Jak mogę zrezygnować z subskrypcji lub wypisać się z Wallapop? – Przewodnik krok po kroku

Obecnie istnieje wiele platform sprzedaży i marketingu o wysokiej i niskiej wartości. Na przykład wiele osób robi zarejestrowany w Wallapop na sprzedaż przedmioty, które nie są już używane i kupuj używane przedmioty wysokiej jakości w atrakcyjnej cenie.

Z tego powodu platforma ta stała się bardzo popularna wśród tych użytkowników, którzy chcą pozbyć się przedmiotów, których już nie używają lub którzy potrzebują wysokiej jakości przedmiotów w dobrej cenie.

Ale jeśli nie chcesz już być członkiem Wallapop, wyjaśnimy to w tym artykule Jak usunąć lub anulować swoje konto Wallapop? Przewodnik krok po kroku ten

Jak mogę zrezygnować z subskrypcji lub wypisać się z Wallapop?

Jeśli zastanawiasz się nad usunięciem konta na tej platformie, ponieważ jest to dla Ciebie trudne acheter lub sprzedawaj produkty na Wallapop , możesz poprosić o radę, aby uzyskać satysfakcjonujący wynik.

Ale jeśli planujesz usunąć swoje konto, pamiętaj, że nie powinieneś mieć wyprzedaży ani zakupów. konieczne jest przeprowadzenie operacji, które są w toku.

 • Z urządzenia mobilnego (Android i iOS)

W przeciwieństwie do innych aplikacji, Wallapop nie pozwala na usunięcie konta z aplikacji Aby zakończyć proces, musisz uzyskać dostęp do strony głównej Wallapop, oto kroki:

 1. Otwórz swoją ulubioną przeglądarkę i wyszukaj adres URL: www.wallapop.com.
 2. Musisz skonfigurować przeglądarkę mobilną, aby nawigować tak, jakbyś przeglądał komputer. Aby to zrobić, kliknij ikonę z trzy pionowe punkty, które są znajduje się w prawym górnym rogu > Następnie zaznacz pole z opcją „Wersja na komputer” ten
 3. Postępuj zgodnie z instrukcjami w sekcji „Z komputera” (tj. kroki od 1 do 7).

Jeśli chcesz ponownie zarejestrować się w Wallapop, musisz utworzyć nowe konto z innym adresem e-mail niż ten, którego użyłeś podczas anulowania subskrypcji. Jeśli użyjesz tego samego, poinformuje Cię, że używany jest e-mail, co nie ma większego sensu, jeśli już usunąłeś swoje konto.

 1. musi zaloguj się i zaloguj do Wallapop z danymi, których zwykle używasz.
 2. Przejdź do górnego paska i kliknij „Moja przestrzeń”, aby uzyskać dostęp do swojego profilu.
 3. Teraz pojawi się Twój panel sterowania, przejdź do bocznego menu po lewej stronie ekranu i wybierz opcję „Profil” ten
 4. Będąc w tej opcji, poszukaj sekcji „Informacje o koncie”, gdzie zobaczysz najważniejsze dane z Twojego konta. Poszukaj opcji „Chcę się wypisać” i kliknij na niego.
 5. Wallapop zapyta Cię „Czy na pewno chcesz zrezygnować z subskrypcji?” Kliknij opcję „Tak, chcę się wypisać” ten
 6. Wyskakujące okienko pojawi się z różnych powodów, aby zrezygnować z subskrypcji. Wybierz przyczynę, która pasuje do Twojego przypadku i kliknij „Potwierdzać” ten
 7. System będzie prowadzić unieważnienie na stronie głównej Wallapop na znak, że Twoje konto zostało pomyślnie usunięte.
 8. Tak proste, że możesz zrezygnować z subskrypcji Wallapop.

Inne aplikacje do kupowania używanych przedmiotów

Jeśli zrezygnowałeś z subskrypcji Wallapop, ponieważ uważałeś, że platforma jest trudna w użyciu, nie jest przydatna lub nie jest tym, czego oczekiwałeś. poniżej pokażemy kilka innych alternatyw.

Ta platforma jest odpowiedzialna za sprzedawać i kupować używane ubrania dla mężczyzn i kobiet; Chociaż ubrania są używane, są ubrania z dużych firm. Ponadto aplikacja ta umożliwia sprzedającemu i kupującemu sfinalizowanie transakcji między nimi.

Ta aplikacja pozwala wyślij kilka zdjęć przez czat możesz też obserwuj innych użytkowników lub mogą śledzić Twoje konto. Posiadanie subskrybentów jest korzystne, ponieważ więcej użytkowników zobaczy Twoje artykuły. innymi słowy, jest więcej opcji zakupów.

Jest to aplikacja odpowiedzialna za sprzedaż i kupno urządzenia elektroniczne, takie jak p używane są tylko tablety i telefony komórkowe. Co ważne w przypadku tej aplikacji można za jej pośrednictwem zapłacić i odebrać produkt w domu bez konieczności spotykania się ze sprzedawcą przedmiotu, co zapewnia bezpieczeństwo i spokój.

Ostatnią i nie mniej ważną opcją jest: sprzedajemy produkty na Wolny rynek ten To jest modne ? potem pytam, dlaczego nie sprzedać tego produktu, którego już nie używam i który jest w doskonałym stanie. Cóż, w ten sposób możesz uzyskać dodatkowe pieniądze. Mamy nadzieję, że ten artykuł okaże się pomocny w poprawie jakości sprzedaży lub zakupów.

Dodaj komentarz