Jak naprawić lub nie naprawić błąd 0x80070570 w systemie Windows 10, 8 i 7 Co to za błąd?

Z pomocą poniższego poradnika nauczysz się Jak naprawić lub nie naprawić błąd 0x80070570 w systemie Windows 10, 8 i 7 Co to za błąd? Dziś poznacie odpowiedź.

Co to jest błąd 0x80070570?

Błąd 0x80070570 zwykle występuje podczas uruchamiania instalacji związanej z systemem Windows. W rzeczywistości ten błąd zwykle występuje w trakcie Instalowanie systemu Windows chociaż może to również wystąpić w innych warunkach, na przykład podczas aktualizacji.

Dokładniej, błąd 0x80070570 odnosi się do „ ERROR_FILE_CORRUPT „Przekłada się to na błąd uszkodzonego pliku. Zwykle oznacza to, że pliki instalacyjne / aktualizacyjne systemu Windows są uszkodzone lub uszkodzone.

Jednak możliwe jest również wystąpienie błędu podczas próby przeniesienia plików z jednego dysku twardego na drugi. Jak widać, przyczyny i przyczyny błędu są zupełnie inne, więc rozwiązania tego problemu również mogą być inne.

Rozwiązania korekcji błędów Windows 0x80070570

Chociaż istnieje kilka możliwych przyczyn tego błędu, większość z nich jest związana z Instalowanie systemu Windows ten Dlatego przedstawiamy kilka możliwych rozwiązań błędu 0x80070570.

Upewnij się, że pobrana dystrybucja Windows jest w dobrym stanie

Rozumiejąc naturę tego błędu, pierwszą rzeczą, którą musisz zrobić, to sprawdzić, czy pliki pobrane w celu zainstalowania systemu Windows nie są uszkodzone. W rzeczywistości lepiej pobierz ponownie pliki instalacyjne w z oficjalnej strony internetowej System Windows.

Z drugiej strony, jeśli błąd wystąpi podczas wykonywania aktualizacji, najlepiej anulować aktualizacje i spróbować je ponownie pobrać. W rzeczywistości może również pomóc Ci to naprawić Błąd aktualizacji 0x800F0986 w Windows Update , kolejny stosunkowo powszechny problem z aktualizacjami systemu Windows.

Wyeliminuje to możliwość, że problem jest spowodowany przez uszkodzone pliki instalacyjne systemu Windows.

Upewnij się, że urządzenie użyte do instalacji działa prawidłowo

Przez długi czas system operacyjny można w tym celu zainstalować z pamięci USB najlepsze programy Są one wykorzystywane do tworzenia okien rozruchowych USB ten Jest to zdecydowanie funkcja, która w wielu przypadkach może być bardzo przydatna. Mogą jednak wystąpić pewne problemy z korzystaniem z tej funkcji instalacji.

W rzeczywistości czasami pojawia się błąd 0x80070570 tylko dlatego, że używany klucz USB nie jest w dobrym stanie. ten Nieprawidłowo działający dysk USB może spowodować ten błąd.

Po zrozumieniu powyższego zdecydowanie zaleca się: sprawdź integralność klucza USB ten Jeśli podejrzewasz, że może to być przyczyną problemu, użyj innego zbiorczego dysku USB, aby zainstalować system Windows.

Użyj Kontrolera plików systemu Windows

Z drugiej strony, jeśli problem będzie się powtarzał lub występuje w innych okolicznościach, na przykład podczas przenoszenia pliku, możesz spróbować czegoś innego. Mamy na myśli użycie kontrola plików System Windows.

narzędzie SFC / scannow pozwala sprawdzić, czy występuje problem z plikami systemu operacyjnego. Z pewnością możesz uzyskać błąd 0x80070570 z powodu uszkodzonych plików instalacyjnych systemu Windows. Korzystanie z tego narzędzia pomoże nam to zweryfikować.

  • Po prostu użyj CMD, w tym celu przejdź do menu Start, wpisz CMD. Gdy pojawi się narzędzie, kliknij je prawym przyciskiem myszy i wybierz „ Otwórz jako administrator ”.
  • Pojawi się okno poleceń systemu Windows. Wystarczy wpisać „ SFC / scannow „ORAZ aktywować La dotykaćwejście ”.
  • Poczekaj na zakończenie procesu, a system Windows poinformuje Cię o problemie z systemem.

W większości przypadków przedstawione powyżej rozwiązania są funkcjonalne. W każdym razie istnieją inne metody budowy napraw błędy niebieskiego ekranu w systemie Windows 10 które również mogą ci pomóc.

Dodaj komentarz