Jak nagrywać ekran telefonu komórkowego do 120 klatek na sekundę?

Dziś wiele osób co godzinę tworzy nowe treści. Ta treść obejmuje wiele aspektów, ale najczęściej używane są filmy. Są filmy instruktażowe, inne nagrywają rozgrywkę i wiele więcej. Więc możesz się zastanawiać Jak mogę nagrać ekran mojego telefonu do 120 FPS? Znajdź odpowiedź w tym artykule!

Co to jest FPS?

FPS jest również nazywany klatki na sekundę (klatki na sekundę). Wszystko, co ma urządzenie elektroniczne, ma fps. Dlaczego; Odpowiedź brzmi, że odtwarzają obrazy z dużą prędkością, symulując ruch.

Z tego powodu w szczególnie w grach wideo , posiadanie szerokiego zakresu FPS zapewnia lepszą wydajność. Dla strzelanek takich jak Fornite wysoki FPS jest bardzo korzystny, ponieważ decyduje o przegranej lub wygranej.

Dzięki temu wysoki współczynnik FPS gwarantuje nam przyjemne doznania, zwłaszcza jeśli chodzi o gry wideo. Dlatego jeśli chcemy zrób zrzut ekranu naszego telefonu komórkowego z systemem Android my de Notr Grając w iPhone’a z urządzeniem mobilnym, musimy wziąć pod uwagę kilka czynników, które wpływają na FPS.

Czynniki, które należy wziąć pod uwagę podczas nagrywania ekranu telefonu komórkowego

Aby móc zarejestrować się na urządzeniu mobilnym, musisz wziąć pod uwagę takie czynniki, jak: typ przepustowości Twojego urządzenia ( gra niski, średni lub wysoki), a także rodzaj programu lub aplikacji, z której będziesz korzystać. Ponadto musisz jasno zdefiniować treść, którą chcesz nagrać. Pomoże nam to określić, co wpłynie na FPS filmu.

Si chcemy nagrywać gry , Weź pod uwagę, że w zależności od gry zamierzasz nagrywać, może to wpłynąć na Twój czas reakcji. Tak więc pierwszą rekomendacją do ulepszania lub nagrywania z wysoką liczbą klatek na sekundę jest zmniejszenie całej grafiki w grze.

Możesz używać programów lub aplikacji, aby zrób zrzut ekranu swojego urządzenia najbardziej zalecany do tego byłby Az Screen Recoder i Game Screen Recorder. Następnie dowiedz się, jak przechwytywać ekran telefonu komórkowego za pomocą tych aplikacji i jak nagrywać bez korzystania z aplikacji.

Nagrywanie ekranu przy maksymalnej FPS

Zaczniemy od wyjaśnienia krok po kroku, jak korzystać z aplikacji do nagrywania ekranu telefonu, Możesz ja ja ekran nagrywania dźwięku ten

Rejestrator ekranu AZ

Jest to bardzo łatwe w użyciu. Pierwszą rzeczą, którą musisz zrobić, to: dotknij pływającej ikony aplikacji wyświetlane na ekranie głównym po prawej stronie. Wygląda na wybór Zapisz się ten Rejestrację możemy zatrzymać w dowolnym momencie. Aby to zrobić, przeciągnij pasek powiadomień w dół i naciśnij opcję Zapisz się ten

Domyślnie nagranie jest w jakości HD, bez znaku wodnego i reklam. Ponadto, aby zarejestrować nasze części, ta aplikacja oferuje dość wysokiej jakości FPS który w zależności od zasięgu telefonu może osiągnąć nawet 120 FPS.

Nagrywanie ekranu gry

Ta aplikacja jest dla tych, którzy lubią transmitować na żywo. Ta aplikacja umożliwia nagrywanie i przesyłanie strumieniowe gry, więc wykonaj poniższe czynności, aby z niej skorzystać.

Pierwszą rzeczą, którą musisz zrobić, to otworzyć aplikację w tym czasie automatycznie rozpocznie nagrywanie gry, komputery stacjonarne, a nawet aplikacje. Za pomocą przycisku sterowania w aplikacji możemy poprawić prędkość wideo, rozdzielczość, a nawet FPS, osiągając żądane 120 FPS.

Ponadto niektóre urządzenia mobilne mają niestandardowe domyślne aplikacje do nagrywania ekranu. Chociaż te aplikacje są łatwe w użyciu, należy wziąć pod uwagę wymienione powyżej aspekty, aby uzyskać najlepsze wrażenia podczas nagrywania.

Podsumowując, nagrania naszego ekranu telefonu zależy w dużej mierze jego zakres ten Korzystając z tych aplikacji, możesz nagrywać z przyzwoitą liczbą klatek na sekundę. Możesz również dowiedzieć się, która aplikacja jest najlepsza nagrywanie wideo na youtube ten Jeśli podoba Ci się ten artykuł, podziel się nim ze znajomymi i rodziną. Zostaw nam swój komentarz, abyśmy mogli usłyszeć Twoją opinię.

Dodaj komentarz