Jak naprawić błąd Google Chrome 4 0x80070005 w systemie Windows 10?

Google Chrome ma funkcję automatycznego ponownego uruchamiania, która umożliwia przeglądarce naprawienie błędów spowodowanych przez złośliwe rozszerzenia lub niestabilne ustawienia. Dlatego może wystąpić błąd 4 0x80070005. Jeśli się zastanawiasz Jak naprawić błąd Google Chrome 4 0x80070005 w systemie Windows 10? w tym artykule znajdziesz rozwiązanie.

Jak naprawić błąd Google Chrome 4 0x80070005 w systemie Windows 10?

Błąd Chrome 4 0x80070005 występuje, gdy proces aktualizacji przeglądarki jest zawieszony. Takie zawieszenie może być skutkiem zła konfiguracja , złośliwe oprogramowanie, uszkodzone pliki i złe rekordy.

Następnie wyjaśniamy, co Błąd Google Chrome 4 0x80070005 i co musisz zrobić, aby to naprawić.

Co to jest błąd Google Chrome 4 0x80070005 w systemie Windows?

Błąd Google Chrome 4 0x80070005 w systemie Windows to ukryty problem, który uniemożliwia Google Chrome aktualizowana automatycznie ten Czasami ten błąd występuje, gdy usługa Chrome Update zostanie zabita lub przestała działać.

Dlaczego błąd Google Chrome 4 0x80070005 w systemie Windows?

Błąd 4 często pojawia się, gdy próbujesz zainstalować starszą wersję Chrome niż ta, która jest już zainstalowana na Twoim komputerze. Ten problem wskazuje, że użytkownik próbuje zainstalować przestarzała wersja powodując konflikt podczas aktualizacji przeglądarki.

Jak naprawić błąd Google Chrome 4 0x80070005 w systemie Windows?

Jeśli nie możesz aktualizacja Google Chrome w najnowszej wersji i błąd 4 0x80070005 pojawia się również , zalecane są następujące kroki.

Krok 1. Zainstaluj najnowszą wersję Google Chrome

Aby zainstalować najnowszą wersję Przeglądarka Google Chrome , musisz przejść do oficjalnej strony pobierania tego oprogramowania, aby pobrać najnowszą wersję instalatora. Po pobraniu aplikacji musisz ją uruchomić, aby zainstalować ją na swoim komputerze.

Zaleca się niepotrzebne wykonanie tego kroku usuń poprzednią wersję które miałeś na swoim komputerze, aby uniknąć utraty danych profilu, historii i zakładek. Jeśli zauważysz, że błąd nadal występuje, przejdź do kroku 2.

Krok 2. Sprawdź wpisy rejestru lub nieprawidłowe pliki w systemie operacyjnym

W niektórych przypadkach błąd Google Chrome 4 0x80070005 jest spowodowany zmianami w rejestrze lub przypadkowym usunięciem pliku. W tej sytuacji możesz: pobierz i zainstaluj CCleaner ten To narzędzie jest odpowiedzialne za rozwiązywanie problemów z wydajnością spowodowanych włączeniem Czyszczenia rejestru.

Krok 3. Wykonaj sprawdzenie pliku SFC

Gdy Google Chrome nie aktualizuje się automatycznie i wyświetla błąd 4 0x80070005, przyczyną mogą być uszkodzone pliki. Aby to przetestować, warto skorzystać z narzędzia SFC lub „Sprawdź pliki systemowe” ten

Co to jest Kontroler plików systemowych?

SFC lub Kontroler plików systemowych to obsługa Microsoft który skanuje wszystkie chronione pliki systemowe i zastępuje uszkodzone pliki kopii zapasowej. Zwykle ta funkcja jest bardzo przydatna dla Naprawa okien gdy występują uszkodzone pliki lub błędy, które zakłócają dobrą wydajność komputera.

Jak korzystać z narzędzia SFC?

Aby uruchomić SFC musisz przejść do pola wyszukiwania (ikona lupy) i wpisać cmd. Zobaczysz ikonę oznaczoną „Wiersz polecenia”. Kliknij prawym przyciskiem myszy i wybierz „ Wykonanie jako administrator ”. Otworzy się okno poleceń systemu Windows.

W oknie wiersza polecenia wpisz SFC / scannow i naciśnij 'Enter’. System sprawdzi pliki i ponownie uruchomi komputer, jeśli wykryje uszkodzone pliki.

Dodaj komentarz