Jak mogę znaleźć lub poznać mój kod DIDI?

W DIDI starają się: ułatw sobie życie, dlatego kody oferują zniżki podczas korzystania z DiDI jako pasażer, często lub po raz pierwszy. Pomaga nawet szybko dostać się do pracy lub na długo oczekiwane spotkanie z przyjaciółmi.

Z DIDI przeżyjesz niezapomniane wrażenia, dzięki niskim cenom zapłacisz za najlepszy komfort i szybkość tej ekspresowej usługi oferowanej przez DIDI. Ale skąd wiesz, jaki jest kod DIDI? Tutaj odpowiadamy na to pytanie.

ΟΔ następnie- Znalazłem swój kod DIDI ;

Internet zawsze oferuje wiele alternatyw, ponieważ DIDI to firma oferująca szybką i wygodną mobilność jedna z najlepszych szybkich linii transferowych. Uzyskanie kodów DIDI jest bardzo proste, wystarczy wyszukać w Internecie strony zawierające kody DIDI.

Szukaj tylko kody, które ci oferują najlepsze rabaty i możesz ich używać w aplikacji DiDI. Jedną z wielu witryn, które zachęcają do korzystania i pobierania czegoś nowego, jest Zniżki Millennium, co daje listę wszystkich kuponów, których możesz użyć w DIDI. Wystarczy skopiować i wkleić kod, a szybko i bezpiecznie dostaniesz się do DIDI.

Pamiętaj, aby zawsze szukać najnowszych platform w 2020 roku. Te kody oferują wiele rabatów i możesz uzyskać świetne rabaty całkowicie darmowe wycieczki pierwsze miesiące; Ponadto kody polecające mogą pomóc Ci wielokrotnie podróżować za darmo.

Udostępnij kod znajomym, po prostu otwórz menu opcji, aby nacisnąć opcję Udostępnij i wygraj ten Twój telefon otworzy nowy ekran, pojawi się hasło i będziesz musiał je skopiować i udostępnić, Didi nagrodzi Cię szybką, bezpieczną i darmową mobilnością.

Wprowadź kody rabatowe za pomocą DIDI krok po kroku

Zawsze będziesz miał niesamowicie niskie ceny dzięki DIDI, które również oferuje Ci Kupony zniżkowe. Wystarczy pobrać Aplikacja DiDi na telefonie komórkowym. Aby zapisać kupon, znajdziesz swoją nazwę użytkownika w lewym górnym rogu. karta z wieloma opcjami otworzy się później, wybierz Kod oferty.

Następnie pojawi się puste miejsce z prośbą o kod promocyjny. Wszystko czego potrzebujesz to skopiuj i wklej kod promocyjny i wybierz Następny ? szybko pokaże Ci na ekranie, że Twoje hasło się powiodło i otrzymasz pierwszą darmową jazdę DiDi.

Komentarz DiDi Pasajero działa ;

Aplikacja DiDi Pasajero zabierze Cię tam, gdzie jej potrzebujesz, w każdej chwili. Jest to rodzaj transportu, który istnieje Chiny, Japonia, Australia, Brazylia i Meksyk. Po otwarciu aplikacji wybierz usługę i zakończ podróż, pokazując swoją lokalizację i wybierając miejsce docelowe, możesz nawet dodaj dwa różne miejsca docelowe ten W DiDI możesz dodawać i zapisywać często odwiedzane miejsca, aby ułatwić przyszłe podróże.

Nie martw się o pojazd i kierowcę. talerz Formularz DiDI pokazuje wszystkie informacje niezbędny suri przydzielony pilot; jak widać informacje o pojeździe, który Cię odbierze.

Możesz również sprawdzić dokładną lokalizację kierowcy, szacowany czas przyjazdu sytuacja na drodze w czasie rzeczywistym. Posiada komunikację umożliwiającą łatwą komunikację z kierowcą. Płatność odbywa się za pośrednictwem aplikacji, a w niektórych miejscach gotówką.

Zdecydowanie DIDI to aplikacja, która rośnie coraz bardziej i wielu nowych użytkowników zaczęło używać DIDI jako preferowanego środka transportu ze względu na ekonomię i zniżki. Nie zapomnij śledzić oficjalnych kont DIDI na Twitterze, Instagramie lub Facebooku, które od czasu do czasu rozpowszechniają kupony de zmniejszenie z kodami 20, 30 lub nawet 50% taniej.

Dodaj komentarz