Jak mogę zdobyć darmowe Pokèballe podczas blokady?

Pokèmon Go to gra, która wymaga wyjścia na grę, co jest nieco skomplikowane, biorąc pod uwagę blokadę w większości miejsc. Możesz włącz synchronizację przygód i sprawiasz, że ruchy domu liczą się do podjętych kroków, ale to uniemożliwia odwiedzanie Pokèstops lub siłowni, co oznacza, że ​​​​kończą ci się zapasy. Możesz kupić materiały eksploatacyjne lub poprosić znajomych, aby ci je podarowali. Jeśli nie jest to możliwe, Niantic rozdaje 8 Pokèballi, 4 Pinap Berries i 4 Razz Berries ten Zobacz, jak możesz je zdobyć.

Dodaj Niantic jako przyjaciela

Jeśli dodasz Niantic jako przyjaciel w grze , firma wyśle ​​Ci powyższe przedmioty w prezencie. Kliknij swój awatar w grze i wybierz zakładkę „Znajomi”. Kliknij „Dodaj przyjaciela” i użyj następującego kodu trenera, aby dodać Niantic jako przyjaciela.

9484 2295 3675

Niestety może to nie działać, ponieważ wielu graczy próbuje dodać firmę, a oczekujące żądania gromadzą się do momentu, w którym nowe żądania nie są przetwarzane. Istnieje jednak dość prosta alternatywa.

Użyj kodu promocyjnego

Niantic dał użytkownikom kod promocyjny, który mogą wykorzystać za darmo. Kod można zeskanować z gry na Androida, ale użytkownicy Androida i iOS mogą odwiedź tę stronę i wprowadź hasło do pobrania za darmo.

EMRK2EZWLVSSZDC5

Zaloguj się do swojego konta Pokèmon, a następnie wprowadź hasło. Pojawienie się przedmiotów w grze zajmie trochę czasu, ale gdy już się pojawią, zobaczysz w grze powiadomienie z informacją, że zostały dodane.

Limit handlowy

Możesz wykorzystać kod lub otrzymać prezent tylko raz. Kod należy zrealizować przed 10 kwietnia 2020 r. Podarunek należy zrealizować w ciągu 24 godzin od otrzymania.

Zagraj w Pokemon Goè

Gra podczas blokowania nie jest łatwa, ponieważ nie musisz wychodzić. Gra w żaden sposób nie zachęca do kwestionowania protokołu wykluczenia w Twoim kraju, ale nieco złagodziło zasady. Możesz uzyskać dostęp do Pokéstopów ze znacznie większej odległości, czyli dwa razy więcej. To samo dotyczy siłownie, chociaż dla wielu użytkowników mieszkających na w pełni zaludnionych obszarach to nie wystarczy. Kadzidło trwa teraz całą godzinę zamiast zwykłych 30 minut oraz jajka mogą się wykluć połowa odległości. Istnieje również zestaw, który możesz kupić za 1 Pokècoin, który zawiera 20 Ultra Kul i 15 Jagód Pinap.Pakiet jest aktualizowany codziennie i jest dobrym zakupem w porównaniu do wszystkiego innego.

Dodaj komentarz