Jak naprawić błąd APC_INDEX_MISMATCH 0X0000001 w systemie Windows 10?

Odciski palców są niezbędne do tworzenia ekranów błędy niebieskiego ekranu Są one bardzo różne, jednym z nich jest błąd APC_INDEX_MISMATCH 0x00000001, który może doprowadzić poziom stresu użytkownika do ekstremalnego poziomu. Jeśli nie wiesz, jak naprawić ten błąd, nie martw się już, pokażemy Ci to dzisiaj Jak naprawić błąd APC_INDEX_MISMATCH 0X0000001 w systemie Windows 10.

Co to jest błąd APC_INDEX_MISMATCH 0X00000001 i co go powoduje?

Błąd APC_INDEX_MISMATCH 0X00000001 jest jednym z najczęściej oglądanych błędów niebieskiego ekranu przez użytkowników systemu Windows 10. Zwykle ten błąd jest spowodowany przez niektóre sterowniki audio, wideo i graficzne na komputerze, które są stare, niezgodne lub uszkodzone. Błąd APC_INDEX_MISMATCH 0X00000001.

Mówi się, że ten błąd wzrósł, ponieważ w indeksie występuje niespójność Stan APC , a rozwiązanie tego problemu może być dla wielu nieco żmudne.

W szczególności mówi się, że ten błąd wynika z wielu przyczyn, w tym z następujących:

 1. Wynika to głównie ze sterowników komputerowych niepoprawnie skonfigurowany , uszkodzony lub przestarzały
 2. Brakujące lub uszkodzone pliki systemowe mogą powodować ten błąd
 3. Rejestr systemowy i klucz bazy danych zostały poważnie uszkodzone
 4. Uszkodzenie pliku systemu Windows z powodu infekcji komputera i wszystkiego przez złośliwym oprogramowaniem typ wirusa komputerowego ? może być również spowodowane Złamany baran
 5. Problemy instalacja nowego sprzętu

Jak naprawić błąd APC_INDEX_MISMATCH 0X0000001 w systemie Windows 10?

Metoda 1: Zainstaluj ponownie sterownik karty graficznej

 • Jest to dobra metoda i zadziała w przypadku, gdy błąd jest spowodowany problemami z kontrolerem graficznym komputera. Aby go ponownie zainstalować, pierwszą rzeczą, którą musisz zrobić, to go znaleźć Uruchom okno dialogowe jednocześnie naciskając Windows + R.

 • W sekcji Do musisz wpisz msc i naciśnij Enter ? więc ty otwórz Menedżera urządzeń PC
 • Musisz zlokalizować i kliknąć kartę o nazwie Karty graficzne, aby wyświetlić sterownik, a następnie kliknąć sterownik prawym przyciskiem myszy i kliknąć Odinstaluj.
 • Pojawi się okno potwierdzenia dezinstalacji, w którym należy wybrać pole Odinstaluj oprogramowanie sterownika z tego urządzenia, a następnie kliknąć OK.
 • Następnie ponownie otwórz okno Uruchom, ale tym razem wpisz polecenie msconfig i naciśnij Enter na klawiaturze ten Następnie w wyświetlonym oknie przejdź do sekcji Uruchamianie i odznacz pole Bezpieczny rozruch, a następnie kliknij OK.
 • Na koniec musisz ponownie uruchomić system, a sterownik graficzny zostanie automatycznie zainstalowany bez błędu, co naprawi błąd APC_INDEX_MISMATCH 0X0000001.

Metoda 2: Wyłącz Realtek HD Audio Manager

Czasami ta metoda wyłączenia Realtek HD Audio Manager może pomóc naprawić irytujący błąd APC_INDEX_MISMATCH 0X00000001, więc zobaczmy, jak to zrobić.

Najpierw musisz otworzyć Menedżera zadań, który można znaleźć, umieszczając „Menedżera zadań” na pasku Start wyszukiwania systemu Windows. Następnie przejdź do zakładki Uruchom administratora, a zobaczysz listę aplikacji dostępne przy uruchomieniu, gdzie musisz zlokalizować Realtek HD Audio Manager, a następnie kliknij go prawym przyciskiem myszy i naciśnij wyłączyć coś ten

Jeśli Menedżer Realtek HD Audio nie pojawia się na liście aplikacji, musisz wyłączyć wszystkie aplikacje w systemie Windows 10.

Na koniec zamknij Menedżera zadań i uruchom ponownie komputer, aby sprawdzić, czy problem został rozwiązany.

Metoda 3: Sprawdź pliki systemowe pod kątem błędów

 • Jeśli pliki systemowe są uszkodzone, mogą spowodować błąd, który dotyczy Ciebie, więc powinieneś to sprawdzić. Aby to zrobić, naciśnij klawisz Windows, wpisz cmd, kliknij prawym przyciskiem myszy opcję i wybierz Wykonanie jako administrator ten
 • Teraz w wierszu polecenia wpisz SFC / scannow i naciśnij Enter, poczekaj kilka sekund, aż to polecenie zlokalizuje i wyświetli uszkodzone pliki na twoim komputerze.

Dodaj komentarz