Jak odtwarzać lub konwertować pliki .VOB lub DVD Video_TS w systemie Windows 10

Coraz trudniej znaleźć komputery lub laptopy wyposażone w odtwarzacz DVD. To sprawia, że ​​jest to prawie niemożliwe zobacz zawartość nasze stare płyty DVD, a także wszelkie inne płyty DVD, które otrzymujemy.

Jednak dzięki postępowi technologicznemu możesz przeglądać i konwertować swoje ulubione informacje do plików .VOB lub DVD_TS do późniejszego wykorzystania. System operacyjny Windows 10 ten Ale ty tak Zapraszamy może jak odtwarzaj lub konwertuj pliki .VOB lub DVD Video_TS w systemie Windows 10.

Nie martw się, poinformujemy Cię o wszystkim, co musisz wiedzieć o plikach .VOB lub DVD Video_TS poniżej. Dodatkowo podpowie Ci jak czytać, przeglądaj i konwertuj pliki wideo .VOB w systemie Windows 10.

Dlaczego nie mogę odtwarzać plików VOB lub DVD Video_TS w systemie Windows 10?

Taniec Windows 10, Formaty .VOB i DVD Video_TS są oparte na ustawieniach formatu MPEG. Dlatego jeśli Twój system operacyjny Windows 10 nie ma kodera i dekodera MPEG, nie będziesz mógł odtwarzać ani konwertować plików.

Jak mogę odtwarzać pliki VOB w Windows Media Player?

Odtwarzanie plików VOB w systemie Windows 10 może powodować problemy, jeśli kodery, w tym nie muszą być obsługiwane przez system operacyjny. Więc jeśli chcesz odtwarzać pliki VOB w systemie Windows 10, istnieje kilka rozwiązań, aby to zrobić.

Następnie przyjrzymy się najwygodniejszym i najłatwiejszym sposobom odtwarzania lub konwersji plików VOB lub DVD Video_TS w systemie Windows 10.

1. Odtwarzaj lub konwertuj pliki VOB za pomocą kodera VOB Windows Media Player 11/12

Istnieje kilka rodzajów koderów, które pozwolą na pomyślne odtwarzanie lub konwersję formatu pliku, ale koder k-lite jest najbardziej bezpośrednią metodą.

Możesz również pobrać ten koder darmowy koder w sieci. Dodatkowo to rozwiązanie pozwoli Ci odtwarzać i konwertować pliki VOB bez instalowania oprogramowania firm trzecich.

2. Odtwarzaj pliki VOB w systemie Windows 10 za pomocą Wondershare UniConverter

Dobre profesjonalne oprogramowanie, takie jak Wondershare UniConverter pozwoli Ci otwierać pliki VOB w systemie Windows 10 i odtwarzać je bez żadnych kłopotów.

Wtedy będziesz wiedział w prosty i wygodny sposób, jak otworzyć Uruchom Wondershare VOB Player.

 • Najpierw Pobierz za darmo le Oprogramowanie Wondershare UniConverter w systemie Windows 10 bezpośrednio z sieci ten
 • Otwórz pobrany plik i zainstaluj go na swoim komputerze.
 • Po zainstalowaniu będziesz mógł otworzyć to oprogramowanie, a później kliknąć „ Konwertować ”.
 • Teraz musisz kliknąć przycisk „+ Dodaj pliki”, który pozwoli ci przeglądać i dodawać filmy VOB wyświetlane w twoim systemie.

Zauważ, że możesz również przeciągnąć i upuścić plik bezpośrednio do interfejsu.

3. Konwertuj pliki VOB na Windows 10 za pomocą Wondershare UniConverter

Oprogramowanie Wondershare UniConverter działa jako świetne narzędzie do konwersji wideo ten Obsługuje to konwersję plików do szerokiej gamy określonych formatów w systemie Windows 10.

Więc do aktywacji pliki vob w systemie Windows 10 musisz przekonwertować je na określony format urządzenia. Ponadto edytowany plik zostanie bezproblemowo odczytany w twoim systemie. Poniżej pokażemy, jak łatwo konwertować pliki VOB za pomocą tego wspaniałego programu.

Kroki, aby przekonwertować VOB na Windows 10 za pomocą Wondershare UniConverter

Dzięki tym prostym krokom możesz łatwo przekonwertować pliki .VOB lub DVD Video_TS na pliki kompatybilne z systemem Windows 10, dlatego:

 • Przede wszystkim uruchom Wondershare UniConverter na Windows 10.
 • Kliknij guziki + Dodaj pliki „W sekcji Konwertuj do pobierania lokalnych filmów VOB.
 • Możesz teraz edytować dodane pliki, klikając dowolną z ikon edycji widocznych pod obrazem miniatury.
 • Otwórz opcje w „ Konwertuj wszystkie pliki na W wyskakującym okienku pojawi się lista obsługiwanych formatów.

 • Wybierz jeden z formatów obsługiwanych przez system Windows 10, taki jak MP4.
 • Wybierz jakość obrazu pliku do konwersji.
 • Na koniec musisz wybrać „Ikonę” Konwertować ”.

Mamy nadzieję, że te proste metody poprowadzą Cię do nauki czytać lub konwertować fitsiere VOB lub DVD Video_TS w plikach kompatybilnych z Windows 10. Możesz również scalić wiele plików VOB w jeden i nawracajcie je. Możesz być także zainteresowany Jak automatycznie usunąć pliki tymczasowe z folderu pobierania systemu Windows 10, klikając tutaj.

Dodaj komentarz