Jak mogę zapłacić za pomocą PayPal bez karty kredytowej lub konta bankowego?

W świecie, w którym żyjemy, nic nie da się zrobić bez Internetu, a to dlatego, że wszystko dzieje się przez Internet. To tyle, że istnieją obecnie w pełni cyfrowe banki, które nie wymagają rejestracji w wielu papierach. Więc dzisiaj pytanie zostanie rozwiązane, Czy mogę zapłacić przez PayPal bez karty kredytowej lub konta bankowego?

A w dzisiejszych czasach wszyscy korzystają z cyfrowych banków i kryptowalut (możesz nawet kup Bitcoin przez PayPal w ten sposób oba systemy są ze sobą połączone), tworząc rosnący popyt. Tak bardzo, że większość sklepów internetowych ma teraz przycisk do połączenia Zapłać z PayPal-em natychmiast jednym kliknięciem lub nawet zapłać z Uberem przez PayPal (i dowolnej innej aplikacji), więc naucz się z niego korzystać. Niezbędny. Dziś.

Utwórz konto PayPal

Przed rozwiązaniem pytania Czy mogę zapłacić przez PayPal bez karty kredytowej lub konta bankowego? ty musisz najpierw dowiedzieć się, jak utworzyć konto w tej witrynie bez żadnego z dwóch wymienionych powyżej warunków. Pierwszą rzeczą, którą musisz zrobić, jest dla Ciebie przejdź na oficjalną stronę tego banku za pośrednictwem wybranej przeglądarki.

Tam musisz wybrać opcję „Załóż darmowe konto” Gdy to zrobisz, zostaniesz poproszony o określenie, czy chcesz konto zwykłe, czy firmowe. Wybierz Normalny. Następnie musisz podać adres e-mail i ustawić hasło (upewnij się, że e-mail został utworzony w kraju, w którym zostało utworzone konto).

Następnie kliknij „ NASTĘPNY „W okienku, które pojawi się poniżej, wprowadź m.in. informacje o narodowości, numer telefonu. Kliknij, gdy skończysz „Zaakceptuj i idź dalej”.

Zostaniesz poproszony o połączenie karty i konta bankowego, ale to wszystko Nie jest to obowiązkowe , pomiń te kroki, a Twoje konto zostanie ostatecznie utworzone. Wystarczy, że potwierdź je za pomocą linku, który prowadzi do odpowiedniego adresu e-mail.

Przygotuj się, masz aktywne konto i zamierzasz rozwiązać problem Czy mogę zapłacić przez PayPal bez karty kredytowej lub konta bankowego?

Czy mogę zapłacić przez PayPal bez karty kredytowej lub konta bankowego?

Teraz, gdy jesteś użytkownikiem PayPal, możesz wiedzieć, że możesz płacić za pomocą swojego konta bez wymagań, które przeczytałeś w tytule. Jest na to kilka sposobów, ale główne są dwa: pierwszy to ten, który czytasz na początku. Korzystanie z przycisku płatności PayPal można znaleźć w prawie każdym większym sklepie internetowym (Jeśli nie wszystko).

Jeśli chcesz zapłacić w tym procesie, wystarczy dokonać zakupu w dowolnej witrynie i poszukać sekcji płatności, a następnie wybrać PayPal (może się to różnić w zależności od witryny, na której się znajdujesz). Gdy skończysz, zostaniesz przeniesiony do okna, w którym musisz wprowadzić swój adres e-mail i hasło, a następnie kliknąć niebieski przycisk o nazwie „Połączenie”.

Dopiero wtedy nastąpi zakup, a za produkt trzeba będzie zapłacić w całości. De plus Skorzystasz z gwarancji udzielanej przez PayPal jeśli zakup nie spełnia wymogów ochrony kupującego (odwiedź oficjalną stronę aplikacji, aby je zobaczyć).

Wysyłaj pieniądze z jednego konta na drugie

Druga opcja płatności w tym banku to przelew na konto PayPal. Aplikacja ta umożliwia przelewanie pieniędzy z jednego konta na drugie, wystarczy mieć adres e-mail osoby, której chcesz przelać pieniądze i wpisać go w odpowiednim polu dla przelewów lub płatności osobistych.

Pamiętaj, że musisz dokonywać zakupów lub przelewów spawane musisz zapłacić, może to zabrzmieć głupio, ale pamiętaj, że ta aplikacja pobiera podatki od transakcji, więc jeśli masz odpowiednie pieniądze, Twoja transakcja.

W przypadku tego ostatniego pytanie zostało rozwiązane: Czy mogę zapłacić przez PayPal bez karty kredytowej lub konta bankowego? ; Przejdź do swojego konta i zacznij robić zakupy, których potrzebujesz.

Teraz zaleca się poszukać więcej informacji o tym, jak działa bank, na przykład powinieneś znaleźć jak wysyłać i odbierać pieniądze przez PayPal bez płacenia prowizji ten jak skontaktować się z serwisem technicznym PayPal ponieważ dzięki tym informacjom będziesz doskonale zarządzać swoim kontem.

Dodaj komentarz