Jak oglądać Amazon Prime Video na Smart TV?

Abym mógł oglądać Amazon Prime Video na smart TV , aplikacja musi być wstępnie zainstalowana w telewizorze. W przeciwnym razie musisz mieć podobną platformę do Google App Store lub Play Store, aby pobrać aplikację z witryny. W ten sposób możesz uzyskać dostęp do treści Amazon Prime Video, aby rozpocząć oglądaj filmy, seriale, filmy i inne programy gaz pędny

Podobnie, zanim zaczniesz sprawdź, czy Smart TV ma aplikację Amazon Prime , ważne jest posiadanie abonamentu na platformę. W rezultacie gwarantujesz dostęp do oferowanych korzyści i ekskluzywnych treści w oparciu o Twoją lokalizację i lokalizację. Z wyjątkiem Połączenia internetowe muszą być dość stabilne aby odtworzyć serial lub filmy, które chcesz w Amazon Prime Video.

Nie podążać

Na stronie „premiera video.com/mytv »Musisz wykonać różne kroki, aby móc korzystać z platformy w zależności od odtwarzacza, niezależnie od tego, czy masz konsolę, tablet, odtwarzacz multimedialny, iPada czy iPhone’a i tak dalej. W ramach serwisu będzie można nawet pobierać aplikacje na urządzenia z systemem Android, iOS, Samsung czy Microsoft. Po tym, jak wyjaśnił ten punkt, postępuj zgodnie z instrukcjami, aby mieć Amazon Prime Video na swoim Smart TV :

  1. Utwórz konto subskrypcyjne w „ Amazon Prime Video ”.
  2. Zaloguj się do swojego komputera lub na smartfonie.
  3. Zamierzam ” Konto i ustawienia »Naciśnięcie przycisku ikonę Twojego profilu.
  4. Aktywować ” Moje urządzenia ”.
  5. Kliknij Zarejestruj inne urządzenia ”.
  6. Teraz strona poprosi Cię o hasło, więc musisz szukać ” Amazon Prime Video „W aplikacjach lub ustawieniach Smart TV. Jeśli go nie masz, musisz go pobrać ze swojego sklepu z aplikacjami.
  7. Po nabyciu musisz: zaloguj się lub zidentyfikuj się na platformie z telewizora.
  8. Hasło wymagane przez platformę pojawi się suri Smart TV ten Wpisz go i naciśnij „ Zarejestruj urządzenie ”.
  9. Powinieneś zobaczyć komunikat pomyślnego logowania zarówno na telewizorze, jak i na stronie Amazon Prime Video.

Amazon Prime może zwrócić błąd podczas wprowadzania kodu weryfikacyjnego. Wynika to zwykle z długiego czasu oczekiwania na wprowadzenie klucza lub z powodu wysyłki platformy e-mail wymagający weryfikacji ten W obu przypadkach po prostu wyloguj się i uruchom ponownie, a następnie poproś o kolejne hasło na telewizorze Smart TV, aby zsynchronizować oba urządzenia.

Inne opcje

Nadal możesz uzyskać dostęp do innych opcji odtwarzania Amazon Prime Video, jeśli konkretna alternatywa nie działa. Podobnie w „ premiera video.com/mytv »Masz kilka kroków w zależności od urządzenia, które chcesz skonfigurować. Oprócz tego istnieją inne alternatywy dla tego projektu, którymi są:

Chromecast

Chociaż Chromecast nie jest zgodny z Amazon Prime Video, możesz użyć jednej z jego opcji, aby wyświetlić zawartość aplikacji na innym ekranie. Aby to zrobić, musisz najpierw pobrać „Amazon Prime Video” i pobrać go ” Strona główna Google »Na tablet lub smartfon z systemem iOS lub Android. Następnie, konfigurując wszystkie swoje kroki, wejdź do swojego menu (znajduje się po lewej stronie) i naciśnij ” Wyślij ekran / dźwięk ”. Umożliwia to udostępnianie ekranu innemu urządzeniu, które jest kompatybilne z obrazem i dźwiękiem.

Połączenie HDMI

Jeśli masz telewizor Smart TV, który nie ma sklepu z aplikacjami Amazon Prime, możesz skorzystać z połączenia zewnętrznego. Innymi słowy, wystarczy uzyskać dostęp do platformy z innego urządzenia, najlepiej minikomputera lub laptopa, pod adresem: podłącz kabel HDMI z tego urządzenia do telewizora. W ten sposób możesz oglądać ekran swojego komputera lub laptopa na swoim Smart TV.

Konsole gier

Amazon Prime jest kompatybilny z Xbox One, PS4 i PS3 ten Jeśli masz jedno z tych urządzeń, możesz łatwo zsynchronizować je z platformą, aby zacząć oglądać filmy i seriale, które chcesz. W menu każdej konsoli do gier możesz sprawdzić, czy aplikacja jest dostępna. W przeciwnym razie przejdź do sklepu z aplikacjami, pobierz go i wprowadź dane logowania.

Telewizor apple

To kolejna opcja konfiguracji i pobierz Amazon Prime Video z z telewizji. Jeśli masz tego typu urządzenie, będziesz mieć całą gamę opcji i możliwości do pobrania ze swojego sklepu z aplikacjami. Tarcza Nvidii ten Rzeczywiście, aplikacja Amazon jest kompatybilna z Apple TV 4K trzeciej i czwartej generacji.

Amazon Fire TV

Sklep Amazon oferuje szereg urządzeń o nazwie Telewizja przeciwpożarowa posiadanie modelu o nazwie Kij ten Jest to adapter, który łączy się z innym telewizorem przez HDMI, a po włączeniu musi być podłączony do najbliższej sieci Wi-Fi, aby zalogować się do aplikacji i zacząć oglądać Amazon Prime Video bez żadnych kłopotów.

ja używam Amazon Prime Video na Twoim Smart TV to bardzo prawdopodobny wybór w zależności od funkcji lub stanu Twojego telewizora. Teraz, jeśli nie masz Smart TV, możesz użyć dowolnej z innych alternatyw wymienionych w poprzednich sekcjach. Ważne jest, aby korzystać z artefaktów, które są potrzebne do podłączenia lub podłączenia urządzenia do telewizora.

Kompatybilny Smart TV

Nie ma oficjalna lista identyfikująca inteligentne telewizory kompatybilny z Amazon Prime Video. Możesz jednak wymienić niektóre modele, które mają aplikację lub są kompatybilne z platformą. W tym sensie należy zauważyć, że wiele modeli Smart TV , wyprodukowano w 2012 od marki Samsung nie są już kompatybilne z aplikacją. Jednak wydania po tym roku są.

Z mojej strony Telewizor Sony , Panasonic (wydanie 2015 i późniejsze), Philips oraz Inteligentny telewizor LG WebOS (2014 lub nowsze) są kompatybilne z aplikacją Amazon Prime. Dlatego wystarczy wykonać powyższe kroki, aby skonfigurować jego nagrywanie i odtwarzanie.

Dodaj komentarz