Jak mogę użyć klawisza F5 do odświeżenia strony, jeśli nie działa?

Klucze F1 do F12 zapewniają bardzo przydatne narzędzia dla użytkowników dowolnego systemu operacyjnego, na przykład F1 służy do uzyskiwania dostępu do pomocy technicznej programu, którego używasz lub F2 jest używany do zmień nazwę pliku ten Te klawisze bardzo Ci pomogą w każdym zadaniu, a dzisiaj porozmawiamy trochę o klawiszu F5. Poza tym klawiatura ma wiele funkcji, których prawdopodobnie nie znasz tak dobrze, jak potrafisz zmniejszyć lub zminimalizować rozmiar okna w systemie Windows za pomocą klawiatury ten

Możesz łatwo zaktualizować lub odświeżyć stronę za pomocą tego klucza, ale czasami się zawiesza. nieprawidłowo skonfigurowany lub nie chce działać tak, jak powinno. W rzeczywistości ten problem jest bardzo powszechny w niektórych modelach komputerów, które z jakiegoś powodu nie zostały skonfigurowane bez powodu.

Jeśli tak jest w Twoim przypadku, nie martw się, ponieważ nie jesteś sam w tym problemie, ponieważ rozwiązanie jest łatwiejsze niż myślisz i jesteśmy tu po to. Dlatego zachęcamy do przeczytania poniżej, aby zobaczyć, jak możesz tworzyć własne Przycisk F5 już ci to nie przeszkadza.

Pokażemy Ci ostateczny proces, abyś mógł ponownie skonfigurować ten klucz, więc postępuj zgodnie z naszym przewodnikiem. Przekonasz się, że jeśli zrobisz to w ten sposób, nie będziesz już miał problemów z problemami F5 i możesz aktualizować strony zawsze, gdy.

Do czego służy klawisz F5?

Zanim zaczniesz wyjaśniać przebudowa, Powiemy Ci kilka słów o funkcji, która aktywuje ten klawisz na Twoim komputerze. W ten sposób dowiesz się więcej o tym kluczu i jego działaniu, co pozwoli ci mieć jaśniejszy temat i lepsze zrozumienie wyjaśnienia.

Jak już powiedzieliśmy, Przycisk F5 jest znany jako klucz, który aktualizuje strony internetowe w przypadku, gdy nie ładują się one prawidłowo lub chcesz je ponownie załadować. Ten klawisz jest jednym z klawiszy funkcyjnych, które są wszystkimi klawiszami w pierwszym wierszu klawiatury. Ale czy wiesz? jakie są funkcje klawiszy od F1 do F12 w systemie Windows ;

Ciekawostką, o której niewiele osób wie, jest to, że ten klucz, oprócz aktualizacji okna, służy do wyszukiwania i zastępowania słów w Dokumenty Word i szukaj w Excelu. Dodatkowo, jeśli używasz Autocad, możesz użyć tego klawisza, aby zmienić poziom odniesienia podczas pracy nad projektem.

Ten klucz jest bardzo przydatny, dlatego bardzo ważne jest, aby go poprawnie skonfigurować. Jednak twoja porażka system operacyjny może sprawić, że ten klucz stanie się bezużyteczny. Nie martw się, ponieważ przebudowa nie jest bardzo trudna, po prostu wykonaj poniższe czynności, a będziesz w stanie rozwiązać swój problem.

Jak zmienić kształt klawiszy funkcyjnych?

Metoda, którą pokażemy, aby rozwiązać problem, jest bardzo prosta, więc nie martw się, ponieważ nie musisz być ekspertem od programowania, aby go uruchomić. Jednak możesz się również dowiedzieć włączyć lub wyłączyć klawisze specjalne w systemie Windows ten Wszystko, co musisz zrobić, aby zresetuj ustawienia klawiatury następuje ponowna instalacja sterowników, aby ponownie uruchomić klawiaturę.

krok 1

Klawiaturze zwykle towarzyszy programowanie ZALOGUJ SIĘ I GRAJ, oznacza to, że możesz z nich korzystać po prostu łącząc się bez instalowania czegokolwiek.

Nie oznacza to jednak, że nie możesz zainstalować sterowników. Wszystko, co musisz zrobić, to przejść do uruchamiania, a następnie przejść do miejsca, w którym znajdują się wszystkie programy dla listy, do której zamierzasz przejść w sekcji Akcesoria i narzędzia System.

krok 2

Następnie w tej sekcji wybierz opcję o nazwie Zresetuj system który utworzy sterowniki dla wszystkich akcesoriów, które masz na swoim komputerze, w tym klawiatury. Po zakończeniu procesu uruchom ponownie komputer i wypróbuj klawisz F5, aby sprawdzić, czy problem został rozwiązany.

I voila, mamy nadzieję, że ta metoda była dla Ciebie pomocna, dobrą rzeczą jest to, że przestrzeganie tej metody nie tylko rozwiąże problem, który masz klawiatura ale wszystkie problemy, które możesz mieć ze swoim systemem operacyjnym. W ten sam sposób, w jaki zapraszamy Cię do bliższego poznania Do czego służą klawiatury i jakie są ich typy oraz jakie są ich funkcje dla każdego klawisza?

Zapraszamy do studiowania nie tylko funkcji, które F5 miejmy ale także inne klawisze funkcyjne, dzięki czemu możesz w pełni wykorzystać swój komputer.

Dodaj komentarz