Jak mogę zmienić głośność moich połączeń telefonicznych, aby nie rozpoznawały Cię na moim telefonie? Przewodnik krok po kroku

Zmiana fonologii połączenia tak, aby nie rozpoznali go, może być bardzo uderzającym żartem dla przyjaciół. Więc dzięki tej sztuczce pokażemy Ci, że możesz udawać kogoś innego i możesz ich wszystkich oszukać.

Podczas połączeń możesz zmieniać ton głosu na kilka sposobów. Mogą to być: zmuszanie go do brzmienia innego, używanie aplikacji, która to zmienia lub mikrofonu, który zniekształca głos.

Przynieśliśmy ci ten samouczek, aby dowiedzieć się, jak to zrobić. Tutaj wyjaśnimy krok po kroku różne procedury, które należy wykonać, aby to osiągnąć. Przygotuj się na żart w telefonie!

Czy legalne telefonowanie zmienia nasz prawdziwy głos w Hiszpanii?

Jest to całkowicie legalne, o ile jest to zabawne i druga osoba o tym wie. . Ponieważ zniekształcanie lub zmiana fonologii, gdy dzwonisz do kogoś w nielegalnych celach, takich jak szantaż, wymuszenie, porwanie itp., może spowodować poważne problemy.

Polecane, jeśli planujesz to zrobić, rób to tylko z wiedzą, więc aby uniknąć wszelkich niedogodności, jakie może to spowodować, jeśli zrobisz to z nieznajomym.

Jakie są sposoby na zmianę naszego głosu, gdy dzwonimy przez telefon?

Podczas rozmowy telefonicznej można to zrobić na kilka sposobów. Nie ma znaczenia, czy jest do mobilne lub dla aplikacji takich jak WhatsApp, Facebook, Skype i inne. wszystko to będzie działać bez problemu.

Opiszemy je poniżej:

Rozciągnij struny głosowe

Jest to najczęstsza i najmniej wydajna operacja. chociaż będzie to zależeć od twojej zdolności do zaciśnięcia strun głosowych i uzyskania wyniku. Możesz spróbować ustawić niższy lub wyższy poziom głośności, Spróbuj też narzucić i zmienić wymowę różnych słów, udawać, że jesteś z innego kraju.

Sprawi, że Twój cień będzie wyglądał zupełnie inaczej niż ten, który zwykle nosisz. Jeśli uda ci się go poprawnie zastosować, możesz oszukać znajomego, aby grał w dobrą grę.

Użyj aplikacji mobilnej

Aplikacje mobilne to świetny sposób na zrobienie tego, ponieważ ta aplikacja wprowadzi w nim bezpośrednie zmiany i sprawi, że będziesz wyglądać jak inna osoba. Używa odcieni, które zniekształcą twoją fonologię, ponieważ zazwyczaj mają pewne uderzające szczegóły, które sprawiają, że wygląda tajemniczo, zabawnie, nieśmiało itp.

Użyj mikrofonu, który zniekształca Twój głos

Wreszcie są mikrofony zniekształcające głos, urządzenia te zasadniczo działają jako głośny głos, ale bez zbytniego zwiększania głośności. Zwykle pozwalają na bardziej żywy ton, plus na przykład, zmieniając ton, możesz stopniowo osiągnąć inny wynik.

Problem z tymi urządzeniami polega na tym, że musi znajdować się między ustnikiem a telefonem komórkowym, aby mogły prawidłowo funkcjonować i nie pozwalały słyszeć i odkrywać własnego głosu. .

Lista najlepszych aplikacji do wykonywania połączeń ze zmodyfikowanym głosem

Istnieje kilka aplikacji, których możesz użyć do zmiany sposobu mówienia podczas nawiązywania połączenia. Pamiętaj, że te narzędzia muszą być włącza się przed i wyłącza po podłączeniu.

Najlepsze, jakie znaleźliśmy to:

Najlepszy Zmieniacz Głosu – Darmowy

„AKTUALIZACJA” Chcesz dowiedzieć się, jak wykonywać połączenia telefoniczne ze zmienionym i nierozpoznawanym głosem? ⭐ KLIKNIJ TUTAJ ⭐ i dowiedz się jak ✅ ŁATWE i SZYBKIE ✅ „

Ta aplikacja nie jest przeznaczona do natychmiastowej zmiany głosu podczas połączeń. Jednak jest dobry wybór, aby mieć inny wpływ na fonologię podczas robienia lub wysyłania notatek, ponieważ pozwala zapisywać i edytować za pomocą różnych filtrów, a nawet używać starych tonów i poprawiać je. To świetna opcja dla osób, które lubią przesyłać pliki audio.

Zmiana głosu – IntCall

To jest narzędzie jest obecnie dostępna tylko dla urządzeń z systemem iOS. Chociaż wcześniej był dostępny na Androida, został usunięty ze Sklepu Play z nieznanych powodów. Jednak działa dobrze na tych komputerach.

Dzięki niemu możesz zmienić swój głos za pomocą różnych efektów, których możesz użyć podczas połączenia. Posiada funkcję demo, dzięki czemu możesz przetestować, jak będziesz słuchać. Możliwym minusem jest to, że jest płatny, ale daje ci to dwie minuty próby, dzięki czemu możesz zaprosić przyjaciela, a jeśli chcesz, możesz go kupić.

W aplikacji możesz zobaczyć różnorodne wzory i pogodę. Kiedyś to było kosztowne 5 minut to 1 €, a 170 minut za 40 €. Te ceny mogły się zmienić pomimo tego, że jest bardzo dobry, który idealnie pasuje do tego, co oferuje.

Zabawne połączenie: rozmowy telefoniczne

Kolejna aplikacja dostępna na urządzenia z systemem iOS i która pozwala na zmianę fonologii i modyfikację w trakcie rozmów. Niestety nie masz możliwości wykonania połączenia demonstracyjnego, ale masz możliwość nagrania go w celu przetestowania efektów.

Jedynym minusem jest to, że ma różne reklamy, które mogą być denerwujące, ale nie pojawiają się konsekwentnie. Ale ponieważ jest to uważane za wadę, jest to zaleta, ponieważ dzięki tej reklamie możesz zarobić 30 sekund za darmo. Ich ceny wahają się od 1 € do 20 € za 64 minuty.

Zabawna kombinacja: żarty z telefonu

Modyfikator głosu

Dzięki temu możesz zmienić swój głos, aby brzmiał jak ktoś inny. Chociaż ma różne filtry głosu, ten ma problem i to wszystko niestety nie można go używać do połączeń. Dlatego możesz ich używać tylko do edycji notatek, plików audio lub wszystkiego, co przechowujesz na swoim urządzeniu. Posiada intuicyjny i łatwy w użyciu interfejs, ale nieco stary.

Fałszywy identyfikator dzwoniącego

Wreszcie, mamy jeden z najlepszych dostępnych za darmo na Androida, ponieważ pozwala nie tylko zmienić fonologię, ale także ukryj swój numer, aby wyglądał na nieznany w momencie ich powstania.

Ponadto zapewnia dwie bezpłatne rozmowy dziennie, dzięki czemu możesz teraz robić, co chcesz. Możesz pobrać aplikację i wypróbować jej ograniczenia, aby zobaczyć, jakie usługi oferuje i jakie korzyści uzyskasz, jeśli kupisz wersję płatną. Krótko mówiąc, jest to jedna z najlepszych opcji dostępnych dla każdego urządzenia z tym systemem operacyjnym.

Pobierz fałszywy identyfikator dzwoniącego APK na Androida

Jeśli masz jakieś pytania, zostaw je w komentarzach, skontaktujemy się z Tobą jak najszybciej i pomożemy wielu innym członkom społeczności. Kocham cię!

Dodaj komentarz