Jak nagrać klip dźwiękowy za pomocą Windows 7 Recorder? Przewodnik krok po kroku

W latach 90. najlepszy sposób na … Nagraj dźwięk niewątpliwie minął kasety . Jeśli jesteś bardzo młody, prawdopodobnie nigdy go nie widziałeś. Do tego czasu były bardzo popularne pojawienie się płyt CD i DVD . To nie było takie praktyczne dla rejestracje domowe Samochód nie konkretne urządzenie to było konieczne .

Jednak to to było w środku nieco to puste miejsce, to jest pliki z Z Aplikacje Informatyka. Jednym z najczęściej używanych był Nagrywanie dźwięku w systemie Windows 7 . Był bardzo łatwy w obsłudze i nie wymagał dużych zasobów.

podobnie dziś jest to bardzo praktyczne . Jeśli szukasz sposobu na tworzenie Podcast lub radio w puszce na komputerze W7, polecamy ten element.

Dowiedz się, jak nagrać klip za pomocą rejestratora dźwięku z systemem Windows 7

Zanim zaczniesz korzystać z tej aplikacji, musisz się upewnić, że twoja karta dźwiękowa ma zaktualizowane sterowniki (a raczej ostatni dostępny). W przeciwnym razie może nie działać poprawnie.

Możesz to sprawdzić za pomocą Windows Update:

 • Raz zrobione podłącz mikrofon do komputera (nie jest konieczne, jeśli jest zintegrowany jak w laptopach). Poczekaj na to Windows to rozpoznaje .
 • Rodzaj naciśnij przycisk „Zasada” lub naciśnij przycisk z logo Okna na klawiaturze .
 • Przewiń aplikacje, aż znajdziesz Folder „Akcesoria”. .
 • Po otwarciu kliknij „Magnetofon”.
 • Zobaczysz, że tak jest raczej mały interfejs z bardzo małą liczbą przycisków.
 • Kiedy będziesz gotowy, naciśnij „Rozpocznij nagrywanie” .
 • Czas trwania ma maksimum trzy godziny .
 • Kliknij, aby zakończyć „Zatrzymaj nagrywanie” .
 • Okno operator pliku otwiera się natychmiast . W tym musi Wybierz lokalizację ten dokument audio zostanie zapisany .
 • Zmień nazwę i naciśnij „Nagrywać”.
 • Le Formularz domyślnie . Wma (Windows Media Audio).

Wspomnij, że to jest nagranie nagra tylko to, co jest wprowadzane z mikrofonu w zależności od jego jakości, aby uzyskać najlepsze wyniki.

Lista najlepszych zewnętrznych aplikacji do nagrywania głosu w systemie Windows 7

«MISE À JOUR ✅ Czy chcesz użyć nagrywarki Windows 7 do nagrania klipu audio? ENTREZ ICI app i zdobądź wszystko od SCRATCH! »

Jak mogłeś zauważyć, jest to program bardzo prosty i łatwy w użyciu . Nie ma jednak wyboru wersja żaden z formaty wyjściowe . Jeśli potrzebujesz dostępu do tego typu narzędzia, możesz użyć zewnętrznego programu .

Na poniższej liście znajdziesz nasze sugestie:

Audace

Jest to darmowy program kompatybilny z Windows 7. Posiada wysoce zintegrowany interfejs do edycji dźwięku prawie profesjonalny. Jedną z zalet tego oprogramowania nad aplikacją W7 jest to, że umożliwia wejście z wielu źródeł dźwięku .

Pobierz Audacity Windows

Pobierz Audacity na macOS

Pobierz Audacity Linux

Ocena dźwięku

różne darmowe oprogramowanie który wykorzystuje bardzo mało zasobów na twoim komputerze. Pozwala nagrywać, edytować i nie tylko podstawowe ustawienia dźwięku . Dobrą rzeczą jest to, że tak jest kompatybilny ze wszystkimi systemami operacyjnymi więc jeśli pracujesz na różnych urządzeniach, to ulga.

Pobierz Ratingudio Windows

PobierzScoreudio MacOS

Pobierz Ratingudio Linux

Przesłuchanie firmy Adobe

Wreszcie na liście znajduje się jedna z najpopularniejszych aplikacji silniejszy do edycji dźwięku. Przeznaczony profesjonalny ponieważ to ma najnowocześniejsze narzędzia Kupić. Permet Organizacja Narodów Zjednoczonych Zapisz się wysoka jakość , oraz przetwarzanie i dogłębna poprawa różne formy. Jednakże nie jest darmowym programem . Podobnie jak cały pakiet Adobe kosztuje prawie 25 euro miesięcznie .

Pobierz Adobe Audition Windows

Pobierz Adobe Audition MacOS

Jeśli masz jakieś pytania, zostaw je w komentarzach, skontaktujemy się z Tobą jak najszybciej i pomożemy wielu innym członkom społeczności. Kocham cię!

Dodaj komentarz