Jak oglądać Disney Plus na moim Smart TV – Samsung, LG itp.

Ponadto nasz materiał, który mamy w domu, taki jak m.in. telewizory , mają też element, który czyni je inteligentnymi i pozwala nam łączyć się z internetem. Podobnie jak w przypadku naszych urządzeń z systemem Android, tak samo w przypadku telewizorów inteligentnych. W poniższym artykule pokażemy Ci prosty sposób oglądaj Disney Plus na moim Smart TV, Samsungu, LG itp.

Wściekłość, która nazwała ten rodzinny łańcuch edukacyjny Disney Plus powody dla użytkowników ten Teraz na urządzeniach mobilnych możesz cieszyć się nią także w domu za pośrednictwem Smart TV lub Smart TV. Oczywiście nie wszystkie marki mają tę funkcję z połączeniem internetowym.

W poniższym artykule, mój wyjaśni jak możesz mieć tę nieodłączną cechę? Smart TV ten Zwłaszcza te, które uważane są za high-endowe, bo te, które są pośrodku lub na dole. Jest bardzo prawdopodobne, że nie będą mogli pobrać tej aplikacji.

Prawdziwą zaletą jest to, że masz tego typu smart TV i możesz bardzo łatwo pobrać tę aplikację i potrzebujesz tylko dobrego szerokopasmowego połączenia internetowego. Podamy Ci bardzo proste wyjaśnienie, co robić w zależności od modelu telewizora, który masz w swoim domu oglądaj Disney Plus na moim Smart TV – Samsung, LG itp.

Jak oglądać Disney Plus na moim Smart TV, Samsungu, LG itp.

Przede wszystkim pokażemy jak pobierz i obejrzyj Disney Plus na telewizorach inteligentnych LG pracuje z systemem operacyjnym o nazwie webOS. Jest to ogólne wyjaśnienie i może się nieznacznie różnić w zależności od modelu. Musisz najpierw włączyć telewizor, a następnie nacisnąć przycisk Home na pilocie.

Wszystkie zainstalowane aplikacje pojawią się na dole ekranu i wejdziesz Sklep z treściami LG który zwykle znajduje się po lewej stronie. Następnie musisz przejść do sklepu z aplikacjami i poszukać sekcji aplikacji i gier, aby uzyskać do niego dostęp.

Teraz, gdy jesteś zalogowany, będziesz musiał szukać Aplikacja Disney Plus , możesz nie znaleźć aplikacji. Następnie przejdź do wyszukiwarki na górze i musisz wpisać Disney. Gdy go znajdziesz, musisz wejść do aplikacji i powinieneś wybrać tylko opcję Instaluj.

Oglądaj Disney Plus na moim Samsung Smart TV

Teraz w ten sam sposób przejdźmy do Samsung Smart TV za pomocą systemu operacyjnego Tizen. Kroki są następujące: najpierw musisz włączyć telewizor, a następnie nacisnąć przycisk Home na pilocie. W menu musisz przejść do sekcji Aplikacja, a następnie poszukać aplikacji Disney Plus ten

Podobnie, jeśli nie możesz go znaleźć, wpisz nazwę w wyszukiwarkę u góry. Gdy go znajdziesz, wejdź do aplikacji, a następnie wybierz Pobierz. Dlatego pobraliśmy i zainstalowaliśmy aplikację Disney Plus dla całej rodziny.

Oglądaj Disney Plus na moim Android Smart TV z Android TV

Użyjemy tej samej metodologii, którą stosowaliśmy w poprzednich modelach i nie powinieneś być zbyt skomplikowany. Pierwszą rzeczą do zrobienia w pierwszym kroku jest włączenie telewizora, a następnie naciśnięcie przycisku opisanego jako Dom na pilocie. pokażę ci Sklep z aplikacjami na ekranie głównym ten

Musisz się zalogować, a następnie wyszukać aplikację Disney Plus , najprawdopodobniej znajdziesz go wśród pierwszych opcji, jeśli nie, użyj wyszukiwarki. Po znalezieniu wybierz go, aby zaimportować plik, a na koniec wybierz Zainstaluj aplikację

W ten sposób zasadniczo nauczyliśmy Cię, jakie kroki musisz podjąć, aby móc oglądaj Disney Plus na moim Smart TV, Samsungu, LG itp. jak widać jest to bardzo proste i nauczyłeś się tego z tego artykułu.

Dodaj komentarz