Jak mogę zaktualizować stary sprzęt komputerowy i co mogę kupić, aby go uaktualnić? – Najlepszy przewodnik

W świecie komputerów istnieje wiele mitów na temat komponentów, które należy kupić, aby jak najlepiej wykorzystać swój stary komputer. Dlatego zadaliśmy sobie trud, aby przygotować krótki przewodnik, aby dowiedzieć się, jak to zrobić. metr oraz uaktualnij swój stary sprzęt komputerowy płynnie. Ciemność!

Ogólnie rzecz biorąc, niewielu użytkowników odważy się na uaktualnienie starszego komputera, który tego nie robi reaguje plus do ich aktualnych potrzeb ten Większość ludzi woli iść do sklepu, aby kupić nowy komputer, ponieważ w ten sposób mogą uniknąć nieporozumień przy wyborze odpowiednich komponentów do modernizacji obecnego komputera.

Jednak później pokażemy, że jest to możliwe metr oraz komputer dzienny bez bycia ekspertem. Zasadniczo, czytając ten artykuł, dowiesz się, jakie aspekty należy wziąć pod uwagę, aby zaktualizować sprzęt komputerowy do celu, w jakim chcesz go zbudować.

Uaktualnianie sprzętu do pracy domowej

Teraz, jeśli jesteś przeciętnym użytkownikiem, którego potrzebujesz zwiększyć prędkość Twój komputer działa pod kontrolą niektórych uruchomionych programów, więc uspokój się, ponieważ na szczęście nie będziesz musiał kupować i instalować wielu komponentów.

Pierwszą rzeczą będzie ekspansja pojemność pamięci komputera Z urządzenie do przechowywania informacji jak nowy dodatkowy dysk SSD 200 GB, a do tego trzeba dokupić 4 GB pamięci RAM, które to wystarczy. Z drugiej strony, jeśli chcesz iść dalej, musisz upewnić się, że twój procesor ma co najmniej dwa rdzenie.

PC dla graczy

Jeśli posiadasz stary komputer i chcesz go zaktualizować Aby móc dziś płynniej grać w gry wideo, zalecamy skupienie się na edytorze. W szczególności możesz wybrać procesor drugiej generacji firmy AMD, ponieważ ma on dość zrównoważoną cenę i jakość. Chociaż lubisz grać online, zawsze warto się zważyć Najlepiej grać z komputera do gier lub konsoli ten

Jeśli chodzi o kartę graficzną, przypominamy, że musi być na tej samej linii co procesor, ponieważ o to chodzi mieć równowagę wśród prawie wszystkich komponentów naszego komputera. Jeśli wiesz rodzaje kart graficznych i ich funkcje, możesz wybrać idealny.

Oto przykład: jeśli planujesz grać w Fortnite na ekranie o wysokiej rozdzielczości 60 Hz, nie będziesz musiał zostawiać wszystkich pieniędzy na karcie Nvidia RTX Geforce 2080, która kosztuje około 900 euro. W takim przypadku nie będzie to opłacalne, bo w takich warunkach po prostu nie będziesz cieszyć się możliwościami tego komponentu.

Teraz dla BARAN, Zalecamy, aby nie kupować takiego, który ma więcej niż 16 GB, ponieważ 8 GB będzie więcej niż wystarczające. Naprawdę ważną rzeczą jest częstotliwość ponieważ pokazuje, jak szybko działa pamięć RAM. Im wyższa częstotliwość tym lepiej pamiętaj, że średnia to około 3000 MHz.

Projekt graficzny i edycja zdjęć

W tym przypadku aktualizacja sprzętu skupi się na poprawie pamięci RAM i karty graficznej. W ten sposób możecie pracować razem najlepsze oprogramowanie do edycji zdjęć oraz aplikacje umożliwiające przesyłanie i edycję wysokiej jakości zdjęć i filmów.

Dodatkowo musimy zaznaczyć, że trzeba mieć co najmniej 8 GB RAM-u i mocny procesor graficzny, aby móc wykonywać wiele wymagających zadań jednocześnie bez utraty komputera.

Z drugiej strony ważne jest również, aby wziąć pod uwagę maksymalną częstotliwość obsługiwaną przez naszą płytę główną, ponieważ może to rób jak najwięcej pojemność naszego komputera.

Na przykład powinieneś wiedzieć, że wszystkie 32-bitowe systemy operacyjne obsługują do 4 GB pamięci RAM. Jeśli potrzebujesz użyć pamięci RAM o większej pojemności, musisz zainstalować 64-bitowy system operacyjny.

Jeśli chodzi o kartę graficzną, to przede wszystkim trzeba poznać szczegóły Moc procesora ponieważ nie wszystkie karty graficzne są kompatybilne z resztą akcesoria komputerowe ten

W rzeczywistości istnieją witryny w Internecie, które pozwalają nam modelować wydajność procesora, karty graficznej i pamięci RAM, aby zapewnić maksymalne wykorzystanie naszego komputera.

Dodaj komentarz