Jak naprawić kod błędu aktualizacji „8024200D” w systemie Windows 10, 8, 7

Przeczytaj poniższy przewodnik, w którym się nauczysz napraw kod błędu aktualizacji „8024200D” w systemie Windows 10, 8, 7 ten Awaria „8024200D” i błąd 0x800765e w Windows Update są najczęstsze, na szczęście istnieje kilka metod ich rozwiązania.

Przyczyny błędu aktualizacji „8024200D”

W większości przypadków ten błąd jest spowodowany nieudaną aktualizacją systemu Windows. W rzeczywistości zwykle odnosi się do problemu z plikami, które pojawiają się, gdy są uszkodzone. La uszkodzenie pliku może to wynikać z różnych przyczyn, może to być awaria połączenia internetowego, ale może być niesprawna.

Innym razem problemy z dyskiem twardym mogą również prowadzić do uszkodzenia plików. W każdym razie w większości przypadków błąd „8024200D” można rozwiązać bez większego wysiłku, tak samo łatwo jak inne błędy, takie jak np. Błąd aktualizacji systemu Windows 0xd0000034 i wiele innych.

Jak mogę naprawić kod błędu aktualizacji „8024200D” w systemie Windows 10, 8, 7?

Istnieje kilka sposobów rozwiązania problemu z aktualizacją „8024200D” w systemie Windows. Wtedy ci pokażemy najprostszy i najbardziej podstawowy którym często udaje się znaleźć rozwiązanie tego nieprzyjemnego problemu.

Zrestartuj komputer

Może się to wydawać głupim rozwiązaniem, ale błąd „8024200D” jest często korygowany za pomocą po prostu uruchom ponownie komputer ten Gdy to zrobisz, komputer spróbuje zainstalować pliki pobrane z witryny Windows Update iw większości przypadków uszkodzony plik zostanie usunięty.

Gdy go usuniesz, system Windows domyślnie zacznie go ponownie pobierać, a po jego pobraniu przy następnym ponownym uruchomieniu zwykle instaluje się poprawnie.

Zwolnij miejsce na instalowanie aktualizacji

Jedną z przyczyn uszkodzenia plików jest: że nie ma wystarczająco dużo miejsca aby otrzymywać aktualizacje. Dlatego zalecamy zwolnienie znacznej ilości miejsca, aby uniknąć tego problemu.

Dlatego sprawdź, czy systemowy dysk twardy ma mało miejsca, a jeśli tak, zrób wszystko, aby zwolnić miejsce na aktualizację.

Użyj narzędzia do rozwiązywania problemów z Windows Update

Innym sposobem rozwiązywania problemów z aktualizacjami systemu Windows jest użycie narzędzia zaprojektowanego do tego celu. Aby to zrobić, musisz przejść do ustawień systemu i uruchomić oprogramowanie. Po prostu idź do startu i znajdź opcję „Konfiguruj” / „Skonfiguruj swój komputer” ten

Teraz znajdź opcję „Aktualizacja i zabezpieczenia”, którą można znaleźć w sekcji „Rozwiązywanie problemów”. Znajdź opcję „Windows Update”. System rozpocznie skanowanie komputera w poszukiwaniu problemów z aktualizacjami systemu Windows.

Poczekaj, aż proces się zakończy, a system Windows poinformuje Cię, co dalej. W większości przypadków nie trzeba wiele robić, a prosty restart wystarczy, aby naprawić błąd „8024200D”.

Korzystanie z PowerShell

Tak jak PowerShell jest dobry popraw kod błędu 0x80072ee7 , możemy go również użyć do corresja błędy instalacji zakłady dryf. To bardzo prosty proces, wystarczy nacisnąć przycisk Windows + X ten Po zakończeniu menu kontekstowe pojawi się po uruchomieniu systemu Windows, po prostu wybierz „Windows PowerShell (administrator)”.

Po wykonaniu powyższych czynności otworzy się karta Administrator PowerShell, wprowadź tutaj następujący kod „DISM.exe / Online / Cleanup-image / Restorehealth” i naciśnij klawisz „Enter”. System rozpocznie skanowanie i naprawę, poczekaj na koniec.

Na koniec musisz wpisać następujący kod w konsoli „sfc / scannow” i ponownie nacisnąć „Enter”. W wielu przypadkach to rozwiązanie jest ogólnie skuteczne w rozwiązywaniu problemu z aktualizacją „8024200D”.

Użyj antywirusa

Chociaż program antywirusowy Windows Defender dostarczany domyślnie z systemem operacyjnym jest bardzo dobry, czasami może wyślizgnąć niektóre złośliwe pliki. Z tego powodu zaleca się: zainstaluj darmowy program antywirusowy w systemie Windows jeśli nadal masz takie problemy.

Dodaj komentarz