Jak odzyskać usunięte rozmowy na Messengerze?

Pomyłkowo usunąłeś ważną rozmowę z Messengera musisz odzyskać pliki z utraconej rozmowy lub po prostu żałować usunięcia rozmowy z tą osobą, której nie możesz opuścić, oraz nie wiesz, jak to odzyskać. Dowiedz się, jak zresetować rozmowę na Facebooku tutaj.

Komunikacja niewątpliwie ewoluowała wraz z portalami społecznościowymi, wymieniane są nie tylko słowa, ale także zdjęcia, filmy, nagrania, dokumenty i linki do stron internetowych. Komunikacja przez Facebook Messengera jest naprawdę bardzo spontaniczna i naturalna, dlatego użytkownicy tej aplikacji wykorzystują ją niemal codziennie, aby rozmawiać o najbanalniejszych rzeczach z informacjami, które mogą być bardzo ważne.

Ten problem ma wiele sposobów na jego rozwiązanie, w zależności od typu urządzenia, z którego korzystasz, dowiesz się również, jak: archiwizuj swoje rozmowy aby usunąć skrzynkę odbiorczą i zasilacz odbierz te połączenia bez żadnych problemów.

Wyświetl zarchiwizowane wiadomości w Messengerze

Przeglądanie zarchiwizowanych rozmów jest łatwiejsze do powiedzenia niż do zrobienia, nie ma innego sposobu na cofnięcie wiadomości z pliku, po prostu wykonaj te proste kroki i dotrzesz do celu.

 1. W aplikacji FB Messenger, w pasku wyszukiwania, wpisz imię osoby lub kota, którym jesteś chcesz odzyskać.
 2. Pojawi się lista wątków, pierwszy zarchiwizowany, wybierz odpowiedniego kota, I masz to!

Jak widać, to wcale nie jest skomplikowane i jest bardzo skuteczny sposób na śledzenie starych rozmów bez zaśmiecania skrzynki odbiorczej.

Jeśli chcesz usunąć na pewno jeden z tych kotów, po prostu umieść wskaźnik na górze, zobaczysz trzy kropki…, kliknij na niego i wybierz opcję „Usuwać” ten

Jak archiwizować wiadomości w Messengerze

Archiwizowanie rozmów Facebook Messenger to sposób ukryj się bez ich usuwania ponieważ nie pojawią się one w Twojej skrzynce odbiorczej, dopóki w tych wątkach nie zostanie opublikowana nowa wiadomość.

Archiwizacja czatów Facebook Messenger przez Internet to bardzo prosta sztuczka, której nauczymy Cię poniżej.

 1. W aplikacji Facebook Messenger my wybierzmy kota które chcemy złożyć, a chodźmy w lewo.
 2. Niektóre opcje przewijania kliknij 3 poziome paski ten
 3. W tym momencie pojawi się okno z kilkoma opcjami, wybierz „Archiwum” i gotowe!

Jak widzisz, rozmowa zniknęła z Twojej skrzynki odbiorczej, ale to nie znaczy, że została usunięta, ponieważ zapisane tylko w ukrytym folderze. Musisz kontynuować czytanie poniżej, aby uzyskać dostęp do tego folderu.

Czy można odzyskać usunięte konwersacje na Facebooku Messenger?

Jeśli to, co zrobiłeś z czatem, to usunięcie go, niestety nie będziesz mógł go odzyskać ten Chociaż staramy się udzielać Ci wielu rad, wszystko, co otrzymujesz, to strata czasu i nie chcemy, aby tak się stało. Jak widać, Facebook Messenger nie ma Kosza do przechowywania usuniętych rozmów.

Możesz spróbować odzyskać swoje pliki, pobierając aplikacje do zarządzania plikami, takie jak „ES File Explorer”, ale nie możemy zagwarantować, że będziesz w stanie je odzyskać na stałe.

Oto link do pobrania aplikacji i powodzenia w wyszukiwaniu.

Pobierz Eksplorator plików ES

Wykonaj następujące kroki, aby spróbować odzyskać część utraconych, ale jako ostrzeżenie: nic nie jest gwarantowane.

 1. Otwórz aplikację ES File Explorer i wejdź „Pamięć na karcie SD” ten
 2. Wybierz folder android ponieważ znajdziemy tam wszystkie dane o aplikacjach, które zainstalowaliśmy na naszym urządzeniu.
 3. Folder o nazwie „ Dane „Otworzy się, klikamy go, a następnie otworzy się lista ze wszystkimi aplikacjami zainstalowanymi na naszym urządzeniu.
 4. Wybierz wywoływaną aplikację com.facebook.orca i kliknij na niego.
 5. Kliknij teraz pamięć podręczna, a następnie w „fb_temp gdzie znajdziesz wszystkie kopie zapasowe, które są stale zapisywane przez Facebook Messenger.
 6. W ten sposób możesz pobrać wszystkie konwersacje z mobilnej pamięci podręcznej.

Dodaj komentarz