Jak mogę zasubskrybować kanał Twitch Prime z telefonu komórkowego lub komputera?

Nikt nie wie teraz, czym jest Twitch, ponieważ ta platforma stała się domem najlepszych graczy i obecnych streamerów (głównie dlatego, że na to pozwalają zarabiaj w strumieniach Twitch ). Więc wszyscy chcą wiedzieć więcej na ten temat, a mając to na uwadze, czy dowiesz się, jak zasubskrybować kanał Twitch Prime?

I chociaż ta aplikacja jest darmowa, ma świetną subskrypcję pozwala na czerpanie wszelkiego rodzaju korzyści których paradoksalnie jeszcze nie wiem, ale które są niezwykle dobre.

Jak mogę zasubskrybować kanał Twitch Prime?

Aby przejść od razu do sedna i dowiedzieć się, jak szybko zasubskrybować kanał Twitch Prime, musisz wiedzieć proces różni się na laptopach i komputerach, Ten przewodnik zostanie podzielony na dwie części.

Najpierw porozmawiamy o tym, jak zarejestrować się w Prime z komputera. Aby to zrobić, wystarczy przejść do kanału, który chcesz zasubskrybować na stronie oficjalna strona Twitcha.

Raz tam Kliknij le przycisk, który pojawia się w prawym górnym rogu i nazywa się „Zarejestruj” który pokaże Ci różne opcje do wyboru, jaki jest rodzaj lub poziomy płatnej subskrypcji. Zaletą Prime jest to, że daje Ci prawo do subskrypcji bezpłatnego kanału co miesiąc bez żadnych kosztów.

Możesz to osiągnąć, dając opcję, która pojawia się na tej liście zatytułowanej „Zarejestruj się za darmo”. Kiedy dostarczysz, wszystko jest gotowe i zasubskrybujesz ten kanał przez cały miesiąc (możesz odnowić abonament za darmo).

Poza tym nie możesz nic więcej zrobić z subskrypcjami Prime, więc aby zasubskrybować inny kanał, musisz jak zwykle zapłacić określony poziom.

Zasubskrybuj kanał Twitch Prime ze swojego telefonu komórkowego

Teraz, gdy nauczyłeś się subskrybować kanał Twitch Prime ze swojego komputera, nadszedł czas, aby dowiedzieć się, jak subskrybować go na urządzeniu mobilnym. Taka jest rzeczywistość w tej chwili nie możesz korzystać z członkostwa Prime na urządzeniu z systemem Android lub Apple.

Ponieważ ta opcja nie jest jeszcze włączona przez twórców platformy (powinna być dostępna w przyszłości), wszystko, co możesz zrobić na swoim telefonie, to subskrybować kanał.

Aby to zrobić, wystarczy zacznij oglądać transmisję na żywo i naciśnij odtwarzacz, Spowoduje to wyświetlenie informacji o filmie, który ma przycisk „Nagraj” (ten przycisk znajduje się również w profilu każdego strumienia).

Po kliknięciu zostaniesz przeniesiony do okna, w którym możesz wybrać poziom subskrypcji (tylko poziom 1 można pobrać z telefonu komórkowego), aby go wybrać, wystarczy dotknąć tego poziomu, a następnie postępować zgodnie z instrukcjami, aby ustawić poprawną metodę płatności.

Subskrypcje są miesięczne, więc po tym okresie będziesz musiał ponownie zapłacić, Koszt ten jest jednak wynagradzany jakością strumieni i kanałów. Aby dokończyć korzystanie z urządzeń mobilnych, zaleca się nauczenie się, jak to zrobić ulepszyć czat strumieniowy na Twitchu ten

Zapłać za regularną subskrypcję komputera

Dzięki powyższym już wiesz, jak subskrybować kanał Twitch Prime, więc trochę więcej, zobaczysz także, jak subskrybować kanał normalnie z komputera.

Proces jest bardzo prosty , po prostu przejdź do profilu gracza, którego lubisz i kliknij „Zarejestruj się”, a następnie wybierz żądany poziom subskrypcji i naciśnij odpowiedni przycisk (poziomy pojawią się natychmiast na liście).

Spowoduje to przekierowanie do innej sekcji, w której będziesz musiał skonfigurować opcję płatności, postępując zgodnie z instrukcjami na stronie (wystarczy dodać kartę lub inną metodę) i voila, gdy zapłacisz, zostaniesz subskrybentem i będziesz cieszyć się wszystkimi korzyściami, które się z tym wiążą.

Pamiętaj, że na tej platformie nie tylko możesz oglądać na żywo, ale także przesyłaj strumieniowo do Twitcha z telefonu komórkowego my Twój Komputer, kiedy tylko chcesz, dzięki czemu możesz podążać własną ścieżką.

Dodaj komentarz