Jak mogę wykonać kopię zapasową mojego komputera z systemem Windows 8, aby wykonać kopię zapasową ważnych plików? Przewodnik krok po kroku

Chociaż to prawda dzisiaj W10 to najczęściej używana wersja systemu Microsoft Windows na świecie iz tego powodu jest uważany za jeden z najbardziej rozpoznawalnych systemów operacyjnych. Jednak od wielu użytkowników wciąż wybiera Windows 8 , ze względu na zalety tej wersji.

W tym sensie wiele osób docenia dziś wysoką wydajność W8 niezależnie od wydajności jego sprzętu a dodatkowo otrzymywać świadczenia takie jak: wysoka kompatybilność z urządzeniami zewnętrznymi, wysoki poziom personalizacji i niezwykłe bezpieczeństwo oferowane użytkownikom . Dlatego pozwala łatwe kopie zapasowe .

Ale chociaż jest to jedno z jego najlepszych narzędzi, Wielu użytkowników nie wie, jak wykonać kopię zapasową swojego komputera z systemem Windows 8 do przechowywania wszystkich typów plików. Powód, dla którego będziemy Cię informować za pośrednictwem tego postu kroki, które musisz wykonać, aby zakończyć ten proces .

Dlaczego ważne jest, aby zawsze mieć kopię zapasową?

Na poziomie IT backup lub backup definiuje się jako kopię oryginalnych danych, która: przeprowadza się, aby mieć fundusze mniej wyzdrowieć łatwo, gdy się zgubi. Dlatego na dowolnym komputerze i dla każdego użytkownika te elementy mają ogromne znaczenie .

Dlatego, ze względu na jego znaczenie, kładziemy nacisk na zabezpieczenie kopii zapasowej skutecznie zapewnia bezpieczeństwo danych oraz że w żadnych okolicznościach żadne krytyczne informacje nie zostaną utracone.

Innymi słowy, są przydatne do różnych wydarzeń i zastosowań, takich jak:

  • Zregenerować systemy komputerowe.
  • Przywrócić wiele plików, które mogły zostać usunięte przez pomyłkę.
  • unikać całkowita strata w przypadku kradzieży.
  • Chroń ich dane komputerowe lub klęska żywiołowa.

Stąd tak ważne jest tworzenie kopii zapasowych danych lub plików to jest niezaprzeczalne . W związku z tym Utrata może powodować problemy z bezpieczeństwem, dezinformację, ponowne wejście, utratę pieniędzy, a nawet może powodować problemy na poziomie osobistym lub prywatnym . Dlatego są bardzo ważnymi elementami w środowisku IT.

Dowiedz się, jak krok po kroku wykonać kopię zapasową w systemie Windows 8

Teraz, chociaż istnieje wiele zewnętrznych narzędzi, których można użyć do tworzenia kopii zapasowych komputera, możliwe jest również tworzenie tego typu kopii zapasowej bezpośrednio z komputera z systemem Windows 8 .

Dlatego będziesz się zastanawiać, jak można je osiągnąć, a poniżej poprowadzimy Cię krok po kroku w tym procesie:

  • Kliknij przycisk, aby rozpocząć Démarrer eti wybierz „Panel sterowania” .
  • następnie , kliknij „System i konserwacja” aby uzyskać dostęp, kliknij „Kopia zapasowa i przywracanie” .
  • Jeśli nigdy wcześniej nie korzystałeś z tego narzędzia W8, wybierz opcję „Konfiguracja kopii zapasowej” i poprawnie wykonaj wszystkie kroki kreatora.
  • Jeśli masz już kopię zapasową i że chcesz go stworzyć ręcznie po prostu wybierz „Utwórz kopię zapasową teraz” .
  • tak tak utwórz nową kopię zapasową Zakończ zamiast aktualizować starą kopię zapasową, powinieneś to zrobić Kliknij „Utwórz kopię zapasową” i na koniec postępuj zgodnie z instrukcjami przewodnika.

Lista najlepszych programów do tworzenia kopii zapasowych dla Windows 8

Jak wspomniano w poprzedniej sekcji, teraz możliwe jest: tworzyć kopie zapasowe lub kopie zapasowe za pomocą zastrzeżonego oprogramowania .

Dlatego oto trzy najlepsze rozwiązania, z których możesz skorzystać, jeśli zdecydujesz się zrezygnować z systemu operacyjnego Microsoft:

Standardowa kopia zapasowa AOMEA

„AKTUALIZACJA λετε Chcesz wykonać kopię zapasową najważniejszych danych przechowywanych na komputerze za pomocą kopii zapasowej? ⭐ ODWIEDŹ TUTAJ ⭐ i dowiedz się wszystkiego o SCRATCH!”

Uważa się, że jedno z najlepszych programów do tworzenia kopii zapasowych dla systemu Windows ponieważ jest kompatybilny ze wszystkimi wersjami PD oraz E10 . W tym sensie jest to narzędzie, które ma zdolność: tworzyć kopie zapasowe całych dysków twardych a dodatkowo to można to zrobić również na pojedynczych plikach lub zaszyfrowanych partycjach .

Wśród innych funkcji zauważamy, że zawiera szereg narzędzi używanych do analizować, zarządzać i sprawdzać stan dysku twardego komputera . Ponadto on jest całkowicie darmowym oprogramowaniem który na szczęście jest bez reklam. Pamiętaj, że istnieje również wersja płatna, która kosztuje 44,99 euro .

Pobierz Aomei Backupper Standardowy system Windows

Tworzenie kopii zapasowych i odzyskiwanie Paragon

Składa się z bezpłatnego programu przeznaczonego dla tworzenie kompletnych, różnicowych i stopniowych kopii zapasowych, kompatybilny z komputerami Windows, Linux i Mac. Który oferuje kompletny pakiet, aby użytkownik poczuł się usatysfakcjonowany potrzebami tworzenia kopii zapasowych plików.

Lubić go Umożliwia również tworzenie kopii zapasowych dysków wirtualnych i ma prosty i intuicyjny interfejs, który jest idealny dla każdego typu użytkownika. Ponadto program jest kontynuowany en Naładuj to wybierając folder, dysk lub cały komputer, który chcesz zapisać i wykonać kopię zapasową . Jest nawet taka możliwość tworzenie punktów przywracania dla większej dokładności.

Pobierz Paragon Backup & Recovery Windows

Kopiuj

To też polecane rozwiązanie dla komputerów z systemem Windows których użytkownicy chcą tworzyć kopie zapasowe. Od tego czasu był to program, który odpowiada za przechowywanie w pełni zaszyfrowanych i bezpiecznych kopii zapasowych . Które są stopniowe i skompresowane w oparciu o wszelkiego rodzaju pliki, serwery zdalne lub usługi przechowywania w chmurze.

Ze swojej strony … jest darmowy i open source który jest również kompatybilny z komputerami Mac i Linux. Dodatkowo charakteryzuje się prezentacją projektu w oparciu o aplikacje webowe, dzięki czemu użytkownik czuje się zaznajomiony i osiąga dużą prostotę w obsłudze programu, dzięki czemu Jego interfejs jest intuicyjny i łatwy w użyciu .

Pobierz podwójne szyby

Jeśli masz jakieś pytania, zostaw je w komentarzach, skontaktujemy się z Tobą jak najszybciej i pomożemy wielu innym członkom społeczności. Kocham cię!

Ezoicwspomnij o tej reklamie

Dodaj komentarz