV pojawi się przycisk „Zezwól”, który musisz nacisnąć za pomocą pilota.

Teraz wystarczy włączyć nagrywanie ekranu iPhone’a, przechodząc do „ Centrum sterowania „Zlokalizowany w” Parametry „Więc mogę wybrać” Dostęp do aplikacji ”.

Tutaj będziesz mógł zlokalizować i aktywować rejestrator ekranu w sekcji ” Dostosuj sterowanie „; następnie wróć do aplikacji, aby zmienić ustawienia według własnego uznania.

Rozpocznij przesyłanie strumieniowe z iPhone’a do Samsung Smart TV z dostępem” Centrum sterowania »I aktywacja tryb ” Nagrywanie ekranu ”.

W ten sposób będziesz mógł cieszyć się wszystkimi czynnościami wykonywanymi na telefonie na swoim smart TV.

aplikacji: ApowerMirror

Podobnie jak poprzednia aplikacja, pomaga użytkownikom strumieniować treści lub czynności multimedialne z urządzeń do telewizora Samsung Smart TV.

Podczas instalacji otwórz aplikację i sprawdź, czy Twój telefon komórkowy i telewizor mają to samo Sieć bezprzewodowa.

Na górze znajdziesz pasek z trzema opcjami, w których możesz wybrać te, które mówią „ iOS „ORAZ” telewizja »Zanim naciśniesz guziki « Rozpocznij kopiowanie ”.

Po kilku sekundach będziesz mógł zobaczyć nazwę swojego urządzenia na telewizorze, wybierz „ pozwolenie „Związek między nimi” pojawi się poniżej ten

Jeśli chcesz pominąć ten krok, aplikacja umożliwia wpisanie kodu PIN lub zeskanowanie kodu QR na iPhonie.

Teraz przejdź do „ Centrum sterowania „Od telefonu do dotyku” Realizacja lustro ekrani wybierz nazwę ” Apowersoft „Aby wyświetlić zawartość z urządzenia mobilnego.

Podwój swój ekran za pomocą komputera!

Jeśli nie możesz wykonać żadnej z powyższych funkcji, wybierz instalację 5KPlayer na swoim komputerze, która pozwoli Ci korzystać z ” Usługa AirPlay „w swoim” preferencje ”.

Następnie powtórz kroki z ostatniej aplikacji, ponieważ wszystko, co musisz zrobić, to przejść do „ Centrum sterowania „Rodzaj” Podwójny ekran I wybierz 5KPlayer. W ten sposób ekran zostanie odzwierciedlony na twoim komputerze i będziesz mógł przesyłać go strumieniowo do telewizora.

Nie możesz po prostu odzwierciedlić ekranu swojego telefonu na telewizorze. W przeciwnym razie również masz wybór używać urządzenia mobilnego jako pilota do telewizora.

Jeśli nie masz Smart TV, nie martw się o sprzęt i urządzenia takie jak dzisiaj z Android TV Box ten Urządzenie Google Chromecast.

Dodaj komentarz