Jak mogę zostać partnerem Glovo? Zbyt łatwe!

Kiedy mówimy o partnerze, mamy na myśli relację, która istnieje między dwiema firmami dla obopólnej korzyści. Zwykle jeden z nich działa jak dostawca produktów lub usług a drugi to ten, który je sprzedaje. Tak jest w przypadku Glovo i Partnerów, którzy oferują produkty w sklepie za pośrednictwem aplikacji Glovo.

Jeśli jeszcze nie wiesz, możesz się zastanawiać – Czym jest Glovo, co oferuje Globo i jak działa Globo? ten A żeby pójść jeszcze dalej, chcesz wiedzieć Ile pieniędzy możesz zarobić z Glovo? Ile pieniędzy zarabia dealer Glovo? ten Prawda jest taka, że ​​są firmy, z którymi Glovo zawarło umowy na dostawy ten

Więc jeśli mam restaurację? Ile kosztuje Glovo za restaurację Jak umieścić swoją restaurację w Glovo? ten Będzie to zależeć od tego, jak dobrze Twoja firma spełnia wymagania Glovo podczas rejestracji na oficjalnej stronie internetowej.

Pamiętaj, że klienci nie będą płacić bezpośrednio w sklepie czy restauracji. Ponieważ produkty są odebrane i dostarczone przez Glovers we wskazanej przez Ciebie pozycji. Zaowocowało to trzema różnymi sposobami złożenia zamówienia: z zamówieniem „Przelew”, „lub Nieprawidłowy” i „Partner”.

Obecnie aplikacja ta znacznie się rozwinęła, m.in. sprzedaż produktów spożywczych, usług farmaceutycznych, higieny. Dlatego coraz więcej osób jest na to gotowych dowiedz się, jak korzystać z aplikacji Glovo ? Nie wspominając o tym liczba nowych partnerów podwoiła się ten

W jaki sposób Glovo korzysta z nowych partnerów?

Ze względu na pandemiczną kwarantannę restauracje i restauracje są w niekorzystnej sytuacji, a najbardziej opłacalne opcje są „dystrybucja” a także „na wynos” i „na wynos”, a także „kuchnie duchów”.

Odnoszą się do specjalnych obszarów kuchennych tylko do przygotowania dań do dostawy ? Ten model został niedawno wydany w Londynie, a coraz więcej klientów uczestniczy zarówno w Hiszpanii, jak i we Włoszech.

Do 2019 roku Glovo otworzyło swoją pierwszą kuchnię duchów w Argentynie i jest teraz atrakcyjna dla większej liczby partnerów, ponieważ ma ogromną przewagę brak konieczności inwestowania kapitału początkowego jako główny materiał ma go aż do dostawy.

Dystrybutorzy też tego nie potrzebują, bo w Glovo via Glovers prowadzi tę działalność, na dodatek restauracja ją umieszcza produkty i kuchnia a koszt jest dzielony między obie strony; Jak widać, kuchnie duchów to dobra opcja dostawy.

Jakie są korzyści dla partnerów z dołączenia do sieci Glovo?

  • Ma wiele zalet, w tym oczywiście wyższe dochody, v szczególnie w krytycznych momentach.
  • Nabytek nowa klientela poza restauracją.
  • Nazwa lub marka stanie się znany i rozpoznawany w całym kraju.
  • Staniesz się znany jako najlepszy szef kuchni , będąc w stanie pokazać całą wiedzę i potrawy, których wcześniej nie odważyłeś się pokazać.
  • Jeśli chodzi o płacenie za sprzedane produkty lub usługi, nie spowoduje to żadnych problemów, jak jest Glovo, który zajmie się tym procesem które wyślemy później.

Jak zostać partnerem Glovo? – Zbyt łatwe

  • Dla partnera, który chce współpracować z Glovo, pierwszą rzeczą do zrobienia jest: nagraj, gdzie oni są umieści ich dane osobowe , za pośrednictwem następującego linku: glovoapp.com/es/partners/sales
  • Następnie wypełnij formularz, w którym musisz wszystko wpisać informacje związane z Twoją firmą takie jak imię i nazwisko, adres e-mail. telefon, rodzaj działalności, miasto, kod pocztowy, m.in.
  • Prześlij formularz i czekam na odpowiedź.

Wszystkie firmy przechodzą następnie szczegółowe oceny przy ustalaniu, czy kwalifikują się do współpracy z Glovo. Jeśli zostanie zaakceptowany, kierownik skontaktuje się z danym obiektem, uzupełnić dodatkowe informacje i rozpocząć negocjacje.

Dlatego możemy stwierdzić, że niesie ze sobą możliwość działania jako partner z Glovo znaczące korzyści dla obu stron , zwłaszcza w celu zwiększenia potrzeb naszej firmy w tych trudnych czasach, przez które przechodzi nasza planeta, lub w każdym innym kryzysie, który się pojawia. może prezentować.

Dodaj komentarz