Jak naprawić konto na Twitterze za pomocą konsoli Xbox w systemie Windows 10 — komputer Mania

NS’ podanie Xbox w systemie Windows 10 możesz zalogować się przy użyciu konta na Facebooku i Twitterze. Jest do tego specjalne ustawienie w ustawieniach aplikacji Xbox. Jeśli możesz połączyć się z Twitterem za pośrednictwem aplikacji Xbox, możesz użyć paska gier do tweetowania zapisanych gier. Niestety aplikacja nie zawsze może połączyć się z Twitterem. Użytkownicy widzą co najwyżej ekran ładowania, a potem nic. Oto jak naprawić konto na Twitterze, które nie jest połączone z konsolą Xbox w systemie Windows 10.

Konto Twitter nie jest połączone z konsolą Xbox

Jeśli nigdy nie próbowałeś połączyć się z Twitterem z aplikacji Xbox, spróbuj najpierw. Otwórz aplikację Xbox i kliknij przycisk koła zębatego w lewym dolnym rogu. Na karcie Ogólne będziesz mógł zalogować się na swoje konto na Twitterze. Kliknij na to.

>> Jeśli to działa, to naprawdę nie masz problemu. Jeśli widzisz ekran ładowania, ale aplikacja powraca do ekranu ustawień bez możliwości zalogowania się, powinieneś rozwiązać ten problem.

>> Aby połączyć się z Twitterem z aplikacji Xbox, otwórz aplikację lub dowolną aplikację. Po otwarciu aplikacji naciśnij skrót klawiaturowy Win + G. To otworzy pasek gry. Kliknij przycisk koła zębatego obok ikony profilu.

>> Spowoduje to przejście do ustawień paska gry. Wybierz kartę Konta, a zobaczysz opcję połączenia z Twitterem. Kliknij przycisk Zaloguj, a tym razem otworzy się strona logowania, na której możesz zalogować się na swoje konto na Twitterze.

>> Po połączeniu będziesz mógł tweetować zdjęcia i filmy zrobione w grach. Aplikacja Xbox nie pokaże jeszcze, że jesteś zalogowany do swojego konta Twitter na ekranie Ustawienia. Kliknięcie opcji logowania nie spowoduje żadnych innych wyników.

Nie będziesz mógł tweetować zapisanych repozytoriów z aplikacji Xbox. Ten błąd jest wystarczająco stary i nie na tyle powszechny, że wciąż istnieje rozwiązanie. Xbox ma kilka aktualizacji, ale wydaje się, że żadna nie naprawia tego błędu.

Wybierz połączenie z bar gra jest całkiem świeży. Dodany poprzez aktualizację i jest jedynym rozwiązaniem dostępnym w tej chwili, jeśli nie możesz zalogować się na swoje konto na Twitterze z aplikacji Xbox. Co zaskakujące, połączenie Game Bar nie łączy się automatycznie z aplikacją Xbox, mimo że Game Bar działa z Twoim kontem Xbox.

Dodaj komentarz