Jak nauczyć się edytować wideo w programie Premiere Pro CC po hiszpańsku – bardzo łatwo – mania komputerowa

Dziś zobaczymy jak nauczyć się edytować filmy w środku Premiera Pro CC po hiszpańsku w dość prosty i przede wszystkim szybki sposób. Oczywiście nie możemy powiedzieć wszystkiego, co musisz wiedzieć, aby dowiedzieć się, jak edytować filmy w Premiere Pro. Pozostawia to miejsce na dość obszerny samouczek edycji, chociaż korzystanie z programu w żadnym wypadku nie jest skomplikowane.

Jest kilka rzeczy, które możesz zrobić z tym wspaniałym zakładem do edycji wideo Adobe. Jest nawet różne alternatywy w przypadku, gdy program w ogóle Ci się nie podoba lub nie spełnia Twoich oczekiwań.

Kiedy już się do tego przyzwyczaisz praca z Premiere Pro jest bardzo prosta, praktyczna i przede wszystkim szybka aby zapewnić doskonałe rezultaty podczas edycji dowolnego rodzaju wideo, zarówno w domu, jak i profesjonalnie.

Z tego powodu przyjrzymy się temu krótkiemu przewodnikowi dla początkujących, podstawowym pojęciom, których musisz nauczyć się, jak w najprostszy możliwy sposób edytować filmy za pomocą programu Premiere Pro CC w języku hiszpańskim.

Jak korzystać z programu Premiere Pro CC do łatwej edycji wideo

  • Po otwarciu programu zobaczysz, że masz opcję stworzyć nowy projekt , otwórz nowy i po prawej stronie zobaczysz, że wszystko zostało niedawno otwarte.
  • Jeśli chcesz otwórz projekt ostatni, ale nie widzisz go na poniższej liście, po prostu użyj wyszukiwarki w prawym górnym rogu.
  • Zdecydowanie zaleca się wykonanie kopii zapasowej wszystkich plików, których używasz w ten sam plik ten Najlepiej analizować go według podfolderów. Ale musisz być wszystko w jednym, aby zoptymalizować swoją organizację i nigdy nie stracić takich plików. Ponieważ bez nich nie można było kontynuować modyfikacji.
  • Zaraz po uruchomieniu programu mamy cztery bardzo różne sekcje, z których każda ma inną funkcję. To, co znajduje się w lewym górnym rogu, będzie oryginalną sekcją. W tym widzimy pliki, które dodamy w Twojej pracy, takie jak oryginalne filmy, zdjęcia, obrazy, dźwięki Itp
  • W oknie programu w prawym górnym rogu widzimy przegląd całej wykonywanej przez nas pracy.
  • W lewym dolnym rogu mamy sekcję rysowania, w której możemy importuj wszystkie pliki które chcemy do tego dodać.
  • W prawym dolnym rogu znajduje się oś czasu, w której zasadniczo musisz edytować wideo, dodając do niego absolutnie wszystko. Od plików źródłowych po efekty, cięcia itp.

Jak edytować filmy za pomocą Premiere Pro CC

Jedną z największych zalet programu Premiere Pro CC jest to, że bezproblemowo integruje się ze wszystkimi. Aplikacje Adobe Premiere CC ten W ten sposób będziesz mógł korzystać ze wszystkich najbardziej zaawansowanych edytorów, takich jak: After Effects, Photoshop, ilustrator, przesłuchanie, preludium ten

Możesz także używać Adobe na telefonie lub tablecie podczas pracy nad różnymi projektami za pomocą Adobe Premiere Clip. Idealne, gdy nie możesz być blisko komputera lub chcesz szybko edytować swój film.

Nikt nie może zaprzeczyć, że w niektórych przypadkach podczas uruchamiania programu występuje nieco chaotyczny interfejs. Kiedy jednak będziesz mieć trochę cierpliwości i zaczniesz zwracać na to uwagę, zobaczysz, że wszystkie najważniejsze cechy są wyraźnie widoczne.

Coś, co jej daje dość intuicyjny interfejs i łatwy w użyciu, szczególnie dla początkujących użytkowników.

Dzięki Premiere Pro CC możesz sprawiedliwy wszystko Ce niż możesz sobie wyobrazić. Tyle, ile możesz nawet edycja wideo do 8K chociaż potrzebujesz do tego bardzo wydajnego komputera, ale opcja jest dostępna.

Dodaj komentarz