Jak naprawić błąd e-mail 0x8007054e w systemie Windows 10? – Zbyt łatwe

Wiadomości w systemie Windows 10 były jednak jedną z najlepszych funkcji dodanych do tego systemu operacyjnego, chociaż był bardzo dobry, zawierał również kilka poważnych błędów. , dowiesz się, jak naprawić błąd poczty 0x8007054e w systemie Windows.

Ten błąd jest bardzo powszechny i ​​jest zgłaszany jako jeden z najczęstszych, ale nadal jest irytujący, ponieważ chociaż można go szybko naprawić, należy podjąć pewne kroki, aby osiągnąć ostateczne rozwiązanie, co dla niektórych może wydawać się nieco nudne.

Jak naprawić błąd poczty 0x8007054e w systemie Windows?

Aby naprawić błąd poczty 0x8007054e w systemie Windows dostępne są różne opcje. zobaczysz dwa najlepsze, których możesz użyć, aby zakończyć swój dylemat, i nie, nie jest to prawda sformatuj komputer i zainstaluj system Windows 10 na zacznij od niczego.

Pierwszym rozwiązaniem, które można zastosować w tym przypadku, jest naprawa lub usunięcie folderu z informacjami o koncie, ponieważ jeśli uda się go „naprawić”, błąd zniknie całkowicie i na zawsze.

Aby to zrobić, pierwszym krokiem, który musisz wykonać, jest: zamknij aplikacje poczty i kalendarza jeśli je otworzyłeś. Następnie musisz przejść do lokalnego dysku C, na którym jest zainstalowany system Windows.

Wewnątrz tego urządzenia musisz wyświetlić ukryte pliki systemowe, pomiędzy którymi znajduje się ten folder. Aby je zobaczyć, musisz najpierw kliknąć zakładkę „Widok”, która znajduje się na powyższej wstążce.

Następnie musisz aktywować okno, które pojawia się w prawym górnym rogu o nazwie „Pokaż ukryte przedmioty”. Umożliwi to przeglądanie plików, więc następnym krokiem jest przesłanie C: Użytkownicy / – Nazwa użytkownika / dane aplikacji / lokalnie w pasku przeglądarki Windows ten

Spowoduje to przejście do innej sekcji z wieloma folderami systemowymi, w środku znajdź plik Comms i całkowicie go usuń. Dzięki temu wszystko będzie gotowe, teraz wystarczy podejść do skrzynki pocztowej i skonfigurować ją od początku, aby móc z niej korzystać.

Zainstaluj ponownie aplikację do obsługi wiadomości!

Z tego, co przeczytałeś powyżej, powinieneś już być w stanie to zrobić Prawidłowy Błąd e-mail systemu Windows 0x8007054e, istnieje jednak inna metoda, którą możesz wypróbować na wypadek, gdyby poprzednia nie działała i konieczne byłoby ponowne zainstalowanie aplikacji. ten

Aby to zrobić, musisz najpierw przejdź do uruchamiania systemu Windows i poszukaj PowerShell Gdy pojawi się ikona, kliknij prawym przyciskiem myszy i uruchom ją jako administrator.

Będąc w środku, musisz wprowadź następujące polecenie: Uzyskaj -approvisionedpackage – online | obiekt gdzie {$ _. nazwa pakietu „* windowscommunicationsapps *”} | – Pakiet do usuwania online

Następnie naciśnij Enter, aby PowerShell wykonał swoją pracę, a kiedy skończysz (może to zająć trochę czasu), uruchom ponownie komputer. Jeśli wszystko poszło dobrze, aplikacja Poczta lub Kalendarz nie powinna być domyślnie instalowana.

Następnym krokiem jest dostęp do oficjalnego sklepu Microsoft i pobierz je od początku. Proces jest bardzo prosty, wystarczy wyszukaj według nazwy i kliknij „Zainstaluj” kiedy wyjdą.

Gdy je zdobędziesz, zauważysz, że będziesz mógł normalnie wprowadzić swoje dane, tj. Błąd zniknie, więc możesz już powiedzieć, że pomyślnie poprawiłeś błąd e-mail 0x8007054e w systemie Windows.

Teraz nie masz nic do roboty, ale przed wyjazdem, w ostateczności, powinieneś dalej szukać informacji Błędy systemu Windows aby nigdy nie zasnąć, możesz poszukać: Jak aktualizacja błędu naprawa 0x800705b4 ;

Dodaj komentarz