Jak odblokować i odblokować warstwę w Photoshop CC

Dla każdego z nich możemy zasugerować wiele pozytywnych przymiotników edytory zdjęć mniej najczęściej używany na świecie i jest niczym innym jak Photoshop CC ten I nie traci fanów, ale zyskał ich dzięki łatwym w obsłudze funkcjom i dużej elastyczności.

Dlatego poświęciliśmy tej aplikacji kolejny artykuł, aby pokazać, co robić, jeśli chcesz odblokować i usunąć blokadę poziomu enCC.

Aspekt, który może trzymaj niektórych użytkowników z dala od tej aplikacji może mieć wiele funkcji. A z tym programem możesz zrobić wszystko, co tylko możesz sobie wyobrazić.

A potem w dużej mierze nie wiadomo, jak działają i jak możesz ich użyć, aby jak najlepiej wykorzystać każde narzędzie tego wspaniałego programu. Kiedy poziom ma ikonę blokady, oznacza to, że każdy musi zgadnąć, że jest zablokowany.

A dla tych użytkowników, którzy korzystają z tej aplikacji w sposób amatorski, nie będziemy mieli pojęcia, jak ją odblokować. I tu właśnie pojawia się ten samouczek, aby cię nauczyć jak odblokować i odblokować warstwę w Photoshop CC.

Jak odblokować i odblokować warstwę w Photoshop CC

Jest to bardzo prawdziwe, jak wielu może sądzić, ze względu na dużą liczbę funkcji i narzędzi, które posiada ta aplikacja, a ich poznanie wymaga godzin praktyki. Ale naprawdę chcemy powiedzieć, że każdy z nich jest bardzo łatwy w użyciu i będzie bardzo łatwy do nauczenia się. Z wyjątkiem Zmień język poniżej Adobe Photoshop CC.

Wyjaśnimy teraz, dlaczego poziomy są zablokowane, coś tak prostego jak usuwanie ostatnie pliki z ekranu głównego. To pomaga, ponieważ możesz wprowadzać zmiany losowo. Mogą pojawiać się na różnych etapach projektu lub w oryginalnych obrazach.

I właśnie z tego powodu, gdy otworzysz obraz, zostanie on zablokowany od samego początku i będziesz miał tylko jeden poziom o nazwie Tapeta. Wynika to zatem z wyłączenia środków bezpieczeństwa. Ale to nie znaczy, że nie ma mowy odblokować zablokowane poziomy.

Więc zacznijmy i przestańmy dużo mówić odblokowywanie i odblokowywanie poziomów w Photoshop CC ten Musisz wykonać poniższe czynności, przejść i otworzyć aplikację Photoshop. Teraz przejdź do poziomów wyjścia po prawej stronie i kliknij warstwę, która jest zablokowana.

Odblokuj warstwę kłódki w Photoshop CC

Ten poziom znajduje się w palecie Warstwy i znajdziesz tutaj wszystkie poziomy, zaczynając od poziomu tła. Tam widać, że na tym poziomie znajduje się mała ikona kłódki, wskazując, że ten poziom jest zablokowany.

Więc to, co zrobimy, aby go odblokować, to w zasadzie wybierz obraz materaca, a następnie nadamy mu podwójny klips do zamka.

To pokaże nam pole o nazwie Nowa warstwa, w którym musimy zmienić jego nazwę, jak wolisz. Następnie przejdź do OK i kliknij i jak to zrobić i jak magia kłódki i tak zniknęła obraz lub warstwa została odblokowana.

Możesz uświadomić sobie, jak proste i łatwe jest korzystanie z tej aplikacji do edycji zdjęć, nie zajęło Ci to więcej niż minutę odblokować tę warstwę. Jak już skomentowaliśmy, nieznajomość działania poszczególnych narzędzi nie pozwala nam na bardziej aktywne ich wykorzystywanie, a następnie na możliwość kopiuj i wklej ten

I tak zakończyliśmy seminarium, które dało bardzo prostą odpowiedź na postawiony problem. A dzięki prostym krokom, których możesz się nauczyć aby odblokować i odblokować warstwę w programie Photoshop CC.

Dodaj komentarz