Jak oglądać Disney Plus na Smart TV lub innym telewizorze?

W tym artykule znajdziesz przewodnik po niezbędnych krokach, które należy wykonać wyświetlanie treści Disney Plus na Smart TV ten Jeśli masz telewizor Smart TV kompatybilny z tą platformą do przesyłania strumieniowego, proces jest niezwykle prosty, a nawet aplikacja może być domyślnie wstępnie zainstalowana. Jednak proces może być bardziej intensywny, jeśli masz telewizor, który nie obsługuje tej usługi.

Ponieważ nie masz smart TV kompatybilnego z platformą, możesz po prostu z niego korzystać dodatkowe urządzenie do podłączenia do sygnału i przesyłania go do telewizora ten Poniżej szczegółowo wymienimy różne metody, które pozwolą Ci cieszyć się wszystkimi serialami i filmami, które ma do zaoferowania Disney Plus. Poza tym znajdziesz wymagania jakie musi spełnić zespół aby jak najlepiej wykorzystać platformę.

Na zgodnym telewizorze Smart TV

W przypadku zgodnego telewizora Smart TV pierwszą rzeczą, którą musisz zrobić, to: dostajęOficjalna strona Disney+ i załóż konto z komputera, tabletu lub smartfona. Gdy będziesz gotowy, wykonaj następujące kroki:

  1. Wejść « Menu główne Smart TV i wybierz „ Konsultacje „TEN” Konsultacje ”.
  2. Spójrz na listę aplikacji platformy dla „ Disney Plus „I kliknij” instalator ”.
  3. Une fois instalacja jest zakończona ty po prostu musisz złącze na swoim koncie i ciesz się zawartością.

Ostrożność : Nawet jeśli Twoje urządzenie jest jednym z kompatybilnych modeli, może to być konieczne Ręcznie wyszukaj Disney Plus w odpowiednim oficjalnym sklepie. Zwróć uwagę, że ta aplikacja nie była dostępna na rynku od dawna.

Kompatybilne modele

Ważne jest, aby wiedzieć z jakimi grupami możesz korzystać z kreatora szczegółowo powyżej. Wśród telewizorów Smart TV, które są kompatybilne z tą usługą przesyłania strumieniowego, można znaleźć następujące marki z ich modelami:

Samsung Smart TV

Usługa Samsung Disney Plus jest kompatybilna z „ ρος » rozpoczęła się w 2016 roku. Ponadto ich użycie jest konieczne System operacyjny Tizen ponieważ jest niezgodny z System poniżej Farma Orsay i nie możesz uciec się do jego użycia wbudowana przeglądarka internetowa ten

Telewizory LG

Kompatybilne modele to te z WebOS 3.0 lub nowszy ten Niestety Disney Plus nie jest dostępny pod adresem Telewizory LG Netcast a także nie może być używany w przeglądarce.

Android TV

wszystko mniej odzież mądry Z Android TV są kompatybilne z platformą Disney Plus. Zaleca się, aby terminale posiadały: Android w wersji 5.0 (Lollipop) lub nowszy system operacyjny ten

Na dowolnym innym telewizorze

Si Jeśli Nie mam brak kompatybilnego telewizora a chcesz korzystać z platformy Disney Plus, możesz skorzystać z różnych opcji odtwarzania na swoim komputerze. Jedną rzeczą, o której należy pamiętać, jest to jakość lub płynność mogą się różnić w zależności od zastosowanej metody ten

Użyj Chromecasta

Google Chromecast wyróżnia się wśród urządzeń przeznaczonych do odtwarzania treści strumieniowych na telewizorze. Jeśli masz to urządzenie, postępuj zgodnie z instrukcjami dla oglądaj Disney Plus na swoim telewizorze są następujące:

  1. otwarty Disney Plus na urządzeniu mobilnym.
  2. Znajdź treść, którą chcesz wyświetlić i kliknij „ Lireta ”.
  3. Kliknij „ikonę” Forma „Jest na górze ekranu.
  4. Wreszcie musisz wybierz grupę treści, które chcesz zobaczyć. Gdy skończysz, Disney Plus zacznie grać na telewizorze, a zobaczysz „ Forma „Zmienia kolor, aby wskazać, że pomyślnie zalogowałeś się.

Aby uniknąć problemów w procesie, sprawdź to Urządzenie mobilne i telewizor są połączone z tą samą siecią Wi-Fi ten Powinieneś również sprawdzić, czy na Twoim urządzeniu jest zainstalowany Google Home.

Korzystaj z Apple TV

Innym urządzeniem do przesyłania strumieniowego kompatybilnym z platformą jest Apple TV. To urządzenie pozwoli Ci cieszyć się ulubionymi serialami i filmami na dowolnym podłączonym telewizorze ten

Aby z niego skorzystać, nie będzie miał że utwórz i zaimportuj użytkownika Apple TV ten Następnie ze swojego centrum multimedialnego musisz wybrać usługę Disney Plus do zainstalowania. W rezultacie odszedł zamiast łączyć się z platformą streamingową aby wyświetlić całą zawartość na telewizorze.

Przez HDMI

To jedna z najlepszych opcji z kablami wideo i audio HDMI ten Możesz użyć tego połączenia z komputera PC lub laptopa do telewizora, na którym chcesz oglądać treści. Nie zapomnij przełączyć się w tryb HDMI w menu telewizora i uzyskaj dostęp do platformy Disney z przeglądarki na komputerze ten

Korzystanie z Amazon Fire TV

Amazon Fire TV robi to samo Terminal do przesyłania strumieniowego, którego można używać na dowolnym telewizorze aby skorzystać z listy dostarczonej przez Disney Plus. To urządzenie ma gniazda HDMI i USB, aby dostosować się do wejść dostępnych w telewizorze, a tym samym zrobić z niego Smart TV.

NS’ korzystanie z tego materiału jest bardzo podobne do korzystania z Google Chromecast ten Wystarczy przejść do listy aplikacji, wyszukać oficjalną aplikację platformy i ją zainstalować. Na koniec zaloguj się na swoje konto Disney Plus i zacznij oglądać wszystkie swoje ulubione seriale i filmy.

Korzystanie z konsol do gier wideo

Inną dostępną opcją są konsole takie jak PlayStation i Xbox, które są Kompatybilny z zakupem aplikacji Disney Plus ten Wystarczy wejść do oficjalnego sklepu swojego urządzenia, zlokalizować usługę na liście aplikacji, pobrać i zalogować się i po prostu cieszyć się wszystkimi treściami oferowanymi na tej platformie.

Moje pudełko S

To jest sprzęt Xiaomi kompatybilny z usługą Disney Plus i można go podłączyć do dowolnego telewizora. Dzięki Mi Box S będziesz mógł przesyłać treści za pomocą telefonu komórkowego lub tabletu do telewizora, ale będziesz miał również możliwość zainstalowania tam natywnych aplikacji i kontrolowania tego, co jest wyświetlane za pomocą kontrolera urządzenia.

Kolejna alternatywa

Jeśli posiadasz najnowocześniejsze urządzenie mobilne, masz bardzo przydatną opcję: transmituj to, co widzisz na ekranie swojego telefonu komórkowego my Twój tabletki na Smart TV ten Tryb Dryf »Na tych urządzeniach istnieje szybki i łatwy sposób korzystania z tej usługi na smart TV.

Oto różne sposoby, w jakie możesz ćwiczyć oglądaj Disney Plus na swoim Smart TV lub dowolnym telewizorze, którego używasz masz w domu Aby w pełni to wykorzystać, musisz mieć stabilny i szybki internet, a także mieć połączenie ze sprzętem audio i wideo.

Dodaj komentarz