Jak naprawić i przywrócić kolory ekranu na moim komputerze Windows 10 – PC Mania

Biorąc pod uwagę szeroką gamę urządzeń elektronicznych, dobrze, że wszyscy chcemy cieszyć się tylko tym, co najlepsze z najlepszych. Tak naprawdę niezależnie od posiadanego przez nas urządzenia zawsze staramy się je jak najlepiej skonfigurować, a tym samym maksymalnie je wykorzystać. najlepsza impreza ten

Jedną z rzeczy, która z pewnością zainteresuje posiadaczy komputerów z systemem Windows 10, jest to, że kolory są żywe i wysokiej jakości. Dlatego dzisiaj wam pokażemy Jak naprawić i przywrócić kolory ekranu w systemie Windows 10 ten

Jeśli chodzi o problemy z ekranem Windows, lista jest zdecydowanie dość duża. W rzeczywistości jest to jeden z najczęstszych Niebieski ekran systemu Windows 10 co ma kilka przyczyn.

Jak mogę naprawić i przywrócić kolory na moim komputerze z systemem Windows 10?

Jest kilka szczegółów, które odróżniają komputer wysokiej jakości od takiego, który tego nie robi. A jednym z tych czynników jest kolor 'NS’ ekran komputer, w rzeczywistości są przypadki, w których niektóre gry są rozmyte na komputerze co może być spowodowane awarią ekranu.

Jest to zrozumiałe, ponieważ kolor ożywia wszystko, co robimy na komputerze. Dodatkowo, jeśli chcemy coś wydrukować z naszego komputera, kolor jest niezbędny do zrobienia dobrego wrażenia.

Ale czasami może być problem z ustawieniami kolor na ekranie nasz komputer to Windows 10. Ekran może być bardzo niebieski, zielony, żółty lub czerwony. Jeśli dotyczy to Ciebie, nie martw się, ponieważ tutaj zapewnimy Ci pomoc, której potrzebujesz, aby łatwo i szybko rozwiązać Twój problem.

Co powinienem zrobić, aby rozwiązać problemy z kolorami na moim komputerze z systemem Windows 10?

Chociaż może to być bardzo irytujący problem, z pewnością ucieszy Cię wiadomość, że ma bardzo proste rozwiązanie. Wszystko można rozwiązać za pomocą łatwego w obsłudze menedżera kolorów systemu Windows 10. Zanim zaczniesz, zalecamy zaktualizuj i zainstaluj najnowszą wersję DirectX co jest bardzo przydatne przy rozwiązywaniu takich problemów.

Aby móc ustawić kolor komputera, aby był poprawny i. zresetuj kolory z ekranu komputera z systemem Windows 10 masz tylko:

  • Włóż panel sterowania systemu Windows 10.
  • Tam znajdź „Menedżera kolorów” i otwórz go.
  • Przejdź bezpośrednio do zakładki „Opcje zaawansowane”.
  • Kiedy zobaczysz wszystkie wartości kolorów, które można tam ustawić, zmień je wszystkie na domyślne.
  • Na koniec kliknij przycisk „Kalibruj”.

To wszystko! Gdy to zrobisz, kolory na ekranie komputera z systemem Windows 10 będą lepsze niż kiedykolwiek. Dzięki tym wszystkim krokom będzie mógł mieć kolory o prawdziwej jakości. Miej to w pamięci konfiguracja kolory różnią się w zależności od użytkownika, każdy może wybrać, jak chce skonfigurować kolory.

Ale jeśli chcesz, aby nowi użytkownicy mieli te same ustawienia kolorów, po prostu kliknij przycisk „Zmień domyślne ustawienia systemu”. Więc każdy nowy użytkownik na komputerze będzie go miał całkowity wartości ten

Jak jeszcze mogę zmienić i przywrócić kolory mojego komputera z systemem Windows 10?

Powyższe jest najczęstszym i najtańszym sposobem naprawy i przywrócenia kolorów ekranu systemu Windows 10 na komputerze, ale istnieje inny sposób na łatwe zrobienie tego.

Innym sposobem dostosowania kolorów komputera z systemem Windows 10 jest użycie karty graficznej Nvidia. Jeśli twój komputer ma jedną z tych kart, bardzo łatwo jest to zrobić za jej pośrednictwem. Wszystko co musisz zrobić to otwórz Panel sterowania NVIDIA w systemie Windows 10 aby zresetować kolory ekranu do ustawień domyślnych.

Możesz uzyskać do niego dostęp z paska systemowego. Następnie kliknij „Ekran” i przejdź do Sekcja konfiguracji NVIDIA ten Tam możesz skonfigurować kolory według własnego uznania lub pozostawić je tak, jak zostały ustawione domyślnie.

Zalecamy również odwiedzenie oficjalnej strony internetowej, jeśli masz jakiekolwiek pytania lub problemy z tym procesem Wsparcie Microsoft ten W ten sposób otrzymasz potrzebną pomoc, gdy jej potrzebujesz.

Mamy nadzieję, że wszystkie te informacje okażą się przydatne i upewnisz się, że Twój komputer z systemem Windows 10 je posiada Z kolory prawdziwa jakość Szybko i łatwo.

Dodaj komentarz