Jak mogę zobaczyć czyichś najlepszych przyjaciół na HouseParty?

Aplikacja do rozmów wideo oferuje Ci świat już teraz Zaprzyjaźnij się z najlepszymi przyjaciółmi z HouseParty ten Udział nas i łatwe do odkrycia jak zobaczyć czyichś najlepszych przyjaciół na HouseParty.

Po co oglądać czyichś najlepszych przyjaciół?

HouseParty czyli wirtualny „dom” to aplikacja o niezwykle innowacyjnych funkcjach, które sprawią, że poczujesz się dobrze. swoich najlepszych przyjaciół. Ale spójrzmy na niektóre powody, dla których może tak być Ważne jest, aby zobaczyć czyichś najlepszych przyjaciół :

 • DomParty to darmowa aplikacja, łatwa do pobrania łączy Cię z innymi sieciami społecznościowymi, takimi jak Facebook i Snapchat. Umożliwia rejestrację dzieci powyżej 13 roku życia. Dlatego znajdziesz tam bardzo inną populację, nawet od Kilka krajów ten
 • Aplikacja zapewnia również wyjątkową formę wirtualnej rozrywki ze znajomymi oraz interakcji poprzez wideoczaty i rozmowy wideo. Możesz nawet zorganizować lub poprowadzić imprezę na HouseParty,

  Dlatego szybko zyskała popularność, zwłaszcza wśród młodych ludzi.
 • Podczas prywatnego czatu wideo możesz wejdź do prywatnego pokoju lub na imprezę w HouseParty itp.

  być w stanie dodać do 7 znajomych.
  Kiedy zaprosisz
  twoi przyjaciele i ich przyjaciele spotykamy się stopniowo. Dlatego aplikacja jest najbardziej odpowiednia do uruchamiania gier grupowych.

 • Z tych wszystkich powodów masz pełne prawo zobaczyć, kim są czyjeś znajomi online, zwłaszcza gdy chcą wziąć udział w wydarzeniu. prywatna rozmowa wideo ten Dlatego warto chcieć je wizualizować i wiedzieć, kim są, ponieważ może to spowodować problemy w przyszłości.

Jak znaleźć czyichś najlepszych przyjaciół w HouseParty?

Kiedy rozpoczynasz rozmowę wideo ze znajomymi, czy chcesz chwilę pogadać, czy podzielić się przyjemnym dzieleniem, uruchamiasz rodzaj prywatnego pokoju, możesz nawet aktywować więcej niż jeden pokój na raz, w nich będę miał możliwość uruchomienia grupy gier ten

Twoi znajomi stopniowo wchodzą do tego pokoju, ale to, co nowego, to inni użytkownicy nieznajomi, którzy nie zostali wezwani bezpośrednio zapobiegawczy także uczestniczyć w rozmowie wideo lub grze ? Są przyjaciółmi Twoich znajomych, ponieważ ta aplikacja daje im uprawnienia do zapraszania ich. Ale jak będziesz mógł je zobaczyć? Będzie łatwiej niż myślisz:

 • HouseParty ma możliwość, że gdy zaprosisz znajomych do rozmowy, wystarczy przeskoczyć do strzałki w dolnej środkowej części ekranu, przesuń ekran w górę od dołu aby Twoi znajomi mogli zostać dodani do czatu lub rozmowy wideo, aby pojawili się na ekranie.
 • Kiedy wchodzą do pokoju, ich twarze pojawiają się na ekranie w tym samym czasie w czasie rzeczywistym, dzięki czemu wszyscy mogą wyglądać komfortowo. a jeśli 7 Twoich znajomych ma do niego dostęp, ekran zostanie podzielony na 8 równych części lub małe okna, aby zobaczyć je wszystkie, w tym siebie.
 • Gdy nieznani użytkownicy wejdą do Twojego pokoju rozmów, również będziesz mógł ich zobaczyć, ale nie będziesz mógł ich natychmiast usunąć. W ten sposób może to być niewygodne wcześniej możesz wejść do konfiguracji i je zablokować z symbolem kłódki, w ten sposób sprywatyzujesz pomieszczenie.

 • ty będę Móc- proszę zostawić pokój otwarty z przyjemnością przyjaciele innych ludzi. Możesz jednak również sprawdzić ich profil, w jaki sposób? Jeśli umieściłeś swoich znajomych na Facebooku lub Snapchacie, sprawdź ich listę kontaktów, teraz poszukaj imion znajomych, ponieważ HauseParty nadal nie daje Ci natychmiastowej akcji, a jeśli Twoja osoba jest zakłopotana, wspomnij o tym i zapomnij .

Zadaj sobie pytanie, czy gdybyś urządził przyjęcie w domu, powitałbyś nieznajomych? Następnie zastanów się, co przeczytałeś w naszym artykule jak możesz zobaczyć czyichś najlepszych przyjaciół na HouseParty? Mamy nadzieję, że podczas zawierania wirtualnych przyjaźni zachowasz wszelkie środki ostrożności i zachowasz zdrowy rozsądek.

Dodaj komentarz