Jak odzyskać usunięte filmy z telefonu komórkowego

Absolutny samouczek do odzyskiwania skasowanych filmów z telefonu komórkowego z systemem iOS lub Android

Nasze seminarium pokaże Ci, jak to zrobić odzyskać usunięte filmy z własnych mobilny różne metody w zależności od tego, czy Twój system operacyjny jest iOS my android , z Z rozwiązania mobilny rdzenni mieszkańcy my rozwiązania firm trzecich, takie jak jako aplikacje do odzyskiwania danych. A to dzięki obecnym telefonom komórkowym, ich wysokiej jakości aparatom i rosnącej masie pamięci, którą możemy przechowywać dziesiątki lub setki filmów wiele z nich zostaje usuniętych, ponieważ nie dbamy o to lub zwalniamy miejsce. ale możemy też być zainteresowani Ściągnij wideoktóre wymazaliśmy dawno temu. W każdym razie omówiliśmy najlepsze poniżej rozwiązania do odzyskiwania wideo na telefonie komórkowym z systemem iOS lub Android .

Jak odzyskać usunięte filmy z telefonu komórkowego?

Indeks treści

Pierwszym, najłatwiejszym i najłatwiejszym krokiem do odzyskania wideo na Androida jest dostęp Koszyk na zakupy Z Galeria telefony. A jeśli usuniemy film na Androidzie (lub zdjęcie), trafi on do Kosza, w którym jest przechowywany 7 dni (w niektórych telefonach dla 30 dni ) przed ostatecznym usunięciem. Aby pobrać wideo z Kosza, wszystko czego potrzebujesz to otwórz menu opcji kolekcji przez kształt trzech elips i znajduje się w prawym górnym rogu ekranu i kliknij Kosz. Będziesz mieć dostęp do menu z różnymi albumami wideo i zdjęć. Dostęp do albumu który Tak, wybierz film, przytrzymując klawisz i wybierz opcję przywrócić w wyświetlonym menu kontekstowym. Film powróci do swojej pierwotnej pozycji w Galerii.

Jak odzyskać usunięte wideo z telefonu komórkowego?

Możemy również zaufać Androidowi Zdjęcia Google , usługa przechowywania zdjęć i filmów w chmurze i zsynchronizowana z naszym kontem. Jeśli chcemy odzyskać usunięte wideo z telefonu komórkowego, możemy zaryzykować i sprawdzić, czy tak jest wideo jest zlokalizowane na nasze konto w chmurze Zdjęć Google przynieś go z powrotem do telefonu.

Jak odzyskać usunięte wideo z telefonu komórkowego?

Oprócz natywnych systemów Android do pobierania wideo, zawsze możemy spróbować szczęścia aplikacja do odzyskiwania danych które oferujemy poniżej. A to oznacza, że ​​gdy film lub dowolny plik zostanie usunięty z pamięci telefonu komórkowego, będzie niemożliwy do odzyskania, jeśli miejsce, które wykorzystał, nie zostało wykorzystane do przechowywania na nim czegokolwiek. Dlatego aplikacje do odzyskiwania danych używają tego rejestru do zlokalizuj usunięte pliki które mogą pozostać ukryte i które nie zostały jeszcze trwale usunięte.

Jedną z tych aplikacji jest Odzyskiwanie wideo , jedna z najbardziej znanych i popularnych aplikacji do odzyskiwania danych. Ta aplikacja skanuje pamięć urządzenia, na którym jest zainstalowana, aby znaleźć ślady usuniętych plików, które można odzyskać za pomocą różnych formatów wideo, takich jak między innymi MP4, MPG lub MOV.

Jak odzyskać usunięte wideo z telefonu komórkowego?

Aby to zrobić, wystarczy zainstaluj aplikację z Google Play, przyznaj dostęp do pamięci systemowej i przeprowadź wyszukiwanie. Po zakończeniu wyszukiwania pobierze wszystkie znalezione filmy i pozostawi je w folderze o nazwie WSZYSTKIE FILMY , dostępny z aplikacji lub z mobilnej galerii.

Inną bardzo popularną aplikacją do odzyskiwania danych jest EaseUS MobiSaver , kolejna aplikacja, która może odzyskać ślady usuniętych plików, które nie zostały jeszcze zastąpione. Oprócz plików multimedialnych ta aplikacja może również odzyskać Pliki SMS , Z kontakty z kalendarza i nawet Historia rozmów .

Dość o tym zainstaluj aplikację z Google Play, udzielaj licencji i wskaż, co chcemy znaleźć. Musisz ustawić opcję pobierania wideo Zdjęcia i filmy i poczekaj na wyniki wyszukiwania. Ponadto możesz również wyszukiwać Karta micro sd .

Jak odzyskać usunięte wideo z telefonu komórkowego?

Kolejna bardzo przydatna aplikacja do odzyskiwania danych z różne opcje odzyskiwania od szybkiego wyszukiwania do trybu niestandardowego do pełnego wyszukiwania. Możesz wybrać, gdzie szukać (pamięć wewnętrzna, karta microSD lub obie), spędzić mniej lub więcej minut na wyszukiwaniu, a nawet na pełnym skanowaniu, wolniej, ale wydajniej.

Aby to zrobić, wystarczy zainstaluj aplikację Odzyskiwanie dysków Pro z Google Play i rozpocznij wyszukiwanie. Po zakończeniu wyszukiwania zostaną wyświetlone wyniki. Wszystko czego potrzebujesz to wybierz film do pobrania wrócić do swojego miejsca pochodzenia w mobilnej galerii.

Jak odzyskać usunięte wideo z telefonu komórkowego?

Na wypadek, gdyby iPhone , system operacyjny iOS daje nam dostęp do własnego Kopia zapasowa ICloud lub iTunes i przywrócić usunięte dane do telefonu komórkowego. Z tym rozwiązaniem wiąże się jednak trochę kłopotów, ponieważ jeśli w ten sposób odbierzemy film, to nie zastąp bieżące dane iPhone’a z tych przechowywanych w Apple Cloud powiązanych z naszym kontem, które czasami mogą nas nie interesować. . Jeśli to rozwiązanie nie jest idealne, możesz wypróbować następujące rozwiązania innych firm.

Jeśli odzyskiwanie danych iCloud lub iTunes nie pomoże, możemy zainstaluj aplikację Odzyskiwanie danych gwiazd z trzema opcjami odzyskiwania: iPhone Recovery, iTunes Backup Recovery i iCloud Backup Recovery. Wystarczy zainstalować aplikację z jej oficjalnej strony internetowej i wskazać wyszukiwanie, które chcemy przeprowadzić, niezależnie od wersji iOS.

Jak odzyskać usunięte wideo z telefonu komórkowego?

Kolejną świetną aplikacją do odzyskiwania danych na iOS jest dr.fone , dostępnej za pośrednictwem App Store, aplikacji, za pomocą której możemy pobierać zdjęcia, filmy, notatki, kontakty, a nawet historię czatów Jakie są twoje wiadomości . Aby to zrobić, wystarczy zainstaluj aplikację na iPhonie lub iPadzie zaloguj się do swojego konta iTunes lub iCloud i przeskanuj swoje urządzenie. Wyniki wyszukiwania dostarczą nam listę usuniętych plików. wybierz filmy, które chcesz pobrać i kliknij Zregenerować .

Jak odzyskać usunięte wideo z telefonu komórkowego?

Dodaj komentarz